Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Pierwsze bledy/bugi gry po premierze na pc

Ostatnia aktualizacja 8 lata temu
P
piszczala95 
Obserwator
Dodano 8 lata temu
#4
Witam, tu mozna wpisywac bledy/bugi jakie macie na wersji pc po premierze. Ja nie mam muzyki w czasie jazdy, w garazu jest. W ogole nie slysze rozmow gdy ktos do mnie dzwoni na telefon..
Ciekawe jak dlugo trzeba bedzie czekac na aktualizacje..
Scored
Scored 
Niedzielny kierowca
Dodano 8 lata temu
#1

Cytat

piszczala95 napisał(a):
Ja nie mam muzyki w czasie jazdy, w garazu jest. W ogole nie slysze rozmow gdy ktos do mnie dzwoni na telefon..


Sprawdź ustawienia głośników na karcie dźwiękowej, czy mas 5.1, 2.1 czy mono ;D Dźwięk z telefonu na moich głośnikach 5.1 słyszę z centralki. Dźwięk w garażu może być słyszalny, ponieważ ma on podział praktycznie na wszystkie głośniki w zestawie, zależnie od umieszczenia kamery. Może wystąpić taka sytuacja, że muzyka jest odtwarzana, ale wg. ustawień dźwięku nie ma przez co jej emitować. Jeżeli wszystko jest OK, reinstall i oczekiwanie na łatkę. ;]

Godzina 1:00. Odpalam NFS na godzinę, wyłączam o 3:30 w nocy. Ale ten czas leci ;D
Co do błędów. Chyba najbardziej komiczny z nich to kiedy wjeżdżamy na parking naszego garażu, baraku, albo przyczepy Robyn. Aktualnie jeżdżę Focusem RS. Za każdym razem "Świeżak" wbija się przodem auta w ścianę, front drzwi garażowych, stojące butelki, wszystko podczas cutscenki. Niby nic wielkiego, ale jednak strasznie nieporadnie to wygląda ;D

Podczas sprintów lub gymkhany po przejechaniu danego punktu kontrolnego kilka razy nie zaliczało mi go, przez co musiałem się zawrócić, przejechać dokładnie ŚRODKIEM drogi, aby go złapało.

Katapultowanie aut przy odpowiednim najechaniu na innego przeciwnika albo niefortunnym uderzeniu w łącznik barierek przy drodze tej występuje co jakiś czas, zwłaszcza w multi.

Więcej grzechów nie zauważyłem. A na pewno coś jeszcze się ukryło ;)
Wkrótce Drag Racing Tournament!!! Zainteresowanych zapraszam
http://nfszone.pl/forum/viewthread.ph...ad_id=1046
Chad_MC
Chad_MC 
Admin
Dodano 8 lata temu
#2
Może to kwesta włączenia jej w opcjach gry (może jest ściszona)? Chyba że już to sprawdzałeś.
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#3
Próbowałeś reinstalacji?
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.