Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
Forum dyskusyjne

Wymarzona gra..

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 9 lata temu
#1
Wymyślajcie i piszcie tutaj swoje fabuły, zapowiedzi itp. gier w które chcielibyście pograć.
Ja wrzucam moje starsze zapowiedzi, które już dawno napisałem, ale potem napiszę coś nowego. Teraz Wy bierzcie się do roboty ( Nie musi być to NFS ).


Need For Speed RetrunFabuła: Po kolejnym udanym wyścigu na torze gdy wracasz do domu ktoś spowodował tobie wypadek i zablokowali ci drogę. Wiozą cię na komendę i okazuję się, że policjant Crower, który zajmuję się sprawami nielegalnych wyścigów w jego mieście proponuję ci współpracę, ponieważ znał twoje wszystkie wykroczenia z poprzednich lat i wiedział że byłeś bardzo dobrym kierowcą nielegalnych wyścigów. Ty odmawiasz, ponieważ jest ci dobrze na torze, lecz po kolizji nie mogłeś się ścigać na torze nie wiadomo czemu. Ty jedziesz do Crowera i domyślasz się, że to jego sprawka i zgadzasz sie na jego układ, gdy on potem wyczyści kartotekę sprzed lat i bym mógł sie ścigać dalej na torach. Dostajesz nowy samochód i garaż. Uliczny Boss proponuje ci pierwszy wyścig i wygrywasz. Proponuję ci on nowy lepszy podrasowany samochód i propozycję ścigania się dla niego. Nie mogłeś odmówić, ponieważ zaczęli by sie domyślać. Crower jedzie do twojego garażu zobaczyć czy już się czegoś dowiedziałem, a mnie nie ma. Od teraz ścigam sie dla Zacka ( Bossa wyścigów) i Crower niestety pozostał sam ze swoją grupą policyjną. I to on będzie nas ścigał . Wyścigi będą odbywały się w nocy i będziemy się ścigać dla Zacka, by podnieść reputację jego gangu, a on będzie nam za to płacił. Musimy uważać na Crowera, by niczego się nie domyślił.

Tuning: Tuning będzie bardzo duży i będzie dużo sklepów z częściami i za każdy wygrany wyścig dostajemy nowe części. W ukrytych, nielegalnych garażach u Zacka jego gang i my będziemy kupować części. Będzie dużo bodykitów, spoilerów, felg itp. U Zacka będziemy też mogli dodatkowo podkręcić wygrane lub kupione gdzie indziej silniki itp.

Samochody:
Jeśli chodzi o samochody to będzie ich dużo i gdy wygramy ostateczny wyścig z innym gangiem wybieramy jeden z 5 samochodów, a reszta odblokowuje się w komisach. Nie będę ich wymieniał, ale będzie mało egzotyków, a więcej tuningowanych, japońskich itp.

Rywalizujące Gangi:


Lv 1. Streetes Gang : Jest to pierwszy gang z którym będziemy rywalizować. Najczęściej ścigają sie na krótkie sprinty i tory. Mają słabe samochody i lekko podrasowane osiągi oraz mają bardzo poobklejane samochody.

Lv 2. Hondev Gang : Mają już trochę lepsze samochody zazwyczaj w stylu JDM. Mało inwestują w wizualny tuning, lecz więcej w osiągi. Najwięcej ścigają się w Drirfcie i na krótkich Torach które mają dużo zakrętów.

Lv 3. Speedy Gang : Jeżdżą dość szybkimi samochodami w stylu wyścigowym, podobnie jak w legalnych wyścigach. Lubią długie trasy, najczęściej próba prędkości, próba czasowa i długie sprinty.

Lv 4. Tuner Gang : Mają szybkie samochody i dobry tuning wizualny jak i osiągi. Jeżdżą szybko i zwinnie podobnie jak poprzedni Gang. Trzeba się już trochę wysilić, żeby z nimi wygrać.

Lv 5. Retrun Gang : Jest to najlepszy gang i jeszcze nikt go nie pokonał. Mają szybkie samochody i duża inwestują w tuning. Bardzo trudno go pokonać, ale jeśli do nich dojdziemy i wygramy wyścig to uda nam się przejść grę i zostaniemy najlepszym gangiem oraz dostaniemy po nich samochody itp.

