Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 18-11-2017 21:16 przez Radzio
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Problem z misja "Stary Klient" 7 lata temu ( 18-11-2017 21:16 )
Re: Problem z misja "Stary Klient"
Dziwna sprawa, w ogóle nie kojarzę takiej ikonki ze strzałkami xd Przeszedłeś wszystkie pozostałe misje?
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-11-2017 21:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Radzio napisał(a):
Jak wejdziecie w mapę do przełączcie na widok miejsc (stacje, salony i garaże) wtedy mapa jest najmniej zatłoczona ikonkami. Wszyscy kierowcy krążą po całym Fortune Valley. Jeśli chodzi o Klub 1% to 2 kierowców jest w mieście, jeden w górach i ostatni na północy w kanionach. To samo z Kompanią Ryzykantów - są zarówno w górach jak i w mieście.


Zawsze sobie ułatwiam szukanie przełączając na ten widok. Jednak w moim przypadku nie ma tego jednego kierowcy, a mapę przeszukałem wzdłuż i wszerz. W każdej innej lidze jest po czterech kierowców, a w Kompanii Ryzykantów jest zawsze trzech. Najwidoczniej jest to błąd gry.
Silku
Silku Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 7 lata temu ( 18-11-2017 18:07 )
Re: Nasze fotografie
Mój Z-TUNE
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Showroom. 7 lata temu ( 18-11-2017 15:46 )
Re: Showroom.
Ok, dzięki, pozdrawiam.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Showroom. 7 lata temu ( 18-11-2017 15:45 )
Re: Showroom.
Prace są zatwierdzane przez administratorów i moderatorów SR. Pojawią się gdy zostanę zatwierdzone.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Showroom. 7 lata temu ( 18-11-2017 15:38 )
Re: Showroom.
Witam, mam szybkie pytanie. Czy są jakieś warunki dodania pracy do showroom? Praca zostaje dodana automatycznie, czy jakiś admin/moderator musi ją zatwierdzić, a jeśli tak, to po jakim czasie praca zostaje dodana?
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-11-2017 15:16 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Według mnie Gregi miał ciekawy pomysł, aby policja była w jeździe dowolnej tylko, gdy jedziemy Jess czyli autem klasy Ucieczka. Ewentualnie tak jak mówisz SlavicBoy - skrzynia przynęta uruchamia policję i od nas zależy, gdzie pojedziemy i po jakim czasie ją zgubimy Smile
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-11-2017 14:25 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Powinni naprawić pościgi policyjne, żeby nie były liniowe tak jak do tej pory zawziętość policji jest super, ale powinny być możliwe różne drogi ucieczki
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 7 lata temu ( 18-11-2017 14:18 )
Re: Nasze fotografie
Grafika jest zajebista w dzień, tutaj mój F-Type na lotnisku 73 Pfft
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-11-2017 13:44 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Tak btw to bieda jest z wyborem felg :/
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-11-2017 01:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

michciu1907 napisał(a):

Cytat

Xazez1994 napisał(a):

Panowie też macie może problem że nie ma 2 kierowców z drużyny 1%? Jest tylko jesse i Lindsay a 2 brakuje nie jeżdżą Wogo :/


Napotkałem ten problem, z tym że u mnie brakuje jednego kierowcy o nazwie Cletus z Kompanii Ryzykantów Smile


Jak wejdziecie w mapę do przełączcie na widok miejsc (stacje, salony i garaże) wtedy mapa jest najmniej zatłoczona ikonkami. Wszyscy kierowcy krążą po całym Fortune Valley. Jeśli chodzi o Klub 1% to 2 kierowców jest w mieście, jeden w górach i ostatni na północy w kanionach. To samo z Kompanią Ryzykantów - są zarówno w górach jak i w mieście.

Połączony z 18-11-2017 00:41:
AKTUALIZACJA NFS PAYBACK

Zwiększenie ilości REP zdobywanej poprzez branie udziału w wyścigach.
Zwiększenie ilości GOTÓWKI zdobywanej poprzez branie udziału w wyścigach.
Zwiększenie ilości REP oraz GOTÓWKI za zajęcie innego miejsca niż pierwsze.

Skrzynie przynęty dają nam teraz więcej REP.
Skrzynie przynęty dają nam teraz więcej GOTÓWKI.

Pokonanie Ulicznego Kierowcy da nam więcej REP.
Pokonanie Ulicznego Kierowcy da nam więcej GOTÓWKI.

Zawieszenie pneumatyczne będzie trafiało się dużo częściej w dostawach.


To dopiero początek, bo już w przyszłym tygodniu dostaniemy paczkę, która poprawi progresję (ulepszanie aut). Części w sklepach oraz te losowane mają myć dużo bardziej atrakcyjne. Szczegóły wkrótce Smile Trwają również prace nad problemem doczytujących się tekstur - to również już niebawem zostanie naprawione.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-11-2017 20:44 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

michciu1907 napisał(a):

Cytat

Xazez1994 napisał(a):

Panowie też macie może problem że nie ma 2 kierowców z drużyny 1%? Jest tylko jesse i Lindsay a 2 brakuje nie jeżdżą Wogo :/


Napotkałem ten problem, z tym że u mnie brakuje jednego kierowcy o nazwie Cletus z Kompanii Ryzykantów Smile


Może się dobrze ukrywają. w NFS'15 też miałem problem z 1-2 kierowcami - pojawiali się niezwykle rzadko.
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-11-2017 17:25 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Pytanie do graczy, którzy mają już za sobą sporo godzin: czy kupiliście karty Speed za prawdziwą kasę i jak oceniacie ten element gry?
Ja uważam, że EA poszła tu o krok za daleko - od strony tuningu podzespołów wygląda jak World (z naciskiem na wyciąganie kasy), a mogli dać taki jaki był w NFS'15.


