Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Ocena przeglądarki

Ostatnia aktualizacja 13 lata temu
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#1
Jak myślicie która przeglądarka najlepsza ?

Hmmm.. Ja przez długi czas ( z 2 lata ) używałem FF'a no i nie mam zastrzeżeń. Wszystko ładnie, szybko i łatwo można wszystko obczaić. Miałem małą przerwę na opere, ale nie przypadła mi do gustu. Nie wiem czemu niektóre obrazki mi się długo ładowały, a na ff'ie szybko i trochę nie ogarniam opery xd. Nie dawno na google chrome siedzie i bardzo fajne, lecz wkurza mnie trochę że jak jest jakieś pole do pisania to zaznacza się na pomarańczowo. Fajne motywy do ff'a i do chrome są.. Najbardziej nie polecam explorera jakby co.. Najlepiej mi się używało chyba FF'a, ale Chrome też bardzo ładnie chodzi i polecam..
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

G
grzesiuu 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#2
Tak masz rację, ff i google chrome to są bardzo fajne przeglądarki, lecz w w ff denerwuje mnie to, że często pojawiają się reklamy chociaż, że ty na nic nie nacisnąłeś (reklamy w nowym oknie). Chodzi o to, że np. siedzisz sobie na nfszone.pl
a w nowym oknie wyskakuje ci reklama :D Denerwujące :(
serek
serek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#3
Jestem posiadaczem Firefox od 3 lat i jestem zadowolony.Gdy niedawno u kolegi wszedłem na stronkę w innej przeglądarce to pamiętam że nie mogłem powiększyć aut dodanych do SR
img189.imageshack.us/img189/5940/dorifuto.png
Cheater
Cheater 
Zawodowiec
Dodano 13 lata temu
#4
Ja odkąd zacząłem korzystać z internetu używam Firefoxa, rok temu na trochę się przesiadłem na Operę ale ostatecznie wróciłem do FF. Myślę że to najlepsza przeglądarka :)
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#5
Ja, na każdym komputerze, czy to Stacja czy Laptop używam tylko i wyłącznie Google Chrome.
Jasne że nie ma tylu funkcji co FF czy Opera ale po co to ? dzięki temu działa bardzo szybko i przechodzę storna po stronie w czasie 1-3 sekund.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
serek
serek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#6

Cytat

Se3a napisał(a):
Ja, na każdym komputerze, czy to Stacja czy Laptop używam tylko i wyłącznie Google Chrome.
Jasne że nie ma tylu funkcji co FF czy Opera ale po co to ? dzięki temu działa bardzo szybko i przechodzę storna po stronie w czasie 1-3 sekund.


To z jaką prędkością przechodzisz ze strony na stronę jest raczej zależna od łącza jakie posiadasz.
Gdybym nie miał radiówki to z pewnością przechodziłbym o wiele szybciej:D
img189.imageshack.us/img189/5940/dorifuto.png
Black Ice
Black Ice 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#7
Ja korzystam ff, jest the best. Chrome moze jest szybki, ale pobiera twoje dane. (W gazecie komputerowej bylo) :D
img197.imageshack.us/img197/4150/mustang121212.png
M3
M3 
Amator
Dodano 13 lata temu
#8
Ja tam wole opere xdd przezuciłem się z ff na nią ;]
img600.imageshack.us/img600/109/imgrobson0uj9op.gif


My Zone Dirt Zone :f
Radon
Radon 
Mistrz
Dodano 13 lata temu
#9
Na Windowsie najlepiej sie sprawdza Internet Explorer i Google Chrome. Firefox tylko na Linuxie dobrze się sprawdza.
Leeav
Leeav 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#10
Explorer ? Ja jak byłem u siostry na explorerze to nie mogłem wytrzymać, musiałem ff'a pobrać. Panel usera tutaj mi się całkiem zmienił i wylogować się nie mogłem. Obrazki też się długo wczytują no i panel z autem tygodnia itp mi nie pokazywał zawartości, tylko sam czerwony panel. Mi się bardzo źle przeglądało na explorerze ;/
host.nfszone.pl/images/53146741530508677005.png

serek
serek 
Uliczny kierowca
Dodano 13 lata temu
#11

Cytat

For3ver napisał(a):
Explorer ? Ja jak byłem u siostry na explorerze to nie mogłem wytrzymać, musiałem ff'a pobrać. Panel usera tutaj mi się całkiem zmienił i wylogować się nie mogłem. Obrazki też się długo wczytują no i panel z autem tygodnia itp mi nie pokazywał zawartości, tylko sam czerwony panel. Mi się bardzo źle przeglądało na explorerze ;/


Ha miałem to samo.
FF jest tutaj godny polecenia
img189.imageshack.us/img189/5940/dorifuto.png
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#12
Radon, Święte słowa !
Mozilla była od początku bardziej nastawiona na systemy Uniksowe. a Chrome czy IE na Windowsy.
Opera to taki pośrednik między Windows a Linux.
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
Siekacz
Siekacz 
Niedzielny kierowca
Dodano 13 lata temu
#13
Używam aktualnie na każdym komputerze Chrome. Jest jedna możliwość, która czasami się przydaje ale czasami jest najgorszą opcją w przeglądarce. Mianowicie - gdy otworzymy listę ustawień i klikniemy "Opcje", to w zakładce "Prywatne rzeczy" można zobaczyć gdzie mamy zapisane hasła. Niby nic, ale gdy klikniemy jakąkolwiek... hmm... rzecz? to dostaniemy opcję "pokaż hasło". Jest to opcja wołająca o pomstę do nieba! Gdy ktoś wie o tej możliwości i jest u innej osoby, która posiada Chrome, to może sobie wykraść hasła. Powinni albo zrobić dodatkowo do tego hasło (do zobaczenia haseł:P) albo wykasować... Dlatego muszę wpisywać za każdym razem, na każdej stronie hasło...
Przeglądarka natomiast nadrabia szybkością, możliwością wyłączenia dodatkowych okien (np. reklam lub powiadomień (również wykorzystywanych jako reklamy)) i miejscem wygospodarowanym na pasek przeglądarki (ten u góry). W IE lub innych przeglądarkach zajmuje dość sporo miejsca, a tu strona zajmuje o wiele więcej miejsca.
Se3a
Se3a 
Czempion
Dodano 13 lata temu
#14
Dziś, przeniosłem się na Operę Turbo v.11 :)
Ma jeszcze parę niedociągnięć i nie ogarnia do końca języka polskiego bo gdy piszę ten post to wyrazy są na czerwono podkreślane jak w wordzie ale chodzi szybko i jest przyjemna. Czekam na kolejne aktualizacje i na razię pozostaję przy Operze :)
e-fotek.pl/images/53307022844356079731.png
Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu,
Wita mnie świt, witam go na luzaku,
Radości łzy i smutku pół na pół,
Cały czas życiu stawiam czoła bez strachu!
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.