Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Outrun

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
P
phoenix78 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#3
Witam wszystkich!
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.
Tak więc, ukończyłem 100% gry, wygrałem wszystkie wyścigi i wykonałem wszystkie zadania. Ale nie jeździłem Outrun-ów. Dlatego nie mam odblokowanych dwóch elementów:
- graphics shop>vinyls>NFSU (Sponsor)
- Body shop>Wide Body Kits
Zacząłem grzebać w Internecie i dotarłem do informacji, że NFSU (sponsor) odblokowuje się gdy wygrasz 6 wyścigów outrun na 4 etapie, natomiast Wide Body Kits, gdy wygrasz 11 wyścigów outrun na 5 etapie. W między czasie oglądając film na yt zauważyłem, że tam nagroda na 5 etapie za wygranie jednego wyścigu to 400 dolarów.
Dlatego zacząłem grać w outruny dopiero na 5 etapie mając w zasadzie ukończoną grę. U mnie za wygranie wyścigu na 5 etapie jest tylko 100 nie jak widziałem 400 dolarów. To mi wygląda jakbym był w Outrun-ie na pierwszym etapie chociaż de facto jestem na 5. Wygrałem ponad 11 wyścigów dokładnie bilans (23-7) 23 zwycięstwa i 7 porażek. Nie ma niestety żadnego efektu ani jeden ani drugi element się nie odblokował. Może to nie chodzi o samą ilość wygranych wyścigów tylko o ilość wygranych wyścigów w danej dzielnicy. Czy może gry będę grał i grał to stopniowo będę w Outrun-ie awansował i dojdę do 4 i 5 etapu. A może chodzi o wygranie 6 z rzędu wyścigów na 4 etapie i 11 z rzędu na 5 etapie. Z niecierpliwością czekam na wasze opinie. Pozdrawiam.
P
phoenix78 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#1
To w takim razie w jaki sposób mogę odblokowacć vinyle nfsu sponsor i wide body kits? Przypomnę, że za zwycięstwo w outrun-ie dostaje 100 a powinienem dostawać 400 za wygrany wyścig. Ponadto mam na razie bilans 23-7 i nawet jeden unikatowy wide body kits się nie odblokował.
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#2
Widebody i naklejki sponsorów nie są w ogóle przewidziane w trybie kariery poza jednym unikalnym widebody (11 wygranych outrun w 5tym etapie).
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.