Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 16-11-2017 17:43 przez Radzio
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 17:43 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jest na północy, schowany pod ikoną stacji benzynowej.
S
Sloniu Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 17:41 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
wiecie moze czemu nie mam salonu samochodow wyscigowych w payback ?
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 17:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Trudne są do wbicia trofea Payback z multi? Bo chciałbym wykorzystać to, że akurat granie multi na PS4 jest za darmo Pfft
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 17:10 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jestem po 20h z hakiem mam 3 wraki i jestem dopiero po pokonaniu 2 pierwszych lig i misjach agenta i stwierdzam iż:

- Brak policji w jeździe dowolnej strasznie doskwiera miasto jest tak sterylne że śmiałbym stwierdzić że jest to poziom porównywalny z FH3, jest to bardzo skopany element jeszcze z 1 powodu pościgi są na czas i należy dojechać w określone miejsce Żenada.

- Tuning mechaniczny to dno, ta cała losowość miała być fajna, a jest czymś co doprowadza do szewskiej pasji zdarzyło mi się czekać 3 zmiany asortymentu w warsztacie aby móc stuningować auto(chociaż stać mnie na wszystko) a w wyścigach też trafiały się same crapy o losowaniu za te punkty nie wspomnę. Szczerze MW 2012 miał lepszy system tuningu( nie mówię o tuningu wizualnym, gdyż lata mi on).

- Mikropłatności to po prostu skok na kasę przez EA pozostawiam bez komentarza, ponieważ jest on wiadomy i raczej Trochę trzeba by się pobawić w Cenzurę ze wschodu, aby ta opinia mogła przejść

-+ Mapa dobrze wyważona, przyjemne znajdźki, jest tu też parę fajnych widoków jednak brakuje mi tu widoku z gór na miasto i jest także skopana przez w/w element gry.

-+ (ZASTRZEŻENIE! GRAM NA KONSOLI) Grafika może dobra jednak znowu wydaje mi się że Rivals miał lepszą.

-+ Dubbing rzecz, która jest trochę śliska jednak mi się podobał poza momentami w cutscenkach kiedy ruchy nie zgadzały się z mową, kole to woczy, jednak wiem że taki urok dUbbingu, jednak minusem jest tu opiekunka na siłe próbuje być (jak to ubrać w słowa) seksowna?(nie mogę znaleźć innego dobrze pasującego słowa, tylko to mi jako tako pasuje, chociaż to dalej nie jest to) takim minusem na marginesie jest usunięcie Crossa z misji przesyłki w Bonneeville(o ile dobrze pamiętam nazwę misji)

+ Model jazdy przyjemny. i co najważniejsze da się wchodzić w zakręty bez cholernego driftu jak w 2015

+ jest fabuła najlepsza fabuła od Undercovera. chociaż oklepana i przesiąknięta kliszami to dalej jest na swój sposób urocza.

+ Gra jest wymagająca na trudnym jednak nie jest to poziom Prestige co jest na + jednak wydaje mi się że auta rywali jadą z nienaturalnym Boostem +20 do każdej statystyki.

+ Brak systemu always online.

Ocena końcowa 7.5/10
Na razie tyle. uzupełnię opinie po przejściu na 100%
R
RudyKN46 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 16-11-2017 10:31 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Jazda autostradą koło lotniska w jeździe dowolnej auto zapada się i asfalt rozmyty .
Acura NSX z zamontowanym air ride po opuszczeniu przednie opony wydać przez poszerzenia Grin
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 08:02 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie ma jeszcze E30 chyba Smile Dziwne, bo oba auta były w poprzednim NFS a jednak wymagały dopracowania.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 07:58 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
O loooooool. Nawet o tym nie wiedziałem. Dziwne Shock :O Shock
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 00:18 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Trudno powiedzieć. W każdym razie w najbliższej paczce będzie.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 00:13 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Wszystkie samochody mam już powyżej poziomu 350 i nie potrzebowałem mikrotransakcji. Po prostu trzeba mądrze zarządzać swoimi funduszami! Oprócz wyścigów, zbierając wszystkie aktywności poboczne dostajemy kase, do tego wyzwania codzienne i paczki dostaje się dość często i regularnie. Polecam losowanie części i tutaj też trzeba robić to mądrze i zastanowić się co jest nam potrzebne.

Jeśli chodzi o powtarzanie wyścigów to muszę przyznać, że tak - powtarzałem. Ale nie za dużo i w dodatku są takie, które zajmują 2 minuty. Z resztą to był mój kaprys, bo miałem wystarczająco gotówki, aby kupić lepszy wóz, ale wolałem ulepszyć słaby relikt Smile

Aha - no i nawet jakby ktoś znalazł się w d*pie, że nie miałby kasy ani żetonów a samochody byłyby za słabe to jest rozwiązanie. Przełączamy na poziom łatwy i wyścig autem słabszym o 100 lvl jest prosty. Przykładowo miałem auto 240 a rekomendowane było 350. Na łatwym wygrałem i dostałem kartę poziomu 15, gdzie w aucie miałem jakieś 9 i 10. Powtórzyłem 3 razy taki wyścig i odbiłem się od dna - auto momentalnie przybliżyło się do poziomu 300, potem kupiłem i wylosowałem trochę części i gotowe. Ale tak jak wspomniałem wcześniej - nie musiałem tego robić, bo miałem ok 300 000 gotówki i spokojnie mogłem kupić kozacki samochód.

