Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wasze samochody dla danych zawodów

Ostatnia aktualizacja 8 miesiące temu
michciu1907
michciu1907 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#21
Jako że gram od premiery, a nie pisałem tutaj jeszcze o autach jakimi przechodziłem karierę, postanowiłem nadrobić zaległości :)
Wyścig - początkowo wybrałem Hondę S2000, potem kupiłem Lambo Aventadora na Gonitwę
Drift - do driftu zbudowałem z wraków Nissana Fairlady 240ZG i to był świetny wybór
Teren - wybór najpierw padł na Subaru Imprezę, następne w kolejce było BMW X6 oraz Porsche Panamera, oba mogę polecić
Drag - tutaj postawiłem po raz kolejny na wraki i wybór padł na Forda Mustanga '65, następny był SRT Viper
Ucieczka - długi czas zostawałem przy Audi S5, które mieliśmy do dyspozycji, na koniec zaopatrzyłem się w niebieskie BMW M5, które mogliśmy podziwiać na początkowych cutscenkach :D
i.imgur.com/6BZ9AfU.jpg
kam945
kam945 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#22
8 ranga, tak wiec najlepsze możliwe pojazdy na multi:

WYSCIG: : PORSCHE 911 CARRERA 2.8 RSR
DRIFT : LAMBORGHINI HURACAN
TEREN : FORD MUSTANG SUPER BUILD

Na kampanie, do pozostałych trybow
DRAG : VOLKSWAGEN BEETLE
UCIECZKA : VOLKSWAGEN BEETLE
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#23
Ja ostatnio kupiłem 240z pod drag. Kosiara.
Do driftu RX-7 w malowaniu Kimury
Ucieczkowoz M5
Wyscigowoz Mercedes AMG GT
Teren Bel Air
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#24
A najlepszy pojazd do upalania/jeżdżenia po mapie - to Mini Contryman pod Speedcross. Serio, mimo że jest na 299 (boję się co by było, gdyby ta petarda była na 399), to żadne auto nie sprawia tyle frajdy samą jazdą w PB. Chyba jedyne które znam które równie dobrze rozpędza się i - co najważniejsze - jedzie bokiem zarówno na asfalcie jak i w terenie :) (Dlatego jest dobre do jazdy ot tak.)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
B
borizm 
Obserwator
Dodano 8 miesiące temu
#25
RACE: Porsche 911 RSR 2.8 (399), choć Ford Mustang (399 wrak) wydawał mi się dużo stabilniejszy w zakrętach i płynniej wchodził w drift, choć misji nim nie przechodziłem.
DRIFT: Nissan Fairlady 240ZG (misje przeszedłem bez problemu na 399, ale z wyzwaniami mam problem), mówią że najlepszy jest Lamborghini Huracán Coupé, albo Mazda RX-7 Spirit R, czy Nissan 350Z, choć królem powinien być Nissan Silvia Spec-R Aero.
OFFROAD: Początkowo Subaru Impreza WRX STI, a potem chwalony Porsche Panamera Turbo (399) z wymaksowanym kartami (które losowałem z pół godziny) z zawieszeniem na 10 i powiem, że gorszego samochodu w grze dawno nie prowadziłem - jest bardzo niestabilny, z podsterownego przechodzi niespodziewanie w mocno nadsterowny, jakby zawieszenie nie radziło sobie z mocą i najlepiej radzi on sobie na prostej drodze, czy asfalcie i w jednym wyścigu musiałem użyć Volkswagen Golf GTI (399 - ale przypadkowe karty), bo Porsche Panamera Turbo nie byłem w stanie wygrać. Mówią, że najlepszy jest Chevrolet Bel Air (wrak) i Ford Mustang (wrak).
DRAG: Volkswagen Beetle (399), choć w slalomie dragsterów miałem z nim poważny problem i musiałem rozwinąć Chevrolet Bel Air do 399 i nim ukończyłem wyścig za pierwszym razem.
RUNNER: Chevrolet C10 Stepside Pickup (399) jest nie do zatrzymania, Audi S5 Sportback nie ulepszałem ponad ~210, a do misji kurierskich używałem Mitsubishi Lancer Evolution IX (399) z uwago na zwinność znaną mi z NFS Heat.

Dopiero co ukończyłem fabułę w NFS Payback na PS5, a niedawno w 100% NFS Heat (PC ale też na kontrolerze) i NFS Rivals (PS4). NFS Payback niestety zraża sztucznym podziałem na klasy i sposobem ulepszania samochodów, więc chyba do niego nie wrócę - to NFS Heat wydaje się najlepszym z najświeższych NFS na dłuższą zabawę, a NFS Unbound to znów krok wstecz (pomijając kontrowersyjną grafikę).
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.