Tryby jazdy :
- Sprint
- Tor
- Drift
- Próba czasowa
- Próba prędkości
- Jazda dowolna
- Zgub policję.Need For Speed Rest TrackFabuła: Po ciężkich wyścigach na torze wyjeżdżasz na urlop do innego kraju. Po kilku dniach urlopu jako że jesteś sławny okradli twoją willę ze wszystkimi pucharami, 2 samochodami i ukradli też wszystkie schowane pieniądze, które miałeś przeznaczyć na urlop. Zostałeś bez samochodu i bez kasy. W nowym mieście mało kto znał cię jako słynnego kierowcę i jedyne co możesz teraz zrobić to zacząć się ścigać na torach w nowym mieście. Musisz się ścigać od początku, aż do najlepszych zawodników. Będziesz musiał zmierzyć się z nowymi bossami. Miedzy innymi : Drift Player, Speed Player i Drag Player
. Od ciebie zależy od jakiego trybu zaczniesz i kogo pokonasz pierwszego.

Tuning: Dużo nowych bodykitów, masek, spoilerów itp. z systemem Autosclup. Dużo vinyli i były by podzielone na kilka kategorii. Opcja Free Tuner, gdzie będziemy mogli tuningować samochody za darmo, ale nie będzie można ich używać w karierze.

Tryby wyścigu :

- Sprint
- Circuit
- Drift
- Drag
- Soon as Possible ( Chodzi tutaj żeby samemu przejechać prosty tor w jak najszybszym czasie )

Samochody:
Będą podzielone na: Sprint, Circuit, Drift, Drag oraz Soon as Possible i w wybranej kategorii były by najlepsze samochody do wybranej kategorii, by ułatwić wybór auta, ale można też zobaczyc wszystkie auta naraz.

Myślę, że się podobało i oceniajcie tą część i poprzednia którą napisałem. Teraz Wy ; )
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Need for Speed Heat
G
grzesiuu 
Uliczny kierowca
Dodano 9 lata temu
#2
Proponuje mi układ ja nie chcę poźniej przypominam sobie, że nie mogę się ścigać jadę do niego zgadzam się na układ on daje mi samochód i garaż i czyści mi całą kartoteke trochę bez sensu ten układ tylko ty z niego korzystasz a policjant wcale troche bez sensu...

Jak już to policjant dał by jakieś warunki....
Ozi
Ozi 
Amator
Dodano 9 lata temu
#3
Story Of My Life


No więc , zaczynamy!Nazywasz się Andrew Malkovsky xD Mając 21 lat przyjmują cię do woja i sobie chodzimy po pacyfiku , afryce i opuszczonych bazach wojskowych.Oczywiście jak to żołnierz mamy duży wybór broni od normalnego pistoletu aż do wyrzutni rpg.Ale nagle wszystkie nasze plany się krzyżują , bo kiedy sobie słodko śpimy jacyś ludzie włamują się do naszego pokoju i podrzucają pod łóżko ,,walizeczkę".Gdy się budzimy rano , okazuje się że w walizce tej jest 10 kg czystej kokainy i zostaliśmy wrobieni w nielegalny handel i trafiamy do więzienia.Tam znów życie nas nie rozpieszcza , gdyż każdy tylko walczy o ,,przywództwo" w stadzie.No ale znudziło nam się już odsiadywanie za narkotyki wychodzimy z więzienia.No i tu już jako 27 latek jesteśmy zdani na siebie.Trafiamy do miasta , które przeraża Nas w oczach normalnego człowieka.No i w tym mieście sobie żyjemy , pijemy , chodzimy na imprezki itp. ale tu nagle do naszych drzwi puka brat.Wytłumaczył , że wie kto za tym wszystkim stoi i postara się pomóc nam.No ale oczywiście Nasz kochany braciszek też nie jest święty , okazuje się że jak to w mieście przynależy do gangu Humans i jest jego szefem.No i tak przez pare miesięcy ( w grze ) braciszek nas uczy jak to jest być gangsterem.Kiedy już wiemy kto za tym wszystkim stoi z koleżkami i braciszkiem wbijamy mu się na kwadrat , a tu co?Okazało się że spryciula uciekł a twój dom został doszczętnie spalony.No i skoro nie mamy domu , to mamy mieszkanie u braciszka , który zostaje później porwany i okazuje się , że koleś który cie wrobił i wpakował to we wszystko od nowa specjalizuje się w nielegalnych wyścigach i jeszcze żadne ze śmiałków nie zdołał go pokonać.Opcja była tylko jedna kupić wóz , zmodernizować go , wystawić do wyścigu i pokonać Sheesha ( bossa gangu , który cię w to wszystko wpakował ).No i tak ci mijają dni jako gangster i cichy morderca dążąc do uwolnienia swojego brata i przywróceniu porządku w mieście.
Szczerze mówiąc , trudniej się piszę recenzję tego co się wyimaginowało we własnej psychice niż opowiedzieć to , ale jakby taka gra powstała naprawdę ( oczywiście ominąłem tu jakie będą misje i w ogóle ) to nie trzeba by kupować : Najnowszego Call Of Duty,GTA i Need For Speed'a.
img594.imageshack.us/img594/8555/dcshoeso.png
S13
S13 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#4
Nie no, muszę niestety zrobić odkop. :( Lubię takie tematy ;)

