Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 10-11-2017 18:43 przez Myszyn
M
Myszyn Odpowiedział(a) w Pre order 7 lata temu ( 10-11-2017 18:43 )
Re: Pre order
Witam
Odebrałem dziś z media marktu pre order nfsa paybacka. Jak czytałem na ich stronce i wszędzie dla prezydenta orderowiczow miała być dodatkowa zawartość, niestety ani w pudełku ani nigdzie nie ma kodu czy czego kolwiek.
I pytanie czy ta zawartość czyli kolor Nitra i fury dodadzą się automatycznie czy w MM sprzedali mi zwykła wersje?
Może ktoś również zamawiał prezent order i wie coś na ten temat?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Ps. Gra na Xbox one
A
adriano9925 Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 7 lata temu ( 10-11-2017 13:38 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
Intel Core i5 4690k 4.0Ghz
MSI GeForce GTX 970 Gaming
HyperX Savage 4x4GB 1866MHz DDR3
Seagate 1TB 3,5" SATAIII, 7200RPM

Rozdzielczość 1920x1080
Wszystko ustawione na ultra prócz jakości cieni.
Okluzja otoczenia HBAO i antyaliasing TAA.
Ilość fpsów na filmiku: https://www.youtu...zpZqKtSVQ8
Gra działa w granicach 50-80 fpsów.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 08-11-2017 22:08 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ok mam dzięki. A do adminów którzy mają kontakt z działem technicznym EA przekażcie żeby wrócił tuning podwozia z 2015 tam obniżanie zawieszenia bez zmiany kara pochylenia kół ( w payback automatycznie zmienia się lekko kat) i żeby wróciła regulacja rozstawu kół bo automatyczne dopasowanie jest dziwne koła wyglądają na zbyt male
o2
o2 Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 7 lata temu ( 08-11-2017 19:01 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
Intel CORE I5 2500K 3.3GHz@4.5
8 GB RAM
GTX 950
FHD Grafika na Wysokim poziomie 40 FPS na Auto 50 ze spadkami
o2
o2 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 08-11-2017 18:48 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Kolejny błąd dziś znaleziony Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 08-11-2017 17:24 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie! W warsztacie lub w garażu lub po wygranym wyścigu wymieniasz część na tokeny. Masz tam odpowiedni przycisk, obok zamontuj, sprzedaj i wyślij do garażu.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 08-11-2017 12:48 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie ogarniam, można bardziej szczegółowo? Musze mieć komplet 3 części tej samej firmy 5 krotnie czy jak?
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 08-11-2017 12:39 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Chodzi o te durne karty, możesz je wymieniać w warsztacie, każda wymiana kosztuje 3 cosie, które to cosie zdaje się są waluta premium
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 08-11-2017 12:37 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Co to znaczy wymień 5 części, żeby odblokować felgi? O jakie częsci chodzi?
Ponury
Ponury Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 08-11-2017 09:03 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Kakarotto18 napisał(a):

Ciekawe kto go dubbinguje w naszej wersji językowej


Chyba nikt. Czasem ogladajac gameplaye odnosze pewne wrazenie, ze niektore dialogi w polskim dubbingu sa pominiete. Tak chyba bylo w tym przypadku. Albo mi sie cos zbugowalo, ale calkowicie zrezygnowali z tego dialogu ...

Wgl zauwazylem, ze przechodnie krzycza "Dajesz, dajesz" i rozne takie xD
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 08-11-2017 07:58 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
[movie=youtube]7xLIZGCvEig[/movie]

Tutaj jeszcze więcej nawiązań do poprzednich NFS - tym razem PS, pod koniec w rozmowie między Mac'iem a Akim Kimurą :p
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 07-11-2017 22:42 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Kakarotto18 napisał(a):

Ciekawe kto go dubbinguje w naszej wersji językowej

Niedługo się przekonamy. Payback nie będzie pierwszym NFSem, w którym przejrzę napisy końcowe Smile
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 07-11-2017 21:50 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ciekawe kto go dubbinguje w naszej wersji językowej
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 07-11-2017 21:42 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
W grze mamy tzw. Easter Egga. W misjach dla Jess w pewnym momencie słyszymy Crossa, który jest nam dobrze znany z Most Wanteda 2005 (druga minuta filmu).
Szczerze powiem, że jestem mile zaskoczony Smile

[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wTsUqMXBXD4[/movie]
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 07-11-2017 11:09 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
na ps4 tekstury skal i gor migaja, cieniowanie jakby szaleje do tego detale sie wczytuja troche czasu
o2
o2 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 07-11-2017 10:34 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Błąd
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 06-11-2017 22:17 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Po accessie zapoznałem się troche z paybackiem, i mimo, że do niedawna nie podobał mi się w ogóle koncept gry, muszę przyznać, że coraz bardziej ufam ghostom. Model jazdy na prawdę został poprawiony, driftuje się bardzo przyjemnie i łatwo w samochodach driftowych, samochody dragowe faktycznie robią wheelie, a wyścigowymi w końcu da się jeździć gripem. Fabuła jest przyjemna, dosyć ciekawie się rozwija ale nie mogę jeszcze stwierdzić bo access jest zablokowany na misji z ciężarówką :/ Soundtrack wyłączyłem, nie przypadł mi za bardzo do gustu, samochodów nie jest za dużo ale carlista jest dobrze rozłożona. Nie wierzyłem, że to powiem ale ta gra jest na 3 miejscu moich ulubionych Need For Speedów. Ocena: 9 lub 9.5/10
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 06-11-2017 21:27 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
No to co, kolej na mnie Smile