Grałem już dość sporo i gra ani razu nie zmusiła mnie do jakiegokolwiek wydawania dodatkowej kasy. Absolutnie nie ma takiej potrzeby i mimo tego, że lootboxy nie ingerują mocno w rozgrywkę, to bardzo dobrze że grze wytyka się mikrotransakcje. Na pewno będzie to miało ogromny wpływ na kolejne produkcje.
Powinni zostać przy tuningu z NFS 2015, ponieważ w Paybacku jest on zbyt mozolny i definitywnie nie pasuje do całości.


Cytat

Radzio napisał(a):

Wszystkie samochody mam już powyżej poziomu 350 i nie potrzebowałem mikrotransakcji. Po prostu trzeba mądrze zarządzać swoimi funduszami! Oprócz wyścigów, zbierając wszystkie aktywności poboczne dostajemy kase, do tego wyzwania codzienne i paczki dostaje się dość często i regularnie. Polecam losowanie części i tutaj też trzeba robić to mądrze i zastanowić się co jest nam potrzebne.


Nic dodać, nic ująć. Wystarczy mieć odpowiednią strategię tj. robić aktywności poboczne, karty z tym samym lub gorszym poziomem wymieniać na tokeny i nie kupować niepotrzebnej ilości samochodów. Ja po zakończeniu fabuły miałem pół miliona kasy i ponad 80 tokenów, a praktycznie żadnego wyścigu nie powtarzałem Smile


Cytat

Xazez1994 napisał(a):

Panowie też macie może problem że nie ma 2 kierowców z drużyny 1%? Jest tylko jesse i Lindsay a 2 brakuje nie jeżdżą Wogo :/


Napotkałem ten problem, z tym że u mnie brakuje jednego kierowcy o nazwie Cletus z Kompanii Ryzykantów Smile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-11-2017 01:40 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nadchodzący update wprowadzi zmiany w tokenach i kartach Speed. Nie znam szczegółów, ale myślę że po piekle z Battlefront II będzie on bardziej przyjazny dla niepłacących.
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 7 lata temu ( 17-11-2017 01:07 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
Intel i5-4590 3.3GHz
GoodRam DDR3 8 GB 1333MHZ
Gigabyte GeForce GTX 950 WindForce
Dysk Western Digital Blue

Ustawienia AUTO były gra strasznie szarpała momentami. Domyślam się, że może to być wina dysku, który miewa ostatnio problemy. Na średnich ustawieniach to samo chociaż wydaje się być szarpanie bardziej znośnie. Dysk charczy jak szalony co oznacza, że gra wykorzystuje go do granic możliwości. Rozdzielczość 1360x768
X
Xazez1994 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 20:28 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Panowie też macie może problem że nie ma 2 kierowców z drużyny 1%? Jest tylko jesse i Lindsay a 2 brakuje nie jeżdżą Wogo :/
X
Xazez1994 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 16-11-2017 20:08 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Brak 2 kierowców drużyny 1%. Jest tylko jesse i Lindsay.
L
Luke87 Odpowiedział(a) w Problem z misja "Stary Klient" 7 lata temu ( 16-11-2017 19:38 )
Re: Problem z misja "Stary Klient"
Cześć Wam.

Piszę do Was, ponieważ utknąłem w Need for Speed: Payback, a męczę się chyba już dwa dni. Wersja na PS4.

Jess dojeżdza do misji "Stary Klient" ( charakterystyczny punkt oznaczony na mapce pomarańczową ikoną z białymi ">>" ) .

LINK DO MAPKI: http://tufotki.pl...#p22543932

Aby rozpocząć misję należy przycisnąć R1.
Niestety nic się nie dzieje, misja się nie uruchamia. Próbowałem odpalić tą misję jako Jess, Tyler i Mac i wszędzie ta sama sytuacja.

Wiecie co może być problemem ? Czyżby jakiś błąd gry ?

Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc.

Połączony z 18-11-2017 17:40:
I jak? Nikt nie jest w stanie pomóc?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 19:00 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Gregi napisał(a):

Inventer polecam:
[movie=youtube]FSX85beuhoA[/movie]


Tak jak w materiale - warto po prostu losować przy użyciu żetonów i nie kupować części - są drogie i nie ma za bardzo sensu ich kupować. Jak dla mnie system nie jest tak zły jak się może wydawać, choć oczywiście lepiej by było żeby nie było mikropłatności. Gdyby było jak w NFS'15 ciężej by było wprowadzić mikrostransakcje.


Ja nie szukam złotej metody na karty, tylko po prostu chciałbym poznać Wasze zdanie - czy chcielibyście w następnym NFSie tuning podzespołów w "technologii" NFS'15 czy Payback?

Połączony z 16-11-2017 18:18:

Cytat

Kakarotto18 napisał(a):

Dubbing rzecz, która jest trochę śliska jednak mi się podobał poza momentami w cutscenkach kiedy ruchy nie zgadzały się z mową, kole to woczy, jednak wiem że taki urok dUbbingu, jednak minusem jest tu opiekunka na siłe próbuje być (jak to ubrać w słowa) seksowna?(nie mogę znaleźć innego dobrze pasującego słowa, tylko to mi jako tako pasuje, chociaż to dalej nie jest to) takim minusem na marginesie jest usunięcie Crossa z misji przesyłki w Bonneeville(o ile dobrze pamiętam nazwę misji)


Też szukałem innego określenia. I myślę nad uwodzicielskim głosem.
S
Sloniu Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-11-2017 17:48 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
aaaaaaa, dzieki Wink
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.