Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

NFS World - wielki powrót online?

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#1
[movie=youtube]aSSZRS-LWBg[/movie]

A więc.. pierwsze testy bety online. Gra ma ogromne szanse na powrót do stanu, w jakim była półtora roku temu :) Mimo, że nigdy nie pajałem miłością do tej części, zawsze gdy ją instalowałem to mnie odpychała.. czuję nieopisaną radość. Bardzo dziwne uczucie.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
Milex1977
Milex1977 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#2
Nie mogę się doczekać! :D Wreszcie będzie szansa pograć ze znajomymi :3
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#3
Nie grałem w Worlda Online, ale z chęcią bym pograł w coś co nie wymaga mocnego kompa i można jednocześnie pojeździć ze znajomkami :p
zbiku12
zbiku12 
Niedzielny kierowca
Dodano 7 lata temu
#4
Ale bym pograł :D
R
RexRX_PL 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#5
Dawno mnie tu nie było i oglądam stream u Pan Tutaj z bety NFS World, chętnie bym wrócił ale nie miałbym już tego co miałem za czasów serwerów EA tyle że mam obawy iż wyżej wymienione EA położy na tym łapy ze względu na to iż to oni stworzyli grę oraz oni mieli prawa do licencji pojazdów
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#6
Obawy są słuszne, ale walka EA to tylko jedna z dróg. World dla EA jest martwy. Czy będą walczyć o niego czy nie, to i tak nie przyniesie im żadnego dochodu. Więc może EA po prostu oleje ten temat. Pamiętajmy, że EA stara się polepszać stosunki z graczami. W przypadku ataku sytuacja finansowa EA nie ulegnie zmianie, ale może się pogorszyć wizerunkowo.
Truskawek
Truskawek 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#7
Technicznie rzecz biorąc to EA wywaliło Worlda na śmietnik... Moim zdaniem nie mają prawa się czepiać; trzeba było utrzymywać serwery i ciągnąć kasę z Boostów
i.imgur.com/M9YlJ3c.jpg
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#8
Wywaliło na śmietnik, ale licencje (samochodów) cały czas należą do nich. Spójrzmy na to od strony programisty: z czasem postanawia on porzucić program, który napisał. Ale czy to znaczy, że wówczas użytkownicy mogą do woli pobierać i modyfikować jego program? Owszem, może zmienić licencję na GPL, ale taka zmiana typu licencji gry lub programu jest bardzo rzadka, bo to by znaczyło udostępnienie kodu źródłowego. A przecież ktoś się nad tym kodem napracował. Mogą się też przyczepić koncerny samochodowe, ale tu znów powstaje pytanie czy wizerunkowo się to opłaca. Może powstać niesmak. Myślę że dopóki projekt będzie darmowy lub będzie się składał z darowizn, to szansa na większy atak z którejkolwiek strony jest bardzo mała. Raczej będą wolały przemilczeć temat licząc na brak rozgłosu. Nie kojarzę podobnej sytuacji w przeszłości, bo pamiętajmy że to nie jest gra płatna, tylko darmowa w oparciu o mikropłatności, które nie są wymagane i na razie niewiele tego typu gier skończyło swój żywot. W licencji gier zazwyczaj jest informacja o zakazie modyfikowania gry. I żeby było ciekawiej tej modyfikacji w wersji offline Worlda nie ma, dlatego pliki gry mogą być udostępniane. Jest za to emulowany serwer, który nie jest częścią gry. Jest tylko narzędziem, które umożliwia uruchomienie gry.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#9
[movie=youtube]ZtpPh8ToK1A[/movie]

Coraz lepiej ogarniają multika, widać na załączonym materiale ;D
Anoax
Anoax 
Uliczny kierowca
Dodano 7 lata temu
#10
Z tego co wiem to oni tworzą tylko własny serwer: Nie sprzedają gry, nie zarabiają na niej, nie mają zamiaru (przy najmniej w najbliższym czasie) ingerować w grę, a przynajmniej ją zmieniać. Chcą wprowadzić to co było w ostatnim dniu Worlda i to chyba w sumie tyle... Nie wiem co planują dalej. Na pewno planują zbiórkę na serwery.
Nie ma sensu przejmować się czymś, na co nie ma się żadnego wpływu. ~Yoh Asakura, Król Szamanów
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.