Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Koszty Tuningu

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
F
fisiek1920 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#1
Witam mam pytanie odnośnie kosztów tuningu aut , dopiero zaczelem przygodę z NFS bo dosłownie 2 dni temu zakupiłem PS4 . Gra robi wrażenie , mam pytanie odnośnie tego czy koszty wszędzie są takie same za daną czesc zarówno mechaniczna jak i wizualna , czy w tych tańszych autach bo mam.zamiar zakupić golfa gti części te są tańsze? Oraz czy punkty rep są przy tańszych mniej wymagane np strzelam (światła tylnie poziom25 przy Subaru a przy golfie 10) czy wszędzie jest jednakowy poziom? Co czy np dobrym sposobem na zarobienie na auto i tuning jest powtarzanie jakiegoś wyścigu np drifty za wygraną jest 2k czy są jeszcze lepsze sposoby bo narazie sobie powttarzalem. Proszę o odpowiedzi oraz z góry przepraszam za niektórym może wydające się banalne pytana ale tak jak pisałem jestem w tym nowy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;) fisiu1920
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#2
Wymagania reputacji są dla danej części w każdym aucie takie same, jeżeli np. przednia owiewka wymaga x poziomu na Subaru, na Golfie też będzie wymagana od x poziomu (o ile Golf w ogóle te owiewki ma). A ceny są chyba różne, ale nie jestem pewien, jak coś to mnie poprawcie.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#3
Jest tak jak Greg napisał + cena za części mechaniczne się nie zmienia. Za dużo skryptów dla każdego auta z osobna by było z osobnymi cenami :/
F
fisiek1920 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#4
Wielki dzięki za odpowiedź chociaż liczyłem na to że części będa może troche tańsze ;P a co z tą kasą znalazłem dobry sposób czy jest moze cos lepszego niż powtarzanie wyscigow ;) ? i co ogólnie jeszcze moglibyście doradzić ?
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#5
Słyszałem że dobre jest robienie codziennych wyzwań (3 zadanka/dzień) i z tego też profity pieniężne wpadają :)
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#6

Cytat

MadaFaster napisał(a):

Słyszałem że dobre jest robienie codziennych wyzwań (3 zadanka/dzień) i z tego też profity pieniężne wpadają :)

Dobrze słyszałeś - opisałem dwie metody pozyskania kasy (szybką i wydajną) tu link
F
fisiek1920 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#7
Okej wielkie dzięki jeszcze jedno pytanie , jak zdobęde unikalne samochody ? Doczytalem ze hoonicorn dostaje sie po ukończeniu Stylu. A reszta? widziałem takie starsze porsche oraz fioletowe lambo. Móglby ktoś wymienić mi je wszystkie i jak je odblkować ?
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#8
Robisz dane ścieżki i potem masz je dostępne u dilera za darmoszkę :p
F
fisiek1920 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#9
Okej dzięki , jeszcze jedno pytanie wiecie może ile czasu (procent gry) mniej wiecej potrzeba na misje z tego tematu https://nfszone.p...cle_id=886 Co sie tak kręcisz? i jaki styl to jest od Tuningu ?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#10
Jeśli dobrze pamiętam, to standardowy czas to 1:40 min, ale daje rade wjechać na metę z zapasem 20 s.
F
fisiek1920 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#11
Mam jeszcze pytanie , dlaczego są 3 auta które wygladają jak Subaru BRZ do kupienia (toyota , scion , subaru) są takie same. O co chodzi?
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#12
Wszystko gra - to są "trojaczki", trzy firmy współpracując ze sobą wypuściły na rynek tak naprawdę ten sam model. To nie żaden błąd XD jak poszukasz w internecie każdy model z osobna to zobaczysz, naprawdę one istnieją jako trzy różne auta.
F
fisiek1920 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#13
No tak myślałem ale nie czaje czemu 3 są w grze jak to to samo auto zamiast dać np jakieś audi czy Skodę ;P
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#14
No to jest w sumie taki środkowy palec wg mnie, no ale cóż. Mała carlista i jescze dowalą trzy prawie identyczne samochody xd
F
fisiek1920 
Obserwator
Dodano 6 lata temu
#15
A takie pytanko bo zaczelem sie bawić w Winyle tworze sobie Forda RS i naszła mnie taka myśl czy można jakoś wrzucić swoją grafike ? przypuszczam ze na kompie jest to łatwiej do zrobienia lecz gram na PS4 , chciałbym wrzucić np logo jagermeister i wielle innych da sie to jakoś wykonać ?
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 6 lata temu
#16
Nie, musisz robić naklejkami zawartymi w grze :p
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.