Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Wasze samochody dla danych zawodów

Ostatnia aktualizacja 7 miesiące temu
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#1
Piszcie, jakimi samochodami jeździcie w Fortune Valley!
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#2
na start próbowałem s2k i gnx, s2k wypada tu dużo lepiej, nie mam jak opisać golfa, początkowe na offroad najlepiej impreza, do driftu polecam jako pierwsze auto BRZ a jak już się odblokuje to 350z, drag s15 no i na ucieczkę dostajemy audi s5 i jak na razie wystarcza w fabule
P
Pepciu11 
Uczeń
Dodano 6 lata temu
#3
Do driftu zdecydowanie 350Z, pod ucieczke bardzo dobrze sprawuję się S5 Sportback oraz Panamera.
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#4
Na początek Buick GNX i Land Rover Defender, drift - Subaru BRZ
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#5
Gram na poziomie trudnym.

Wyścig: Honda S2000 - po Cmentarnej Załodze sprzedałem i kupiłem Golfa GTI Clubsport. Po pokonaniu Srebrnej Szóstki sprzedałem i kupiłem Chevrolet Corvette Grand Sport. Zdecydowałem się na Vette, bo ma atrakcyjny stosunek ceny do osiągów no i można ją ulepszyć do 399. A i jeszcze jedno - wygląda zabójczo.

Teren: Na początku kupiłem Subaru Impreza WRX STI i nadal je mam (w trakcie pokonywania Grupy Ember). Mam też VW Beetle i Chevroleta Bel Aira, ale nie mam czasu i cierpliwości na ich ulepszanie.

Drift: Kupiłem Nissana 350Z - łatwo i przyjemnie przeszedłem drifterskie ligi.

Drag: Ulepszyłem Nissana Fairlady 240ZG.

Ucieczka: Audi S5 Sportback. Zaraz po odblokowaniu kupiłem BMW M5 2017 a Audi sprzedałem.

W między czasie zebrałem pozostałe wraki i sprzedałem (Ford Mustang i Chev C10 Pickup).
i.imgur.com/FrOlLrY.png
S
SlavicBoy 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#6
Jakimi wozami aktualnie jeździcie w każdej z kategorii?

Ucieczka: BMW M5
Teren: BMW X6M
Wyścig: Jaguar F-Type R Coupe
Drag: Nissan Fairlady 240Z
Drift: Subaru BRZ
Golomb
Golomb 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#7
Wyścig: Najpierw Buick GNX, potem BMW M3 E46 no i na koniec Jaguar F-Type R Coupe.
Teren: Subaru Impreza, potem Mitsubishi Lancer Evolution IX.
Drift: Nissan Silvia Spec-R Aero.
Drag: Ford Mustang, ten wrak :v
Ucieczka: Audi S5 Sportback. Podczas ostatniego rozdziału przed Gonitwą kupiłem Porsche 911 Carrera S. Ten nowszy model :/
K
Kuchsee 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#8
Na speedlisty:

Wyścig: regera oraz m5, obydwa z combo x6 outlaw z wynikiem 399
Teren: Evo 9
L
Luke87 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#9
Moja lista:

Wyścig: Lamborghini Aventador LP700-4
Ucieczka: Mitsubishi Lancer Evo IX
Teren: BMW X6M
Drift: Audi R8 V10 plus
Drag: Ford Mustang (ze złomu) ;)
L
laster 
Uliczny kierowca
Dodano 6 lata temu
#10
Wyścig: Porsche 918
Ucieczka: BMW M4 GTS
Teren: Evo 9
Drift: Huracan
Drag: Corvette C6
s22.postimg.org/vf8skoxxd/1909794_527986330708158_2152424573541035210_n.jpg
J
JedrekWas03 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#11
Ja mam:
Pod wyścigi: Porsche Carrera RSR 2.8 moim zdaniem najlepszy samochód zaraz po Regerze
Pod drift: Ostatnio kupiłem Lamborgini Huracana żeby wszystkie samochody mieć na 399, ale wszystkie misje na poziomie średnim i trudnym przechodziłem Nissanem Silvią i sądzę, że to bardzo dobry samochód pod drift
Pod teren: Porsche Panamera, ale osobiście uważam, że najlepszym autem jest superkonstrukcja 399 Chevroleta Bel Air (po prostu nie chce mi się jej tworzyć:)
Pod ucieczkę: BMW M4 399
Pod dragi: Acura NSX fajne auto mi w zupełności wystarczyło
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#12
Moja piątka - może nie najlepsza, ale taką pozwoliłem sobie wymaksować. Oczywiście nie mogło zabraknąć mojej ulubionej marki :)
Wyścig: Porsche 918 Spyder
Drift: Porsche 911 GT3 RS
Ucieczka: Porsche Panamera
Teren: BMW X6M
Drag: Nissan GT-R Premium
snickowaty
snickowaty 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#13
Wyścig: regera albo Porsche 911 RSR 2.8
Drift: Mazda RX-7 albo huracan
Drag: NISSAN Fairlady 240ZG
Ucieczka: BMW M5
Teren: Mitsubishi Lancer Evolution IX
Danio
Danio 
Zawodowiec
Dodano 6 lata temu
#14
Wyścig: Buick GNX -------> Chevrolet Camaro Z28
Teren: Subaru Impreza WRX STI -------> Porsche Panamera
Drag: Lotus Exige -------> Porsche 911 GT3 RS (991)
Drift: Nissan Silvia
Ucieczka: Audi S5 -------> Porsche 911 Carrera S (991)
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#15
Ja zaczynałem S2k i Imprezką, potem oba auta sprzedalem przesiadajac sie do wraków, Mustanga ma drag i Nissana Fairlady na drift. Po pokonaniu drążka i klubu zamieszek auta zostaly a ja kupilem BMW M2 na krótki czas, dwa zawody w szóstce i zamieniłem na Camaro Z28. Do huk-bomby przygotowalem BMW M4 ktore bylo dobre. W Ember wykorzystalem Chevy Bel Air którym poruszalem sie do końca gry. Ucieczkowozami zostało audi w pierwszych misjach, w drugim rozdziale ucieczek poruszalem sie Lancerem. Na wyścigi z ekipami Familii poruszalem sie: klub 1%-Nissan GT-R, Kompania ryzykantów- Bel Air, Diamentowy Blok- do wyścigu z Wasiliewem R8 ale taki to gniot był na dragach ze zamieniłem na McLarena 570s..., Ucieczkowozem zostało BMW M5. W Gonitwie wystartowałem McLarenem P1 oraz Bel Airem.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#16
Czy może to najlepsze auta to nie wiem, ale jeździłem:
Wyścig - na początku Buickiem, potem Mazdą RX-7, a na końcu Jaguarem F-Typem.
Drift - Najpierw wrak Mustanga, potem kupiłem Corvette GS ale jeździła tak źle że natychmiast sprzedałem i nie żałuję, teraz jeżdżę Viperem.
Teren - na początku wziąłem Imprezę, a potem do końca gry ulepszałem 240z, jednak nie jeździ najlepiej wydaje mi się i sprawdzę w przyszłości Bel Aira.
Drag - najpierw Mazda RX-7, potem McLaren 570s.
Ucieczka - od początku Audi S5, jak odblokowałem to kupiłem Panamerę i nie żałuję.
To tyle z mojej strony, także odradzam Corvettę C7 na drift i Datsuna 240z na teren, a reszta wg mnie spisywała się bardzo dobrze. Może jeszcze do wyścigów coś lepszego by się znalazło niż F-Type, ale kupiłem go przede wszystkim dlatego że jest przepiękny :)
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#17
Ostatnio bawię się driftowozami i jak najbardzie moge polecic Honde S2000, wymaxowałem i jest świetna. Inne zdanie mam o BMW E46. Nie zbyt mi się tą beemką driftowalo. Chciałbym sprawdzić jeszcze Volvo 242, Skyline'a GT-R2000 jak wejdzie oraz BMW E30.
Gregi, Datsun 240z jest lepsza pod drift :) ja w drążku nim jeździłem i jedne zawody w Bombie i był świetny, przynajmniej wedlug mnie
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 6 lata temu
#18
No to czas na odkop po kupieniu Paybacka :D

Wyścig - najpierw brałem S2000, szybko wywaliłem i wziąłem Infiniti Q60 aż kupiłem Forda GT i teraz jeszcze Regerę.

Drift - najpierw jeździłem 350Z z Platynowej Paczki, potem DB11 i R8. Miałem też P1 ale do jazdy bokiem to on się nie nadaje.

Teren - najpierw Impreza WRX z tamtych dostępnych na start, szybko wywaliłem i wziąłem Raptora z paczki, potem A45 AMG i do końca Panamera (swoją drogą - podniesiona wygląda świetnie!). Jeszcze Beetle'a sobie zrobiłem na superkonstrukcję.

Drag - tutaj najpierw Q60 a potem nowa NSX.

Ucieczka - na start wiadomo, S5 od Jess, potem Panamera i 4fun M4 GTS.

Speedcross - Miniacz :) swoją drogą słabo że tak mało aut jest dostępnych pod tę dyscyplinę.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#19
Po tym okresie czasu, jaki nastąpił po moim ostatnim poście w tym dziale, kupiłem:
wyścig - Porsche 918, muszę przyznać że bardzo fajne, wygrałem nim już kilka zawodów na multiplayerze (idzie mi zdecydowanie lepiej niż w F-Type'ie)
teren - Chevrolet Bel Air, no jeździ się nim miodnie, o niebo lepiej niż Datsunem, polecam z całego serca <3
Kajmanv8
Kajmanv8 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#20
Ja kupilem pod wyscig Mercedesa AMG GT, jest dobry jak dla mnie :)
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.