Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Bburago - modele w NFS

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Beast69Pl
Beast69Pl 
Uczeń
Dodano 7 lata temu
#1
Witajcie.
Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad nowym koncepcjami odnośnie malowania w nfs15. Z braku już jakichkolwiek pomysłów postanowiłem zasięgnąć troszkę do swojej przeszłości. Będąc jeszcze dzieckiem składałem modele samochodów z firmy Bburago (część z Was może miała z tym do czynienia :P). Niestety udało mi się odnaleźć tylko jeden model i to też nie zbyt kompletny.
Był nim Porshe 911 Carrera (podobny do tego w linku)
[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TdImonHPm70[/movie]
Po dłuższej pracy w grze uzyskałem oto taki efekt
images84.fotosik.pl/750/6f71da9dd5105fd8med.jpg

images84.fotosik.pl/750/74bd8ca6925fe881med.jpg

images81.fotosik.pl/749/d68df5527aef4c41med.jpg

images83.fotosik.pl/749/2d7ed98e1f96bbf6med.jpg

images81.fotosik.pl/749/1625de6e754eea41med.jpg

Może nie jest on do końca zgodny z orginalnym modelem, ale robiłem wszystko by jak najlepiej go upodobnić.
Jeśli ktoś jest fanem modelingu i pokazania go w grze to zapraszam do umieszczania własnych prac.
Mile widziane również nadsyłanie zdjęć z dokładnymi malowaniami na modelach. :)
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#2
Dość fajna zabawa jak ktoś ma taki sentyment ;D Nie mniej jednak poszedłeś po najmniejszej linii oporu z odtworzeniem Porszawki w NFS 15. No właśnie, NFS 15. Uwierz bądź ale w tej grze można odtworzyć to malowanie 1 do 1 niestety wymaga to nakładu pracy i poświęcenia czasu.
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#3
Nostalgia mocno, ciekawa zabawa, chociaż bburago miały na ogół malowania przynajmniej wzorowane na prawdziwych wozach. Niemniej jednak przy tworzeniu repliki posiadanie modelu w skali może okazać się bardzo pomocne, myślę, że skorzystam z pomysłu, który podsunąłeś :)
Jeśli chodzi o Twoją pracę, do podpisuję się pod wypowiedzią Slighta, nfs15 daje ogromne możliwości tworzenia malowania samochodów, mogłeś w stu procentach oddtworzyć to bburago i jeszcze pozostałoby parędziesiąt warstw do zagospodarowania. Tutaj nawet kolory się nie zgodziły :(
Beast69Pl
Beast69Pl 
Uczeń
Dodano 7 lata temu
#4
Fakt, może nie jest to idealna reprodukcja modelu, zawsze można to poprawić. (Mimo że nie jest się tak uzdolniony :p). Co do kolorów, inaczej prezentuję się to w słabszym świetle . W moim modelu żółty bardziej wpada w pomarańcz natomiast niebieski jest bardziej granatowy. Może to tylko moje odczucie i to jak ja postrzegam te kolory. Fakt w nfs15 jest bardzo dużo możliwości jeśli chodzi malowanie, niestety jestem dość niecierpliwy w tych rzeczach :p
Mój model też nie jest do końca kompletny z malowaniem.
Siekierka
Siekierka 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#5
Wrzuć to do SR. Bardzo dobry projekt, ode mnie na 9 :)
i.imgur.com/xWDZwKE.png
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You can download attachments in this forum.
Users who participated in discussion: Siekierka, Radon, Slight, Beast69Pl