Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 12-11-2017 21:13 przez Kakarotto18
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-11-2017 21:13 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Kiedy są odblokowywane poszczególne wraki. Co daje jak się znajdzie wszystkie stacje?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Problem z dubbingiem 7 lata temu ( 12-11-2017 21:10 )
Re: Problem z dubbingiem

Cytat

Macio1211 napisał(a):

>europejska wersja
>2 możliwości języka chińskiego
Wybierz jedno.

Widocznie Chiny są w tym samym "koszyku cenowym" co kraje Euro. My jesteśmy cały czas w innym "koszyku" - zapewne jako kraj rozwijający się, a nie rozwinięty. No i mamy jeszcze dużą zmienność waluty, więc dla bezpieczeństwa finansów EA jesteśmy w ulokowani w innym "koszyku".
M
Macio1211 Odpowiedział(a) w Problem z dubbingiem 7 lata temu ( 12-11-2017 19:34 )
Re: Problem z dubbingiem
>europejska wersja
>2 możliwości języka chińskiego
Wybierz jedno.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Problem z dubbingiem 7 lata temu ( 12-11-2017 19:27 )
Re: Problem z dubbingiem
Może kupię jakiś europeski klucz XD choć chciałbym mieć pudełko Sad
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 12-11-2017 19:26 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Co do aut do ucieczki - kiedyś coś mówili że auta runner mają mieć przyciemnione szyby. Ale mówili też że mają mieć ciemny kolor lakieru i nie mieć tablic rejestracyjnych xd
M
Macio1211 Odpowiedział(a) w Problem z dubbingiem 7 lata temu ( 12-11-2017 19:04 )
Re: Problem z dubbingiem
Nie polecam EA...
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Problem z dubbingiem 7 lata temu ( 12-11-2017 18:59 )
Re: Problem z dubbingiem
Ok... czyli jeśli wejdziemy do strefy Euro, to będziemy mieli całkiem niezły wybór języków w grach EA Smile
M
Macio1211 Odpowiedział(a) w Problem z dubbingiem 7 lata temu ( 12-11-2017 18:58 )
Re: Problem z dubbingiem
Takie:
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 12-11-2017 18:47 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Czemu w niektórych autach nie można zmienić koloru szyb? Zauważyłem to w autach terenowych i do ucieczki, opcja jest niedostępna
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Problem z dubbingiem 7 lata temu ( 12-11-2017 17:50 )
Re: Problem z dubbingiem

Cytat

Macio1211 napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Cytat

Macio1211 napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Kupowaliście na polskim Origin? Cena była w złotówkach?


Mieszkam na terenie niemiec, nie moge zaplacic w złotówkach. Gra na polskim origin ale zaplacone w euro

Płaciłeś w Euro, więc zapewne dostałeś wersję przeznaczoną na rynek krajów z Euro (swoją drogą pytanie czy miałeś wybór języka podczas kupowania?), mimo że korzystałeś z polskiej wersji sklepu. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczeniem zysków firm. W ten sposób gracze z bogatych krajów nie mogą kupić gier w swojej wersji językowej w krajach, gdzie są one tańsze. To robią praktycznie wszyscy producenci gier: EA, Ubisoft, Rockstar czy CD RED. Dzięki temu kilka lat temu polskie wersje gier były zazwyczaj są tańsze od tych ze strefy Euro.


Podczas kupna nie miałem ale podczas instalacji tak i tam nie było polskiego do wyboru. Lecz to było już po zakupie.. Napisałem do EA, ciekawe co odpowiedzą.


A tak z ciekawości jakie miałeś języki do wyboru podczas instalacji?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 12-11-2017 13:51 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Tekstura i kolizja jest na różnych wysokościach
Milex1977
Milex1977 Odpowiedział(a) w Tuning mechaniczny 7 lata temu ( 12-11-2017 11:47 )
Re: Tuning mechaniczny

Cytat

Radzio napisał(a):

Specjalnie odpaliłem Paybacka. Wygrałem wyścig terenowym Subaru, kartę wysłałem do garażu. Przesiadłem się do terenowego VW Beetle, pojechałem do sklepu i karty nie ma. A dla Subaru już jest.

Następnym razem upewnij się zanim wprowadzisz w błąd innych.

