Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Filmiki - NFS 12 , Burnout

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
C
CamO 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#1
Przedstawiam wam intro z NFS MW 12 oraz triki w Burnout Paradise City oba filmy są mojego wykonania.

NFS MW 12 Intro:

https://www.youtu...4Hdh3zpm94

Burnout Paradise City:

https://www.youtu...lULUU402p4

Jeśli sie spodobało to licze na sub , like :D
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#2
Filmik z MW12 to po prostu sklejka wstępniaków poprzedzających zawody :v A Burnout - nie wiem czy roztrzaskanie wozu można jakkolwiek nazwać "trikiem"...
C
CamO 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#3
Jak jestes taki kozak to zrób powtarzam "zrób" a "nie skopiuj od innej osoby" , lepsze intro w NFS MW 12 i to samo do w Burnout i wrzuc na swoj kanal oraz podeślij mi link. Tak wiem ze sa o wiele lepsze intra na yt i te triki w burnout, ale kazdy robi filmiki tak jak mu sie podoba. Po drugie nie każdy trik musi byc bez zadnej rysy na aucie.Po trzecie w NFS MW 12 uzyskanie takich momentow jak na wstępach zawodów , w wolnej jeździe jest trudne.

Jeżeli chodzi o twoją opinie , myśl sobie jak chcesz . To ze nie potrafisz docenic filmikow tylko krytykujesz to juz twoj problem i nie łudź się swoja opinia bo to nic nieda.
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#4

Cytat

CamO napisał(a):

Jak jestes taki kozak to zrób powtarzam "zrób" a "nie skopiuj od innej osoby" , lepsze intro w NFS MW 12 i to samo do w Burnout i wrzuc na swoj kanal oraz podeślij mi link.


Co jeśli Ci powiem, że nie trzeba być kurą żeby ocenić jak smakują jajka? :P
Dwa, że wyraził swoją opinię i ma do tego prawo (ba, nawet Cię nie obraził) a ty na niego naskakujesz - spokojniej następnym razem ;) Co do intra, MW '12 jest nawet spoczko, Burnout strasznie przeciętny, nic specjalnego. Aha, i używasz tego do intr do swoich filmów czy to taki 'niezależny' film? Jak intro to koniecznie krótsze :)
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#5
Śmiechłem srogo :D myślisz że argument "Zrób to lepiej" zwali mnie z nóg i zamiecie szczękę pod fotel? Nie. Ja nie siedzę w temacie montażu filmów więc nie zrobię. Więc przepraszam, ale muszę Cię zasmucić faktem iż używasz typowo dziecinny argument.
Co do trików - po wykonaniu jakiejkolwiek sztuczki auto jedzie jeszcze na własnych siłach a nie ląduje i "dead". To co pokazałeś w filmiku z Burnouta można jedynie nazwać efektowną kraksą.
C
CamO 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#6
"Ja nie siedzę w temacie montażu filmów więc nie zrobię. Więc przepraszam, ale muszę Cię zasmucić faktem iż używasz typowo dziecinny argument."


Chlopie jeżeli nie siedzisz w temacie montażu filmow to po jaką cholere zaczynasz ze tak powiem "krytykować" te filmy

"To co pokazałeś w filmiku z Burnouta można jedynie nazwać efektowną kraksą"

No tutaj sie akurat zgodze.



A propo pisania komus ze ma typowo dziecinne argumenty jest szczegolnie dziecinne i niepoważne.Jeżeli nie rozumiesz

nie pisz po to aby komuś dogryźć.


Niema sensu dalej tego ciągnać.


Temat do zamknięcia.
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 7 lata temu
#7
Zamykam w takim razie.
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.