Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

nowy stary/nick

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Adamo
Adamo 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#1
w tym temacie przedstawiamy się ze starego nicku bo wiele osób je zmieniło z( nfszone/nfspoland)
historia naszych nicków;]oraz coś krótko o sobie

to zaczynam zarejestrowałem się jako CARS DRIVER później Adamo ( dzięki temu nickowi jestem rozpoznawalnym userem)
zajmowałem się trochę tunem(2 miejsce w black list) oraz trochę "grafikowałem" [ wiele osób miało moje sygny by Adamo]

teraz jestem adminem zajmującym się dodawaniem fur do sr;]

przez to lepiej się poznamy;]
Profesor
Profesor 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#2
domi- domi- domi- jeszcze raz domi był jest i będzie :)
Tanie Projektowanie stron !!
GG: 7450843



D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#3
Ja gdy doszedłem do teamu NFSZ w 2008 roku, miałem nick De_Ace, jak zostałem głównym adminem zmieniłem sobie na Misiek, a gdy zarejestrowałem się tutaj znów przyjąłem chrzest jako de_ace :)
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#4
Ja bylem pod nickami: iLLusion na starym nfszone, potem _ViruZ, ale to glupi nick byl, wiec zmienilem na Fang, ktore tez takie sobie bylo i tutaj jestem stary illusion :D
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#5
Wyjaśnię może i moją osobowość.
Jestem Moderson. To wiecie, ale nie wszyscy wiedzą, że kiedyś byłem Inverso, a jeszcze dawniej Quazak. :P To już wiecie. Na poprzednim NFSzone byłem od stycznia 2009 roku. Cóż mogę powiedzieć? Na stronie jestem zatrudniony do TF i Downloadu. Wiem, wiem. Powiecie, że nic nie robię ale jak znajdę trochę więcej wolnego czasu to postaram się poprawić. Pozdro wam.
Profesor
Profesor 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#6
Ja z mojej strony nie rozumie po co zmieniać nicki , jak ktoś później zmieni nie mogę go w ogóle rozpoznać.
Tanie Projektowanie stron !!
GG: 7450843



Irson
Irson 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#7
Na starym NFSzone byłem od lutego 2009 i ukrywałem się pod nickiem Street_King :] Postanowiłem zmienić sobie nick, bo nigdy nie zmieniałem, a poza tym jakoś bardziej mi się podoba =]
McRae
McRae 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#8
A to teraz już wiem kto to za...nie no malutki żarcik:D Ja od samego początku miałem McRae,i chyba przy tym zostanę
Z NFSzone od września 27 2010 14:45:24
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#9
A ja się dziwiłem gdzie Fang i illusion zniknęli :D A nick de_ace to pamiętam jeszcze z czasów nfszone v1 :)
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#10
no to Inventer masz juz wyjasnione gdzie znikneli :D
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
ProtoType
ProtoType 
Amator
Dodano 13 lata temu
#11
Hmm... To Ja też się przedstawię... Nick Mój znacie w tej chwili, ale kiedyś był on inny... A dokładniej Czadzior. Pamięta Mnie ktoś może pod tym nickiem?
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#12

Cytat

ProtoType napisał(a):
Czadzior. Pamięta Mnie ktoś może pod tym nickiem?

A długo go miałeś, bo ja cię pamiętam zawsze jako ProtoType.

A ciekawe czy ktoś pamięta jaki ja miałem nick, zmieniłem go chyba w 2009 :)
Bazyl
Bazyl 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#13

Cytat

Czadzior. Pamięta Mnie ktoś może pod tym nickiem?

Ja pamiętam. Miałeś na Avatarze takiego diabła jak by. :P heh
D
de_ace 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#14

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Cytat

ProtoType napisał(a):
Czadzior. Pamięta Mnie ktoś może pod tym nickiem?

A długo go miałeś, bo ja cię pamiętam zawsze jako ProtoType.

