Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Brak wiadomości ani połączeń od głównych bohaterów.

Ostatnia aktualizacja 6 lata temu
M
Mehciu 
Uczeń
Dodano 7 lata temu
#11
Cześć, dzisiaj aktualnie posiadam 48% postępu w grze lecz, nie dostaje wiadomości ani połączeń od głównych bohaterów (Amy, manu)
ani misji. Nie wymieniłem Spike ponieważ wcześniej nie robiłem jego misji to teraz mam ale gdzie misje od Amy, Manu? :(
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#1
Jak widać lucek miał dostępną misję bezprawia i w następnym odcinku pojawiła mu się nowa ;) Nie wiem w czym problem serio xd Wykonuj misje, które masz dostępne z każdej ścieżki.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
M
Mehciu 
Uczeń
Dodano 6 lata temu
#2
Tak, przejścia gry sa te % jeszcze wbije i poeksperymentuję i dam znac

Połączony z wrzesień 29 2017 22:48:32:

Cytat

Mehciu napisał(a):

Tak, przejścia gry sa te % jeszcze wbije i poeksperymentuję i dam znac
to sa ogólne procenty przejścia gry (statystyk)
Ponury
Ponury 
Niedzielny kierowca
Dodano 6 lata temu
#3
57%, ale ogolnego przejscia? A sciezki?Zobacz w profilu na ile % zostaly one skonczone. Te czarne ikonku o których mowisz to chyba juz prestige jest.
Oh nie 1 gwiazdka. Co teraz :v?
M
Mehciu 
Uczeń
Dodano 6 lata temu
#4
mam mniej wiecej takie cos [movie=youtube]QVgpkdDUC3M[/movie] mam 50 lvl. i 57% przejscia gry to moze juz zakonczylem i eventy sie licza jako dodatek i maja wplyw na koniec gry...
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 6 lata temu
#5
Tak, takie rzeczy jak pominięcie wyścigu czy brak odpowiedniego tuningu (bodajże w pewnym momencie trzeba kupić parę części) powodują, że kariera stoi w miejscu i dopóki nie ruszy się tych zadań, to nie pojawią się nowe wyścigi. Chyba nie da się przejść po kolei wszystkich ścieżek - mniej więcej trzeba je robić równolegle i olanie jednej może skutkować zatorem w zadaniach innych ścieżek. A może po prostu musisz pojechać do kryjówki kogoś z ekipy?
M
Mehciu 
Uczeń
Dodano 6 lata temu
#6
Także tak, porobie to co proponowaliście i dam znać.

Połączony z wrzesień 29 2017 12:50:42:
jak to nie poskutkuje to reinstall gry...

póki co to reinstall nie robi roboty czyli mam zaleglosci w grze ale teraz powiedzcie czy te wyścigi (czarne ikony) sa obowiazkowe?

Połączony z wrzesień 29 2017 17:46:29:
a i jeszcze, amy mi powiedziala w wiad "zapomniales o wyscigu (...)" to ma duzy wplyw na rozgrywke? (relacje)
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#7
Poodbieraj, wysłuchaj wszystkie wiadomości głosowe i potem dopiero sprawdzaj mapę ;) ewentualnie jak po wiadomościach mapa się nie odświeżyła to strzel jakiś losowy wyścig z mapy i powinno wszystko grać :p
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#8
A jakieś zaległości na skrzynce? Nieodczytane? Lub ruszyć jeszcze z Robyn. NFS '15 jakoś tak chciało by w miarę równo przechodzić ścieżki kariery.
i.imgur.com/xWDZwKE.png
M
Mehciu 
Uczeń
Dodano 7 lata temu
#9
ok, zrobie okolo 10 wyscigow i zobacze...

Połączony z wrzesień 28 2017 20:14:12:

Cytat

Siekierka napisał(a):

A spróbuj ruszyć cokolwiek ze Spikiem i jeszcze ktoś tam był, kilka misji i powinny się pojawić. Czasem te wiadomości się urywają na zasadzie "no, zgadamy się później, trzymaj się".
Także zrobiłem te 10 wyścigów, lecz teraz zniknal mi spike i mam do roboty wyscigi robyn lecz nie wiem co sie dzieje. nagle tak znikneli...
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#10
A spróbuj ruszyć cokolwiek ze Spikiem i jeszcze ktoś tam był, kilka misji i powinny się pojawić. Czasem te wiadomości się urywają na zasadzie "no, zgadamy się później, trzymaj się".
i.imgur.com/xWDZwKE.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.