Możesz wytłumaczyć czemu niektórym i mojemu znajomemu to działa? Nie wprowadzam w błąd.
P
PLPelson Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 12-11-2017 07:54 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Nie mam jak podrzucić teraz screena, ale czy wy też macie taki bug że nie działa matowy/satynowy kolor na naklejkach? nie ważne jaki typ wybiorę to zawsze wygląda jak połysk, ewentualnie chrom, z samym lakierem takiego problemu nie mam. Pfft
M
Macio1211 Odpowiedział(a) w Problem z dubbingiem 7 lata temu ( 12-11-2017 07:27 )
Re: Problem z dubbingiem

Cytat

przemytnik1905 napisał(a):

Macio Jak coś to napisz co odpisali ja mialem do nich dzwonić bo tam jest nr telefonu.


Pewnie w poniedziałek dostanę wiadomość. Dam znać
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 12-11-2017 03:22 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback

Cytat

Milex1977 napisał(a):

Problem z rodu 2015, renderowanie mapy (a dokładnie jej brak).
Zauważyłem że teraz kiedy jest problem z wczytywaniem drogi to gra ma ścinki po to żeby zdążyła załadować mapę. Mam nadzieję, że po zmianie karty graficznej czegoś takiego nie będzie.
To może być też wina zbyt wolnego, pofragmentowanego dysku twardego.

Tym razem błąd w tłumaczeniu (czy raczej jego brak) przy liczniku swoich zdjęć. Występuje na pewno na PC i PS4.

Błąd naprawiony
//Invetner89
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Tuning mechaniczny 7 lata temu ( 12-11-2017 02:35 )
Re: Tuning mechaniczny
Specjalnie odpaliłem Paybacka. Wygrałem wyścig terenowym Subaru, kartę wysłałem do garażu. Przesiadłem się do terenowego VW Beetle, pojechałem do sklepu i karty nie ma. A dla Subaru już jest.

Następnym razem upewnij się zanim wprowadzisz w błąd innych.
Milex1977
Milex1977 Odpowiedział(a) w Tuning mechaniczny 7 lata temu ( 12-11-2017 01:50 )
Re: Tuning mechaniczny

Cytat

Radzio napisał(a):

Czyli według Ciebie mogę zdobyć kartę poziomu 18, wysłać ją do garażu a następnie zamontować w aucie z częściami poziomu 1? NO CHYBA NIE

Wylosowaleś część, wysyłasz ją do garażu, zmieniasz na auto z TEJ SAMEJ klasy i jedziesz do sklepu. Druga zakładka i proszę, masz część.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Tuning mechaniczny 7 lata temu ( 12-11-2017 01:40 )
Re: Tuning mechaniczny
Czyli według Ciebie mogę zdobyć kartę poziomu 18, wysłać ją do garażu a następnie zamontować w aucie z częściami poziomu 1? NO CHYBA NIE
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 12-11-2017 01:28 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Gram na poziomie trudnym.

Wyścig: Honda S2000 - po Cmentarnej Załodze sprzedałem i kupiłem Golfa GTI Clubsport. Po pokonaniu Srebrnej Szóstki sprzedałem i kupiłem Chevrolet Corvette Grand Sport. Zdecydowałem się na Vette, bo ma atrakcyjny stosunek ceny do osiągów no i można ją ulepszyć do 399. A i jeszcze jedno - wygląda zabójczo.

Teren: Na początku kupiłem Subaru Impreza WRX STI i nadal je mam (w trakcie pokonywania Grupy Ember). Mam też VW Beetle i Chevroleta Bel Aira, ale nie mam czasu i cierpliwości na ich ulepszanie.

Drift: Kupiłem Nissana 350Z - łatwo i przyjemnie przeszedłem drifterskie ligi.

Drag: Ulepszyłem Nissana Fairlady 240ZG.

Ucieczka: Audi S5 Sportback. Zaraz po odblokowaniu kupiłem BMW M5 2017 a Audi sprzedałem.

W między czasie zebrałem pozostałe wraki i sprzedałem (Ford Mustang i Chev C10 Pickup).
Milex1977
Milex1977 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 12-11-2017 01:22 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Problem z rodu 2015, renderowanie mapy (a dokładnie jej brak).
Zauważyłem że teraz kiedy jest problem z wczytywaniem drogi to gra ma ścinki po to żeby zdążyła załadować mapę. Mam nadzieję, że po zmianie karty graficznej czegoś takiego nie będzie.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.