Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 24-10-2017 18:18 przez Gregi
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 24-10-2017 18:18 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Tak to skomentuję:
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 24-10-2017 18:11 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak opinie po "Zablokowanym drążku"? Grin
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 23-10-2017 15:38 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Eng
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-10-2017 23:18 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Inglisz
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-10-2017 23:04 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Niektóre nazwy po przetłumaczeniu brzmią po prostu niepoważnie. Najgorzej wg mnie jest z ligą Huk-Bomba, brzmi to tak idiotycznie, że na miejscu autora spaliłbym się ze wstydu.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-10-2017 21:57 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Oczywiście że nie powinny być tłumaczone - przecież to śmiech na sali, i to dosłownie, jak widzę Huk-Bombę i Cmentarną załogę to po prostu uśmiech jest nieunikniony - a chyba nie o to tu chodzi.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-10-2017 21:37 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nazwy Lig powinny być po angielsku, bo po polsku brzmią śmiesznie.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-10-2017 21:32 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Temat do dyskusji:
Riot Club, League 73, Noise Bomb, The Silver Six, Graveyard Shift, The One Percent Club
czy
Klub Zamieszek, Liga 73, Huk-Bomba, Srebrna Szóstka, Cmentarna Załoga, Klub Jednego Procenta
czyli czy Waszym zdaniem nazwy Lig Ulicznych powinny być tłumaczone na polski?
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 22-10-2017 15:07 )
Re: Lista samochodów
Ja bym zobaczył Lotusa Elise 111R

Połączony z 25-10-2017 15:39:
carlista
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 22-10-2017 14:52 )
Re: Lista samochodów
Na razie żadne znaki na niebie i ziemi na to nie wskazują.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 22-10-2017 14:51 )
Re: Lista samochodów
Myślicie, że będzie Ferrari?
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-10-2017 10:10 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie wiem kiedy teraz otrzymamy jakiś filmik. Na pewno przed premierą na kanałach zaprzyjaźnionych YouTuberów pojawią się liczne materiały z gry. No i jeszcze zwiastun premierowy.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 22-10-2017 00:41 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Przydałyby się nowe gameplaye.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-10-2017 22:33 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To co Radzio wymieniłeś raczej nie waży na twardym dysku, gdyż te rzeczy są tworzone, obliczane w trakcie działania gry i idą do RAMu. A za nie odpowiada pewnie skrypt, który raczej za wiele nie zajmuje.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-10-2017 20:46 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Skrypty deszczu prawie nic nie ważą. Gra z tych gameplay co widzieliśmy rzeczywiście wygląda na uproszczoną. Brak jak ja to nazwałem w Rivalsie "śmieci" obciążających sprzęt typu liście, niewielkie zamiecie i ta spływająca woda. Nie wiem dlaczego, ale ta grafika wygląda mi na uproszczoną, ale bardziej podchodzącą pod HP 2010 niż MW 2012.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-10-2017 18:07 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To jest bardzo ciekawe. Świat jest większy, samochodów i części też jest więcej. Inv może mieć rację z tymi przerywnikami. W NFS 2015 jest 50 minut filmu co daje nam 3-5GB?

A jak z efektami i skryptami typu deszcz, światła, filtry? Takie rzeczy coś ważą? xd Bo nie mam pojęcia.
Wydaje mi się, że Payback wygląda gorzej od Rivals i NFS 2015. Co sądzicie? Rivals był po prostu przepiękny (2013 rok!) a NFS 2015 to przede wszystkim deszcz, który dodawał grafice bardzo dużo na plus. Tutaj wszystko jest takie... czyste? W sensie ulice, samochody i budynki czasami wydają mi się bezpłciowe. Brakuje takiego miejskiego brudu xd Oczywiście nie widziałem gry na żywo więc mogę się mylić.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-10-2017 16:36 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Danio napisał(a):

Ciekawe, czemu gra na konsolach zajmuje tylko 18GB. Ale to dobrze oczywiście Wink

Moim zdaniem niedobrze - Mamy większy teren, więcej samochodów, a waga zbliżona do NFS'15 Sad Choć może to zasługa zastąpienia wideo obrazem w pełni generowanym z gry.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-10-2017 16:29 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ciekawe, czemu gra na konsolach zajmuje tylko 18GB. Ale to dobrze oczywiście Wink
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 18-10-2017 17:03 )
Re: Lista samochodów
Aston Martin Vanquish S potwierdzony - wydać go na bannerze w mieście.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 16-10-2017 18:37 )
Re: Lista samochodów
Ta lista nie może być ostateczna bo brakuje wielu ważnych modeli o jakie prosili ludzie , między innymi:

Alfa Giulia
Kia Stinger
Range Rover Velar
Renault Megane RS
Nissan 370Z
Volkswagen Scirocco R
Audi RS3
Mazda RX-8
Jeep Grand Cherokee SRT8
Dodge Charger Hellcat
Bugatti Chiron
Lincoln Navigator
Cadillac Escalade
Mercedes C63 AMG Coupe

i wiele, wiele innych
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.