Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 14-11-2017 19:33 przez Slight
Slight
Slight Odpowiedział(a) w NFS Payback - DirectX error 7 lata temu ( 14-11-2017 19:33 )
Re: NFS Payback - DirectX error
Podaj specyfikacje kompa i jaki błąd DirectX pokazuje? Gra oryginalna?

EDIT: Payback DX12 nie obsługuje, jeśli nie masz poprzednich wersji to zainstaluj, np. DX11.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 18:50 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Skacze się w nie, ale nie z oznaczonych skoczni, samemu trzeba obadać jak się do nich dostać.
S
Sloniu Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 18:40 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
okej dzieki Wink cos sie robi z bilbordami ? ;p
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 18:40 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
tak, tylko dla tego ktorym odblokowales
S
Sloniu Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 18:38 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
ale to jest dostępne tylko dla auta ktorym to odblokowałem ? dla innych juz nie ?
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 18:35 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak wchodzisz w tuning mechaniczny i klikasz na daną część to powinieneś mieć wyświetlone inne karty pasujące do danej części
S
Sloniu Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 18:33 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
ok dzięki, dostawy mam natomiast tych kart w garażu nie :< powinno być z 5-7 a nie ma nic... jeszcze jak możesz mi powiedzieć te bilbordy jak znajdę to mam tam coś robic ?
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 18:25 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
No multi jest źle zorganizowne, jeździ się na multiku fajnie ale nudzi się po pewnym czasie, wyzwania pokroju tych z MW'12 byłyby czymś wspaniałym. A mikropłatności w ogóle się nie narzucają. Nie wiem czemu Inv tak się prujesz o to, na Twitterze tak napisałeś z Zonowego konta o tym. Nie jest na tym polu tak źle, BF II jest gorszy Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 18:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Karta tuningu w garażu będzie jak w aucie którym zdobyłeś część wybierzesz tuning mechaniczny. Paczki natomiast odbiera się w ekranie pauzy, jest sekcja "Dostawy" i tam one będą.
S
Sloniu Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 18:13 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
czesc, mam pytanie, jak wysylam karte tuningu w payback do garazu to jak mam ja pozniej uzyc ?? i gdzi sie odbiera te paczki po wbiciu kazdego lvl ?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 18:11 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Payback jest bardzo udanym produktem, tylko (i całkiem słusznie) dostaje baty za mikropłatności. Nadal kuleje multi. No i dyskusyjna jest kwestia braku policji w jeździe dowolnej.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 16:29 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Szczerze najlepszym NfS'em jest na razie Undercover(moim zdaniem) chyba, że PB mnie czymkolwiek zaskoczy
MARTINOO
MARTINOO Odpowiedział(a) w NFS Payback - DirectX error 7 lata temu ( 14-11-2017 15:43 )
Re: NFS Payback - DirectX error
Cześć.
Jestem tu nowy i jeśli dałem ten post nie tam gdzie trzeba to proszę mnie poprawić. No więc mój problem polega na tym, że jak chce zacząć fabułe w nfs'ie to przez chwile ładuje mi się ten biały kwadracik, zwalnia i crashuje się gra z errorem DirectX. Mam windowsa 10 i Directa 12 - myślicie, że to może być tego przyczyną ? Komputer spełnia wszystkie wymagania. Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Wink
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 12:47 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
[movie=youtube]wFAG2MLVjAY[/movie]

link

podobno najlepszy NFS dekady, albo w ogóle najlepszy NFS ever

Serio, zagrajcie w jakieś inne gry, żeby mieć jakiekolwiek porównanie, albo chociaż ograjcie te starsze NFSy, żebyście wiedzieli o czym mówicie xd
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-11-2017 01:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Z każdą godziną stwierdzam, że głos Tylera jest dobrany wyśmienicie, Jess i Maca - dobrze. Ale absolutnie nie pasuje mi głos Niny.
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 13-11-2017 22:41 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Jak widać na zdjęciach, s15 ma problem z kilkoma rozdzielaczami powietrza
M
Macio1211 Odpowiedział(a) w Problem z dubbingiem 7 lata temu ( 13-11-2017 21:42 )
Re: Problem z dubbingiem
Odpisali:
Mam na imię Robert i postaram się pomóc w rozwiązaniu zgłoszonego problemu.

Poszczególne kraje posiadają dostosowane wersje produktu zgodne z wymaganiami rynkowymi. Zwykle oznacza to jedynie ograniczenie w dostępności języków (regionalizacja nie ma żadnego wpływu na dostępność danych funkcji/trybów w grach - kupuje Pan pełny produkt).Prosze Pamiętac, że mówię tutaj tylko i wyłącznie o zasadach obowiązujących na platformie EA na PC. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej na konsolach.

W przypadku zakupu gry w Polsce jedyne dostępne wersje językowe to: polski.

W przypadku zakupu gry poza granicami Polski* są to: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski.

Jeśli zdecydował się na Pan zakup gry w takiej formie poza granicami Polski, gdzie na pudełku będzie wyraźnie napisane, że obsługiwanym językiem w grze jest właśnie język niemiecki ( przypadku zakupu produktu w RFN).

Nasze centrum nie ma możliwości wymiany licencji gry i tym samym zmiany języka na dany region.

Z tego względu, iż jest to produkt zakupione przez Origin może Pan go zwrócić:

GWARANCJA ZADOWOLENIA Z GRY ORIGIN: NASZ PROGRAM ZWROTU PIENIĘDZY ZA GRY.

PS.: NFS nie podlega programowi gwarancji zadowolenia z gry... Co za bezsensu firma..
WKWLKP
WKWLKP Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 13-11-2017 19:04 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Ja się pytam czemu w polskiej wersji w misji "Przesyłki w Boomville" został usunięty wątek z Sierżantem Crossem ??
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-11-2017 22:27 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Kakarotto18 napisał(a):

Kiedy są odblokowywane poszczególne wraki?


Informacje o wraku otrzymujesz po pokonaniu szefa ligi.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-11-2017 22:19 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Kakarotto18 napisał(a):

Kiedy są odblokowywane poszczególne wraki. Co daje jak się znajdzie wszystkie stacje?

Odnalezienie wszystkich stacji chyba nic nie daje, bo nie zauważyłem zmian.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.