Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Lagi (Need for Speed 2015)

Ostatnia aktualizacja 7 lata temu
I
InsaanePL 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#1
Witam, mam problem z NFS 2015. Mam wersję origin. W Rivals, Dzikim gonie, BFach czy Fifie mogę grac na detalach ultra wszystko na max a w przypadku NFS 2015 mam lagi, co lepsze zarówno wszystkie detale na minimum jak i na maksimum gra działa tak samo, chodzi ogółem płynnie ale czasem zalaguje co jakiś czas powiedzmy co minutę, trzy, przytnie dość jest to irytujące. Macie na to sposób?
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#2
lag to problem z łączem
I
InsaanePL 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#3
Teraz pytanie, w żadnej grze online nei mam probemu a dysponuje upc 120mbps po kablu więc nie wiem co można zrobić. da sie grac offline?
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#4
no właśnie na tym polega problem z nfs, nie ma offline. Sprawdź czy nie pobierasz czegoś w tle, sprawdź procesy, nowe windy maja tendencję do szukania czegoś po internecie, po dysku itd, może to mieć wpływ na rozgrywkę. Podaj specyfikację pc.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#5
Sprawdź czy problem występuje podczas gry w pojedynkę i alldrive (nie wiem jak na PC, ale na PS4 jak uruchomisz grę przez tryb alldrive to potem w ustawieniach możesz przejść do gry w pojedynkę).
Ostatnio na PS4 też miałem lagi. Wyłączyłem i włączyłem NFS (połączyło mnie do gry z innymi graczami) i było ok.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#6
Jest zmiana w NFSie '15 z Alldrive'a na single, choć mi gra po takiej zmianie crashowała :P
I
InsaanePL 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#7
Tylko czy w singlu mogę zdobywać hajs i grać normalnie czy tylko sobie jeździć bez celu? Procesor C2D 3,5ghz, 8gb ram, GTX 750, upc 120mbps.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#8
Gra w pojedynkę różni się od alldrive tylko tym, że po mieście jeżdżą same SI a nie inni gracze xd
i.imgur.com/FrOlLrY.png
I
InsaanePL 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#9
w singlu też co jakiś czas przytnie ale tak ze sie rozbijam, wiec bez sensu, odlacze odnotnik wifi i wywala z gry, mocniejsze tytuly na maxie nie zamula choc na chwile a taki nedzny nfs musi, mam nadzieje ze ea cos zrobi z optymalizacja.
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#10
Już nie zrobi, NFS już nie ma oficjalnego wsparcia.
Radzio
Radzio 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#11
Zawsze Cię wywali z gry jak odłączysz Internet, ponieważ NFS wymaga stałego połączenia z siecią.
i.imgur.com/FrOlLrY.png
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 7 lata temu
#12
No, nie wiem, konfiguracja nie jest aż taka mocna, żeby każda gra na full detalach śmigała, moim zdaniem w tym przypadku procesor może niedomagać. Spróbuj jeszcze jakiejś apki pokroju gameboostera, defrag, czyszczenie błędów rejestru, czasem pomaga, ale szczerze wydaje mi się, że problem jest natury sprzętowej.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 7 lata temu
#13
Właśnie ten procesor wydaje się być mało wydajny, choć ma wysokie taktowanie. Dziwi mnie, że Dziki Gon chodzi Ci na ultra, bo z takim procesorem i grafiką to raczej mało realne. W minimalnych jest choćby GF660 = GF750. Nie wiem jak się ma i5 do wydajności C2D.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#14
Masz bardzo stary procesor i ma on prawo nie ogarniać. Swoją drogą, jaką masz rozdzielczość w grze? To może bardzo wpłynąć na wydajność.
I
InsaanePL 
Obserwator
Dodano 7 lata temu
#15

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Właśnie ten procesor wydaje się być mało wydajny, choć ma wysokie taktowanie. Dziwi mnie, że Dziki Gon chodzi Ci na ultra, bo z takim procesorem i grafiką to raczej mało realne. W minimalnych jest choćby GF660 = GF750. Nie wiem jak się ma i5 do wydajności C2D.


Dziki gon, titanfall, rivals, fifa, cod, rise of tomb raider wszystko śmiga na ultra, nigdy nie miałem problemu z detalami w grach(chyba ze fifa 15 ale podobno to norma, 16 działa płynnie), różne mmo też mu, tera czy riders of icarus no a nfs na min i max tak samo. No komputer składany kilka dobrych lat temu, procesor 3GHZ. Rozdzielczość mam 1920x1200 jakos tak bo mam 27" monitor. GeForce GTX 750 Ti ma 4gb pamieci, nie jest taki zły.
Slight
Slight 
Czempion
Dodano 7 lata temu
#16
to sobie spróbuj odpalić np. GTA V na full w 1080p... ech core 2 duo to procesor na starych technologiach i w dodatku 2 rdzeniowy. Twój komputer nie jest w stanie bez problemu obsłużyć tak zaawansowanej graficznie gry jak nowy NFS, w dodatku jest to ścigałka, a nie FPS. Spróbuj rozdzielczości 1600x900 albo 1280x720 (zakładam, że masz 16:9). Obraz stanie się mniej ostry ale za to powinieneś zyskać dużo klatek.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.