Grand Theft Auto: New United (New, ponieważ powstał dość duży mod, który był połączeniem Liberty City z GTA III i Vice City)
I <3 GTA!

Czas akcji gry: Czerwiec, rok 2011.

Miejsce akcji: San Andreas i Liberty City z IV.

Bohater, a właść. bohaterka (xD): Claire Johnson, córka CJ'a i Cataliny (czy jakoś tak :D). Twarda 18 - sto latka, która nie zna słowa "łzy". Wygląda coś jak ta z sygny Modersona, ale ma inne ubranie, bo w jego sygnie ta baba ma chyba zbroję. Chyba, że to jego doróbka. xD

Fabuła: 15 czerwca, godz. 12:48 - Wracając z wakacji, z Vice City, Claire słyszy dzwonek telefonu. Dzwonił jej ojciec - CJ, mówi do niej: "Claire, natychmiast, przyjeżdżaj do naszego do..." (CJ rozłącza się). Jak się okazało gang, dobrze znany z SA, Los Santos Vagos zamordował jej rodzinę. Ona jest żądna zemsty. Wstępuje, więc do gangu, też z SA, Groove Street Families, który później zjednoczy się z innym gangiem, Ballas, który też ma na pieńku z Vagos'ami. Najpierw robimy LS, potem SF, później LC, następnie LV i wracamy do LS, a później ponownie do LC. I tam kończymy grę.

Pojazdy: te z GTA IV (ale np. Sentinel jest tym razem "Beemką" M5 E60, czy Landstalker, który teraz jest Dodge'm Durango), niektóre z III (Kuruma, ale w o wiele lepszej jakości, Cruiser) i te z SA (tyle, że np. Clover to teraz Pontiac GTO z 1968 i nie wygląda jak gruchot. Elegy to Nissan Skyline GT-R VSpec R34) + wszystkie ze wszystkich DLC.

Radiostacje (+ do każdego po ok. 60 piosenek):
- Te z IV + DLC (wyjątek stanowi Vladivostok FM i Vice City FM, którego nie będzie).
- Flashback FM, MSX FM i RISE FM z III (z nowym DJ'em).
- KRose z SA (z nowym DJ'em).
- Wave 103, Emotion i Espanstoso z VC (Wave z nowym DJ'em).

Grafika: Taka jak w tym filmiku :D
[movie=youtube]5m3oxZBpaGQ[/movie]

Radar: Coś jak w TLAD, tyle, że zdrowie jest w kolorze Czerwonym, a pancerz w kolorze zielonym, a tam gdzie masz ikonkę broni, stan pieniędzy itp. to to jest w kolorze jasnoniebieskim.