A ciekawe czy ktoś pamięta jaki ja miałem nick, zmieniłem go chyba w 2009 :)


hmm... Przemek28 ? :D Weteranów się pamięta xD
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#15
Więc ja na swiatnfs miałem Number, ponieważ For3ver był zajęty ;d Z For3ver na poprzedniej wersji raczej nikt mnie nie znał, bo jedynie kiedyś jak miałem z 8 lat to się zalogowałem na nfspolska, ale sam nie wiem pod jakim nickiem, a potem jakoś nie wchodziłem.
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

G
grzesiuu 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#16
Ja na nfszone v1 Miałem chyba grzesiek10 na nfspoland, grzesiek10 a tu mam grzesiuu. Kurde pamiętam jak jeszcze miałem mieć tf'a z Quazakiem w most wanted albo w carbonie, ale jakoś tak wyszło, że w końcu nie było...
Dominik
Dominik 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#17
Ja na e-NFS mialem nick doniu22 na NFSpoland Ryan Cooper i przy nim zostalem jak narazie ;)
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#18
Więc ze mną to było tak że nie byłem zawsze Seba_SLR :)
Przed w ogóle zarejestrowaniem się na starym nfszone.eu miałem nick SBKC, nie wiem czemu tak wymyśliłem sobie.
Następnie był po prostu SeboleX, i chyba z takim nickiem zarejestrowałem się na nfszone.eu, lecz z czasem dostrzegłem SLR'a po premierze i się w nim po prostu zakochałem i tak powstał Seba_SLR "nick" z którego do tej pory jestem dumny bo nie dość że się rymuje to fajnie brzmi i ogólnie chyba większa część społeczeństwa już mnie nie pozna bo mam nick Se3a, to dobry przykład bo dzisiaj pisząc do ludzi tych starszych w sensie znajomości na wiadomość od Se3a, nie wiedzą co to za ziomek a tylko napiszę Seba_SLR a oni Siema ziom ! To dobrym przykładem też jest to że umieściłem tutaj fotkę w SR a jeden z użytkowników napisał że to fura Seby_SLR, czyli nie poznał mnie po tym nicku. Więc pytanie czemu nie mam nadal tego już kultowego nicku ? Ponieważ z biegiem czasu Seba_SLR nie pasuje na dzisiejsze czasy bo to nick ala gaming'owy czy też młodzieżowy a jak człowiek się starzeje w sensie wieku to zmienia pseudo internetowe na bardziej profesjonalne jak EBX zmienił na ethreex. Chyba tylko Domi i Inventer pozostali przy tym czym zaczęli no i paru innych których nie znam ale moja przygoda z nickami była dość ciekawa, ale planuję już pozostać z ów nickiem bym był kojarzony po nim a nie po Seba_SLR bo w końcu zrobi się mętlik. Dlatego w podpisie ustawiłem sobie wzmiankę o tym że niegdyś obcowałem z nickiem Seba_SLR. Peace !
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#19
Se3a to ja napisałem czemu tam pisze Seba_SLR, bo moim żywiołem było kiedyś bardziej needforspeed.pl, lecz po zmianie layoutu jakoś zacząłem wchodzić na nfspoland i jeszcze nie zbyt was znałem ;d
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 13 lata temu
#20

Cytat

Se3a napisał(a):
Chyba tylko Domi i Inventer pozostali przy tym czym zaczęli


Cytat

de_ace napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):
A ciekawe czy ktoś pamięta jaki ja miałem nick, zmieniłem go chyba w 2009 :)


hmm... Przemek28 ?
Zarejestrowałem się w 2007 roku jako Przemek28. Skąd to 28? bo na różnych forach były zajmowane różne numery, a mało który Przemek dochodził ze sprawdzaniem numeru aż do 28.
Dlaczego Inventer? Otóż z angielskiego inventor, znaczy wynalazca, człowiek pomysłowy, co nieskromnie przyznaję :D pasuje do mojej osobowości, a 89, bo jestem z rocznika '89.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.