Myślę że można zacząć od prowadzenia, bo to będzie miało chyba największy wpływ na wrażenia z rozgrywki. Jest ono bardzo przyjemne, choć dziwi ograniczenie liczby opcji w stosunku do NFSa '15 - są po 3 opcje na jedną klasę z tego co zauważyłem. Dla klasy wyścig można włączyć kontrolę stabilności, co tak naprawdę równa się wyłączeniu brake-to-drift. W takim wariancie w Buicku jeździło mi się bardzo przyjemnie, ale osiągane czasy mocno rosły, znacznie szybciej pokonuje się wyścigi niestety jednak driftem.

Fabuła - dla mnie fajna. Dziwi trochę że wszystko dzieje się tak szybko, ale szczerze nie mogę się doczekać co czeka nas dalej. Jest też bardzo klimatyczna wg mnie - gdy na początku próbujemy wejść spowrotem do świata wyścigów, to wszystko wygląda super, ludzie dookoła i tak dalej, no bajka. Tzn kibice są także po początku, przy chyba każdym wyścigu - dodaje to atmosfery, naprawdę jest fajniej z nimi xD Boję się trochę pokonywania lig - w OA znalazły się dwie ligi, które miały 4 i 5 wyścigów aby te ligi pokonać, co trochę mnie przestraszyło odnośnie długości historii - mam nadzieję że będą jakieś jeszcze zorganizowane zawody spoza lig i Gonitwy Banitów.
Dubbing - gdybym nie słyszał angielskich dialogów bym nie narzekał, ale jak kiedyś wspominałem, ten brytyjski Maca jest niesamowity, tak chętnie bym pograł po angielsku żeby go posłuchać... Ale ogólnie da się żyć, nie jest najgorzej. Najgorsza jest Opiekunka - ta to ma tak na siłę głos że szkoda gadać. A reszta jak najbardziej spoko.

Mikropłatności - boli że są, ale za awansowanie Rep chyba dostaje się dostawy (nie zauważyłem dokładnie za co się pojawiają) i można spokojnie przetrwać bez wydawania mikropłatności, przynajmniej jak na razie. Ale już widać że gra będzie wymagała grindowania, przynajmniej jak chciałoby się podexpić wraki. Ze sklepu z częściami podoba mi się opcja losowania kart - za 3 tokeny losuje się kartę, której można wybrać jedno z: marki, części i ulepszenia. Ja już parę razy zakręciłem kołem i trafiłem akurat idealnie te karty jakie chciałem, ale to może tylko chwilowe szczęście Smile cały czas wybieram firmy Americana lub Outlaw - ich dodatkowe umiejętności za posiadanie 3 części tej samej firmy mi najbardziej odpowiadają. Szkoda że nitro się ulepsza tylko i wyłącznie z tych umiejętności Sad żadna karta nie polepsza nitra.

Mapa - dla mnie cudowna - pojeździłem sobie trochę po górach i mieście i jestem zachwycony. Wygląda to wszystko przecudownie, miasto w końcu mi się podoba (Ventura Bay jakoś z jazdy po mieście mnie nie zachwycało) a tutaj czuję że to jest naprawdę raj dla kierowców. Centrum miasta to coś niesamowitego, i za dnia jak i wieczorem. Szukanie wraków jest niestety dość proste i szybkie, (przynajmniej dla mnie).

Znajdźki - dla mnie bardzo przyjemnie rozłożone i fajne, co prawda wieje Forzą Horizon, szczególnie z tymi gwiazdkami, ale trzeba przyznać że przynajmniej prawidłowo skopiowali Grin lubiłem tak sobie skakać i przyjeżdżać różne próby prędkości.

Multiplayer - dla mnie ok, jeździło mi się fajnie. Nie wiem czemu ale sama mapa poprawia mi trochę odbiór gry, naprawdę jeżdżenie po niej sprawia mi niesamowitą przyjemność Smile

Na razie to chyba tyle ode mnie.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 06-11-2017 19:49 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
W ogóle gdzie w paybacku jest tuning sterowności? Poza tym w regulacji podwozia nie ma ustawiania rozstawu kol jak w 2015, jakies to okrojone albo nie umiem tego znaleźć?

Połączony z 06-11-2017 18:52:
Nie podoba mi się też, że przy obniżaniu podwozia automatycznie kola ustawiają się pod kątem do wewnątrz, w 2015 tego nie było stopień samemu się regulowało
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 06-11-2017 19:44 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Z terenowych wziąłem Subarynkę - nawet ciekawe malowanie do jej znalazłem.

I ostrzegam, jeżeli będę robił jakieś malowanie, to będę spamił logiem Carbona bo lubię sześciokąty XD
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.