Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

World of Warcraft

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
I
Insignia 
Obserwator
Dodano 13 lata temu
#1
No, tego tytułu pominąc nie można ;>
To przez to giersko odszedlem na dluzszy czas ze strony (z zycia publicznego rowniez, choc na mniejszy okres czasu ;d)
Gralem tu i tam. Niestety do tej pory nie mialem okazji zagrac na serwerze globalnym, wiec rozbijalem sie na prywatnych serwerach. Nie bede ich tu reklamowal, tylko napisze co w grze mi sie podoba i co w niej glownie robie
Gra podoba mi sie, poniewaz to cale walczenie z bossami czy innymi graczami jest po prostu bardzo ciekawe. Nawet po roku, dwoch latach gra nie odpycha od siebie tak jak inne tytuly. Moim ulubionym dodatkiem caly czas jest The Burning Crusade.
Ulubione klasy? Do pvp Disc/holy (ew shadow +silence)), ret pala, ktory gnojony jest za bezradnosc a tlucze warkow jak dzieci, elemental shaman, ktory sieje spustoszenie w arenach 5v5. Do pve zawsze biore 4 klasy: mage, warlock, shadow priest i elemental shaman. Wszystkie klasy sa casterami i w gearze na poziomie swp/4xt6 potrafie trzenma z tych kals zrobic 2k dpsu. Sprej? jego trzeba kochac, lubic, zeby nim grac. I wlasnie z milosci(?! ;d) Moja najulubiensza klasa jest wlasnie rzeczony shadow priest. Pvp lubie, ale z pvemam najwiecej radochy. Krecenie dpsu, zdobywanie coraz to lepszych ciuchow. Istna poezja.

Wiem, ze nie wszyscy rozumieja, co napisalem powyzej i ze dla nich to byla moja wielka strata czasu, ale ci, co mieli stycznosc z ta gra, beda wiedzieli o czym mowa i wdaja sie w rozmowe o tej unikatowej grze. Zapraszam do rozmowy ;>
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#2
Ty, kolo weź mi napisz dlaczego ta gra tak pochłania? Przecież to gra dla umysłowo chorych i maniaków i dla ludzi co nie mają z forsą i życiem robić.
I
Insignia 
Obserwator
Dodano 13 lata temu
#3
Nie, to nie jest gra dla

Cytat

umysłowo chorych i maniaków i dla ludzi co nie mają z forsą i życiem robić

Po prostu jesli nie lubisz tej gry to sie nie wypowiadaj. Temat jest dla tych, ktorzy grali lub graja i maja cos konkretnego do powiedzenia. A tyy z tekstem ze gra dla ludzi z kasa ktorzy maja cos nie tak z glowa. Nie lubisz? Stworz temat o swojej grze.
Zreszta zagralbys, to bys sie dowiedzial, czemu gra jest ciekawa.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#4
No może żem trochę przegią, no ale kurde jaki sens ma wydawania tam kilkanaście złoty na miesiąc by pograć sobie. Dla mnie to trochę chore.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.