Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
M
McFarenx 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#1
Witajcie. Robie nowy temat o nowej aktualizacji bo widzę że nie tylko ja mam ten problem. Mam wersję delux a nie mam dodatku wgl... Jedynie co mam to 2 auta które są w sklepie zablokowane MINI oraz Infiniti. Po 180$ takie tanie?. "Odblokowane z paczką samochodów" taki mam komunikat. Będzie coś z tym robione jakaś łatka?
Czekam na sprawną odpowiedz i szybką naprawę błędu. Oby to nie były pieniądze wyrzucone w błoto z tym DELUX. ;( ;( ;(
Pozdrawiam.
McFARENx
R
RudyKN46 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#2
Podobnie mam u siebie tylko nie mam wersji deluxe, tylko normalną z przedsprzedaży.
Po aktualizacji pokazało mi że są
organizowane zawody .
Co do cen to 200$ za Infiniti i Mini :D
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#3
Samochody odblokowują się po ukończeniu zawodów. Zawody są zawarte w płatnym DLC. Dla Deluxe są one darmowe. Jeśli masz DLC lub Deluxe, to udaj soę do kryjówki na lotnisko - tam powinna nastąpić "aktywacja" zawodów Speedcross.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#4
Na jakiej platformie gracie? Aktualnie Ghost walczy z PS4, bo jest jakiś problem właśnie z Speedcorss dla wersji Deluxe ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
M
McFarenx 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#5
Ja mam PayBack Delux na PS4 właśnie. Informacje na temat delux na PS4 że są problemy to skąd taka informacja? Jak mogę prosić to dałoby radę podać link do tego? By być na bieżąco kiedy co i jak się zmieni naprawi. @Radzio
@inventer89 byłem na lotnisku wszystko przejechałem każdy kąt oraz garaż nic nie ma :(.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#6
Czekajcie cierpliwie. Ghost nad tym pracuje :) Jak będę wiedział coś więcej to napiszę :)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
M
McFarenx 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#7
Ok Dzieki wielkie :)
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#8

Cytat

Had word from Sony and for those running into this issue, could you please try entering and exiting the store page. This should hopefully fix the issue for you. You can also try it on the webstore as well. Can you try and let me know how it goes?


Wina najprawdopodobniej leży po stronie PS Store - sklep nie ogarnia, że macie Deluxe.
Spróbujcie wejść i wyjść ze sklepu. Może nie tylko na konsoli, ale też na komputerze spróbujcie ;)
i.imgur.com/FrOlLrY.png
M
McFarenx 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#9
Wylogowałem się z konta wgl z PSN i zalogowałem na nowo. Sprawdziłem dokładnie co do gry dodatki instalacje aktualne aktualizacje wszystko się zgadza fajnie. Tylko dalej mam to samo :( Nie wiem może podziała usunięcie i zainstalowanie go na nowo NFS PayBack o ile można tak zrobić jak gra jest kupiona na PS-Store czy nie usunę go na dobre ^.^
Jestem zielony co do takich spraw "niestetowalem"
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#10
A jak wyszukasz dodatek na PS Store to jest on dostępny do pobrania za 33 zl czy za darmo? Pobierałeś go w ogóle czy tylko plik aktualizacji?
i.imgur.com/FrOlLrY.png
M
McFarenx 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#11
Jak go wyszukuje to mam za 33zł do kupienia tak samo w grze /sklep mam go do kupienia.
Plik aktualizacyjny miałem.

Nawet jak chce kupić z sekcji gry dodatek z czystej ciekawości to ładuje się sklep oko 5-7 min poczym mam komunikat że "wystąpił błąd" bądź "Sklep jest niedostępny" a z menu PS4 wchodząc do PS Stare jest wszystko normalnie.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#12
Mamy wiadomości m. in. od graczy z Holandii, Finlandii oraz Szwajcarii, że błąd na PS4 został już naprawiony!

Co musicie zrobić? Koniecznie sprawdźcie dodatek w sklepie zarówno na konsoli (przez aplikację PS Store) jak i na stronie internetowej (na PC). Na początku może wyświetlać cenę, ale po kliknięciu powinna zamienić się na przycisk "pobierz".
i.imgur.com/FrOlLrY.png
M
McFarenx 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#13
Dzięki wielkie za informacje wczoraj wieczorem wszedłem na PB i z ciekawości sprawdziłem. Działa :D
Ale szkoda ze takie krótkie. :( 100% win.
Mam nadzieje że dla Jess i Ty'a zrobią dodatek. ;).
Dzięki wielkie jeszcze raz za chęci do pomocy + dla was. Trzymajcie i powodzenia w MP.
Pozdrawiam McFAHTENx
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.