Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Pre order

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
M
Myszyn 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#8
Witam
Odebrałem dziś z media marktu pre order nfsa paybacka. Jak czytałem na ich stronce i wszędzie dla prezydenta orderowiczow miała być dodatkowa zawartość, niestety ani w pudełku ani nigdzie nie ma kodu czy czego kolwiek.
I pytanie czy ta zawartość czyli kolor Nitra i fury dodadzą się automatycznie czy w MM sprzedali mi zwykła wersje?
Może ktoś również zamawiał prezent order i wie coś na ten temat?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Ps. Gra na Xbox one
R
RudyKN46 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#1

Cytat

Myszyn napisał(a):

Dzięki wielkie jutro do nich dzwonie i kręcę im awanturę żeby dawali mi mój niebieski kolor dymu spod opon xD
Zobaczymy czy będą robić jakieś problemy

Też zamawiałem preorder i nie dostałem dodatków :(
Zadzwonię i jak nic mi nie dadzą to nawet zadymę na fp NFS zrobię :P

Połączony z 21-11-2017 22:53:

Cytat

RudyKN46 napisał(a):

Cytat

Myszyn napisał(a):

Dzięki wielkie jutro do nich dzwonie i kręcę im awanturę żeby dawali mi mój niebieski kolor dymu spod opon xD
Zobaczymy czy będą robić jakieś problemy

Też zamawiałem preorder i nie dostałem dodatków :(
Zadzwonię i jak nic mi nie dadzą to nawet zadymę na fp NFS zrobię :P

Dostałem kod do DLC :)
M
Myszyn 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#2

Cytat

PLPelson napisał(a):

Musisz skontaktować się ze sklepem z którego zamawiałeś pre-order, powinni wysłać ci kod który aktywujesz na xbox, ja zamawiałem cyfrowo na PC przez gram.pl, też nie dostałem tej platynowej paczki i okazało się że EA nie dostarczyło sklepom kluczy do dodatkowej zawartości na czas i stąd brak tych aut. Nie wiem jak jest z tą aktywacją więc chyba im szybciej się zgłosisz tym lepiej.

PS. może to trochę dziwne ale stworzyłem konto na stronie po to żeby to napisać :P


Dzięki wielkie jutro do nich dzwonie i kręcę im awanturę żeby dawali mi mój niebieski kolor dymu spod opon xD
Zobaczymy czy będą robić jakieś problemy
P
PLPelson 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#3
Musisz skontaktować się ze sklepem z którego zamawiałeś pre-order, powinni wysłać ci kod który aktywujesz na xbox, ja zamawiałem cyfrowo na PC przez gram.pl, też nie dostałem tej platynowej paczki i okazało się że EA nie dostarczyło sklepom kluczy do dodatkowej zawartości na czas i stąd brak tych aut. Nie wiem jak jest z tą aktywacją więc chyba im szybciej się zgłosisz tym lepiej.

PS. może to trochę dziwne ale stworzyłem konto na stronie po to żeby to napisać :P
G
Garry 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#4
Ja akurat na PS4 ale mam ten sam problem. Preorderowałem, a również nie mam paczki :/ Czekam na pomoc.
P
przemytnik1905 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#5
Siema Nie wiedzialem gdzie dodać to pytanie. Kupiłem Nfs payback w jezyku angielskim na orginie. Jaka jest możliwość spolszczenia ? bedzie moze jakiś update?
M
Myszyn 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#6
Dzięki za odpowiedz.
Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało na ixie gdyż konsola nie posiada czegoś takiego jak origin.
No nic wrócę do domu zainstaluje zobaczymy :D
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#7
Kiedyś rzeczywiście były kody do preorderów (był. m.in. w Rivals), ale teraz wyznacznikiem jest prawdopodobnie data aktywacji gry. Czyli jeśli do Origin dodasz grę dzisiaj, powinieneś otrzymać bonusy. Jeśli jutro - prawdopodobnie nie.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.