Przechodzę grę na poziomie trudnym i momentami było naprawdę ciężko. Ale jeśli mam dać jakąś radę to eksplorujcie mapę, bo za wszystko są profity i zaliczajcie wyzwani codzienne. Przechodząc wyścig jeden po drugim faktycznie można popaść w mały kryzys.


Połączony z 16-11-2017 10:11:
W najnowszej aktualizacji progresja (kupowanie i ulepszanie auta) zostanie poprawiona. Za wyścigi dostaniemy więcej kasy a części w sklepie będą bardziej atrakcyjne. Jest też sugestia od graczy, aby losowane karty po wyścigu zawsze były lepsze/równe do tych, które mamy w aucie.
P
Pepciu11 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 00:09 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
oo proszę to Ci psikus, a już zgłupiałem bo byłem pewny że na trailerach i na liscie jest, a co jest przyczyną ze jedynie jako tego samochodu nie ma ?
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 00:02 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Bo nie ma jej w grze. Dodadzą w najbliższej paczce już niedługo Smile Niestety Ghost nie wyrobił się z dopracowaniem jej na 100%.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-11-2017 23:59 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Inventer polecam:
[movie=youtube]FSX85beuhoA[/movie]


Tak jak w materiale - warto po prostu losować przy użyciu żetonów i nie kupować części - są drogie i nie ma za bardzo sensu ich kupować. Jak dla mnie system nie jest tak zły jak się może wydawać, choć oczywiście lepiej by było żeby nie było mikropłatności. Gdyby było jak w NFS'15 ciężej by było wprowadzić mikrostransakcje.
P
Pepciu11 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-11-2017 23:57 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Chłopaki ktoś wie może czemu nie mam w salonie Mazdy RX7 ? Chce sobie kupic ja do driftu ale nie ma jej w salonie lool
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-11-2017 23:32 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Pytanie do graczy, którzy mają już za sobą sporo godzin: czy kupiliście karty Speed za prawdziwą kasę i jak oceniacie ten element gry?
Ja uważam, że EA poszła tu o krok za daleko - od strony tuningu podzespołów wygląda jak World (z naciskiem na wyciąganie kasy), a mogli dać taki jaki był w NFS'15.
P
Pepciu11 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-11-2017 23:26 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Właśnie mi stukneło 30h z Paybackiem, na prawde miodna odsłona, im dłużej gram tym bardziej mi się podoba <3
M
Mariox2x Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 15-11-2017 18:36 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Uderzyłem w to miejsce z impetem na multi. Auto się nie zresetowało, tylko zaklinowało w tym miejscu. Nie dało się ruszyć ani do przodu ani do tyłu. Po jakimś czasie zaczęło podnosić się do góry.
R
RudyKN46 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 15-11-2017 13:23 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Garbus zmieniony w super konstrukcję ma wystający element względem felg które chcę zmienić
R
RudyKN46 Odpowiedział(a) w Pre order 7 lata temu ( 15-11-2017 08:43 )
Re: Pre order

Cytat

Myszyn napisał(a):

Dzięki wielkie jutro do nich dzwonie i kręcę im awanturę żeby dawali mi mój niebieski kolor dymu spod opon xD
Zobaczymy czy będą robić jakieś problemy

Też zamawiałem preorder i nie dostałem dodatków Sad
Zadzwonię i jak nic mi nie dadzą to nawet zadymę na fp NFS zrobię Pfft

Połączony z 21-11-2017 22:53:

Cytat

RudyKN46 napisał(a):

Cytat

Myszyn napisał(a):

Dzięki wielkie jutro do nich dzwonie i kręcę im awanturę żeby dawali mi mój niebieski kolor dymu spod opon xD
Zobaczymy czy będą robić jakieś problemy

Też zamawiałem preorder i nie dostałem dodatków Sad
Zadzwonię i jak nic mi nie dadzą to nawet zadymę na fp NFS zrobię Pfft

Dostałem kod do DLC Smile
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 14-11-2017 20:14 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Jakimi wozami aktualnie jeździcie w każdej z kategorii?

Ucieczka: BMW M5
Teren: BMW X6M
Wyścig: Jaguar F-Type R Coupe
Drag: Nissan Fairlady 240Z
Drift: Subaru BRZ
MARTINOO
MARTINOO Odpowiedział(a) w NFS Payback - DirectX error 7 lata temu ( 14-11-2017 20:13 )
Re: NFS Payback - DirectX error
No niestety nie mam poprzednich wersji , także będę musiał zainstalować. Dzięki bardzo za wyjaśnienie. Kurczę, że też ja o tym nie wiedziałem Pfft A taka prosta odpowiedź.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.