Możliwości bohaterki:
- Z wszystkich GTA, ale bez misji policjanta. Widzieliście kiedyś gangstera, który dla policji pracuje?!
- Le Parkour.
- Lepszy telefon, a nawet kilka (możliwość wejścia do Internetu gdzie można "kupić" nowe dzwonki, tapety, motywy na telefon [zależy od telefonu], słuchania radia, zmiana motywu).
- Prędkościomierz (w prawym dolnym rogu).
- Spowalniacz (tak jak w NFS: MW). Przyda się w misjach pościgowych za np. wrogiem (na trudnych zakrętach).
- Napadanie na banki.
- Sprzedawanie aut (tylko w Mulitplayer :trollface).
- Tankowanie aut. :D

Niebo jest takie jak w tym modzie:
http://addons-city.info/gtasa/gtasa_mody/gtasa_dodatki/5663-super-timecyc.html

Niedługo pierwsza misja. :D
i.imgur.com/umJ6nM8.png
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#5
Wymarzona gra tak ? Hmm...... ok. Zaczynam. Need For Speed Street King (lub coś podobnego). Jesteś Amerykaninem, masz na imię Alan, i jesteś dobrym kierowcą ulicznym lecz ścigałeś się tylko z kumplami słabymi furami typu Ford Focus, Peugeot 206 lub Dodge Neon. Pewnego dnia (można ścigac się też w dzień nie tylko w nocy) podczas malutkiej imprezki z przyjaciółmi przyjechał pewien gośc, który jest dosyc mocno poszukiwany przez policję i złożył Ci pewną propozycję, iż jeżeli pożyczy Tobie swój tuningowany samochód równy z tym, którym do Ciebie przyjechał i uda Ci się go pokonac, pomorze się Ci się wybic na wyższe strefy ulicznych wyścigów. Tak się stało. Pokonałeś go. Zaproponował, że na pewien czas do póki nie uzbierasz tyle pieniędzy na nowy lepszy samochód pożyczy Ci swój. Musiałbyś w tej grze pokonac ulicznego króla, ale mógłbyś też wyjechac do innego kraju, oczywiście płacąc za bilet(do wyboru wszystkie kraje świata) .Możesz wstępowac do różnych gangów, możesz założyc swój, możesz otwierac warsztaty w których będziesz mógł tuningowac samochody innych kierowców otrzymując za to pieniądze na modyfikację samochodów, kupowanie ich, kupowanie biletu do innego kraju lub kupienie warsztatu (warsztat to jednocześnie kryjówka). Tryby wyścigów: Sprint, Circut, Próba Prędkości, Drag, Drift, Evade of Cops <-----(ten tryb to nabijanie wykroczeń, szybkośc ucieczki, długośc pościgu, przebijanie się przez blokady drogowe, i kolczatki.) Może on pojawic się w trybie prób podobnych jak w NFS Carbon i Most Wanted. Ostatnie 2 tryby nietypowe do NFS to popis przed innym kierowcą np. okrążanie go dookoła jego pojazdu to pierwszy tryb, a drugi to imprezy na pokazanie swego auta np. hydraulika, kolorowy dym wydawany z nitra, neony migające w rytm muzyki itp. Co do tuningu to wszystkie opcje jakie byście zapragnęli: obklejenie lusterek folią Carbonową, migacze w lusterkach i ozdobne światełka, w felgach świecące wentylki, regulowane spoilery, wszystkie opcje jakie można na żywo by zastosowac. Limitu warstw by nie było. Samochody do pojeżdżenia: wszystkie jakie są Europejskie, Azjatyckie (w sensie japońskie, chińskie i koreanskie.) i Amerykańskie. Taki NFS dla mnie byłby w dechę ;)
S13
S13 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#6
UWAGA! Pierwsza misja do GTA: NU!

Welcome in Ganton

Claire wraca z VC do LS (widać taką cutscenkę z samolotem lecącym z VC [którego nie ma w moim GTA] do LS. Bohaterka odbiera telefon, mówi syn Sweet'a, Mich (Michael Johnson), a jej brat (tak jak dla Sweet'a CJ był bratem). Mówi: "Czekaj, Claire, pojawię się za dziesięć minut". No i jedzie Greenwood'em ( w NU: Caddilac Fleetwood). Jest pewien haczyk, ponieważ gonią was dwa auta Ballasów (Primo). Oni nie są uzbrojeni, a jedynie, poprzez stłuczki rozwalić wam auto. Cel polega jedynie na dojeździe do dzielnicy Ganton od lotniska w Los Santos. Nagroda: Respekt +
i.imgur.com/umJ6nM8.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.