Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Skąd wzięły się wasze nicki?

Ostatnia aktualizacja 1 rok temu
Morvic
Morvic 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#1
Taki wątek integracyjny.
Ja zacznę. Mój nick jest tak jakby rozgałęzieniem nicku mojego taty - morvster. Tak po prostu zdrobniłem kiedyś nick na Morvic, i tak zostało do teraz :)
i.imgur.com/N09J2tP.jpg
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#2
Mój kuzyn jak kupował majnkrafta premium mama mu dała nick KAJZERKA2002
Ja rok później wymyśliłem swój pierwszy nick = maniak_skype
nick mi się znudził i 4 lata temu wziąłem sobie kajzera, bo kuzyn zmienił sobie nick na inny, i kajzerki w ogóle nie używa.
R
Reev 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#3
Etymologia mojego nicku jest dziwna, kiedyś było SSavi (od nazwiska), póżniej RiV (wzięło się od nazwy bardzo eleganckiego zapachu marki La Rive haha). Póżniej to się przekształciło w Reev, ale obecnie już nie używam praktycznie tej nazwy (chyba, że tutaj oraz nazwa mojego "studia filmowego" to reevstudio), powróciłem do Sawi, lub WiFi.
Kubaa
Kubaa 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#4
Spytaj mojej mamy.
R
Reev 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#5
Musiałem to napisać - kolega wyżej wygrał mi wieczór XDDDDDDDDDD
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#6
MadaFaster... hmm... ta ksywa przechodziła w pewnym czasie parę zmianek, ale to był krótki okres by finalnie pozostało w takim stanie. Ale zaczątek tego dał pewien projekt Hot Wheelsa...

www.rebusmarket.com/images/D/HotWheels%20LaFasta%202837_5.jpg


To auto nosiło imię "La Fasta". Nie wiedzieć czemu spodobał mi się wtedy jego dizajn. Ale z czasem jak nabierałem większego doświadczenia w rysunku i "projektowaniu" aut to zacząłem z projektu na projekt rysować jego coraz bardziej uagresywnioną wersję, coraz częsciej jego udoskonalałem, aż przyszedł czas na jego przechrzczenie. Na początku brzmiało "MadaFasta", ale z początku brzmiało trochę głupio, za mało dynamicznie xD I tak oto powstał "MadaFaster" - zlepek słów "Madafaka" i "faster" (W tym miejscu pewnie niektórzy sobie powiedzą "No shit Sherlock" xD) Czyli szybszy i bardziej badassowy projekt pierwowzoru. Nie mam akurat projektu, ale może to i lepiej xD Z czasem przyszedł czas używać tego nicku w grach multi np. TMNF i nawet myślę czy by nie tworzyć amatorskiej produkcji muzycznej pod tym nickiem... mam nawet rysunek w którym moja ksywa jest złożona z liter w tribalowym stylu, który do tej pory mi się podoba. Z czasem może go przerzucę na postać cyfrową i wstawię tu swojego banerka jako podpis ;)
Gregi
Gregi 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#7
Dziewczyny z klasy na dzień chłopaka przygotowały m.in. baloniki z wymyślonymi przez nich ksywami. Nawiązując do mego imienia (Grzegorz) i nazwiska (które drugie z forumowiczów zna tylko Morvic na razie :P) wymyśliły dla mnie Gregory Hause, co mi się nad wyraz spodobało. Aha, nie oglądam dr. House'a i nie przypominam go pod żadnym względem :D
dragmaster
dragmaster 
Uliczny kierowca
Dodano 8 lata temu
#8
Mojego nicku też już nie używam, ale pamiętam, że wzięło się to dawno temu z kiczowatej flashówki znalezionej w otchłani internetu, ambitnie zwanej " Drag Racing " :P Podmieniłem na master, później już z górki.
MadaFaster
MadaFaster 
Czempion
Dodano 8 lata temu
#9
Drag Racing od Phantom Games? Też w to klepałem ^w^ Ale ok, bez offtopu...
D
Dzonson 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#10
Nie wiem ja mam swój nick w realu i na niektórych stronach ogólnie znajomi mi mówią Dzony, Johny itp itd a nick się wiąż z gimnazjum rocznik 88 podczas oglądania Robin Hooda gdzie był Mały John od 1,5roku man przezwisko noddy i prawie wyglądam jak noddy
Inventer89
Inventer89 
Super Admin
Dodano 8 lata temu
#11
Inventer od inventor, czyli wynalazcy, człowieka z inwencją. Myślę, że dobrze mnie definiuję, ponieważ mam mnóstwo pomysłów na prawie każdy temat. 89 to oczywiście rocznik. W ten sposób każdy wie w jakim jestem wieku (choć czuję się na 20 lat ;) ), a dodatkowo używanie numerka zmniejsza szansę na zajęty nick podczas rejestracji na innych portalach.
Allure
Allure 
Zawodowiec
Dodano 8 lata temu
#12
Mój pierwszy nick z jakim się tu pojawiłem - yolomj - to zlepek słowa "yolo" i wersja skrócona mojego późniejszego nicku Major, czyli mj (taki skrócik).
Od niedawna Allure, stary pseudonim mojego ulubionego muzyka (nie ma ten nick nic związanego z miłością, tak jak to odebrał bodajże Inv ;)) Na innych portalach dalej mam Major. Zmiany raczej już nie nastąpią. ;D

PS. też w draga pykałem. ^^

Kubaa - wygrałeś życie. ;D
F
Farfara22 
Uczeń
Dodano 1 rok temu
#13
Za każdym razem, gdy wchodziłam do klasy, rozlegały się "farfary"... Tak, nie mylić z fanfarami Pfft
CognizantDoor
CognizantDoor 
Obserwator
Dodano 1 rok temu
#14
kiedyś grałem w różne gry na XBOX 360 i gdy korzystałem z tej konsoli, to podczas tworzenia awatara wylosowałem nazwę gracza i padło mi na CognizantDoor, bo ta nazwa była kreatywna i bardzo ciekawa. Do dziś używam tego nicku wszędzie, w różnych zakątkach internetu.
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You can download attachments in this forum.
Users who participated in discussion: Inventer89, Reev, Dzonson, dragmaster, Allure, MadaFaster, xKajzerGaming007, Gregi, Kubaa, Morvic, Farfara22, CognizantDoor