Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

The Crew 2

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#1
Bardzo podobała mi się beta ;) Kupie na pewno.
Przeogromny teren USA, różnorodne wyścigi i środki transportu to największe zalety tej gry. Grafika w porównaniu do jedynki to niebo a ziemia. Zastrzeżenia mam jedynie do słabo wyznaczonej trasy wyścigu (kilka razy zdarzyło mi się wypaść z trasy) i do detekcji kolizji.

A jakie są Wasze wrażenia?
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#2
Również grałem w zamkniętą betę. Generalnie wydaje się całkiem ciekawa, ale osobiście chyba trochę bardziej wolę NFSy. Minusem jest na pewno sterowanie, które jest "dziwne". Może po pobawieniu się suwakami będzie przyjemniejsze, ale na chwilę obecną jest to największa bolączka tej gry, tak samo jak w The Crew 1. Jeszcze jedną rzeczą która mi przeszkadzała, było wyznaczanie trasy w linii prostej, zamiast konkretnych ulic, bo w wielu momentach utrudnia to rozgrywkę.
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#3
Ja oglądałem na yt. Kozacko wygląda. Edycje Deluxe napewno kupie. Gold Edition troche droga jak na mój budżet.
Teren USA - Kompletnie nowe tereny z tego co obejrzałem. W jedynce średnio mi sie mapa podobala. W Dwojce widze ogromną poprawe
Fizyka aut- widać zmiane w porownaniu do jedynki. Lepiej sie zachowują na bezdrożach, lepiej sie bujają. Ogólnie na plus
Dźwieki aut- wreszcie dobrze odwzorowane dzwieki aut. Mazda brzmi jak Mazda, V8 jak V8

Kupuje na 100%, jak by ktos chcial pograc na ps4 to mozna byloby sie zgadac
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#4
Właśnie obrywam betę Crew 2 i mam jakieś dziwne wrażenie, że ta gra przypomina trochę Forzę Horizon pod względem legalności zawodów.

To co mnie zachwyca i trochę denerwuje to świat. Jest ogromy, bardzo fajnie że wiele rzeczy odwzorowali (odwiedziłem NASA na Przylądku Canaveral), ale mimo wszystko trochę nużą takie długie podróże między miastami, gdy trzeba przejechać Ok. 50 km i prawie żadnych atrakcji po drodze. Tu aż prosi się o pościgi w jeździe dowolnej.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.