Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 30-11-2017 15:53 przez Golomb
Golomb
Golomb Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 30-11-2017 15:53 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

deroftw napisał(a):

Cytat

Pepciu11 napisał(a):

ja mam tego od groma, fakt ze wydałem na paczki 150zł, ja jestem ciekaw gdzie jest rozpiska wszystkich kolorów itemów jakie są, wiem że mam jedno TĘCZOWE nitro, to rzadki item czy ktos z was juz ma ?


niee, mi teczowe nitro bardzo czesto dropi

mi w sumie też
D
deroftw Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 30-11-2017 02:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Pepciu11 napisał(a):

ja mam tego od groma, fakt ze wydałem na paczki 150zł, ja jestem ciekaw gdzie jest rozpiska wszystkich kolorów itemów jakie są, wiem że mam jedno TĘCZOWE nitro, to rzadki item czy ktos z was juz ma ?


niee, mi teczowe nitro bardzo czesto dropi
P
Pepciu11 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 29-11-2017 22:20 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
ja mam tego od groma, fakt ze wydałem na paczki 150zł, ja jestem ciekaw gdzie jest rozpiska wszystkich kolorów itemów jakie są, wiem że mam jedno TĘCZOWE nitro, to rzadki item czy ktos z was juz ma ?
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 29-11-2017 21:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak tam u was sytuacja z częsciami kosmetycznymi? Bo u mnie już 3x blue neon i 4x pneumatyka Pfft A reszty kolorów jak nie było tak ni ma xd
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 29-11-2017 20:58 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
chyba będę kampić na tvnie, żeby zobaczyć jak to wygląda
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 29-11-2017 01:50 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Radzio napisał(a):

Ja też! Ale się zdziwiłem Grin Który NFS był reklamowany jako ostatni?
Ja dobrze zapamiętałem Hot Pursuit z hasłem "Najszybszy prezent na święta" Grin


Chyba jednak Most Wanted:
[movie=youtube]6ijVdfXQ3p4[/movie]
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 29-11-2017 00:34 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja też! Ale się zdziwiłem Grin Który NFS był reklamowany jako ostatni?
Ja dobrze zapamiętałem Hot Pursuit z hasłem "Najszybszy prezent na święta" Grin
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 29-11-2017 00:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Właśnie widziałem reklamę NFS w TVN :O W końcu, po tylu latach Smile
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 28-11-2017 17:33 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie xd Ja za każdym razem stuningowanym wozem wychodzę z garażu, żeby mieć pewność, że się zapisało.
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 28-11-2017 15:52 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Na speedlisty:

Wyścig: regera oraz m5, obydwa z combo x6 outlaw z wynikiem 399
Teren: Evo 9
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 28-11-2017 15:48 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback

Cytat

Yosimoro napisał(a):

Problem z materiałami naklejek. Materiały są inne niż te które występują jako kolor samochodu. Ręczne ustawienie (suwaki) nie pomaga.
link link link
link link link


W końcu ktoś o tym wspomniał! I nawet dał zajebiste porównanie. Najbardziej właśnie dobija mnie fakt że mat i satyna na naklejkach świeci się jak psu jajca, a nie powinno tak być.
Golomb
Golomb Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 28-11-2017 14:04 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Wyścig: Najpierw Buick GNX, potem BMW M3 E46 no i na koniec Jaguar F-Type R Coupe.
Teren: Subaru Impreza, potem Mitsubishi Lancer Evolution IX.
Drift: Nissan Silvia Spec-R Aero.
Drag: Ford Mustang, ten wrak :v
Ucieczka: Audi S5 Sportback. Podczas ostatniego rozdziału przed Gonitwą kupiłem Porsche 911 Carrera S. Ten nowszy model :/
P
Pepciu11 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 28-11-2017 12:43 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ma ktoś tak że jak odpala gre to za każdym razem znikaja mu wszystkie naklejki z auta ? Zostaje tylko podkład czyli kolor lakieru, strasznie to jest irytujące
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 27-11-2017 20:00 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Problem z materiałami naklejek. Materiały są inne niż te które występują jako kolor samochodu. Ręczne ustawienie (suwaki) nie pomaga.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-11-2017 19:07 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Wspomniane przez ciebie lakiery są błędem. Pisz w tamtym temacie.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-11-2017 18:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Źle się wyraziłem. Chodziło mi raczej o zgłaszanie rzeczy które można by poprawić, ale które niekoniecznie są błędami np. wspomniane przeze mnie lakiery naklejek (nie pamiętam dokładnej nazwy, mam angielska wersję - chodzi o rodzaje: satynowy, matowy, błyszczący, metaliczny itd.). U was nie zauważyłem czegoś takiego na forum. Dlatego pytam.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-11-2017 18:11 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Masz temat "błędy/bugi nfs payback" Wink Widać go nawet na stronie głównej xd
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-11-2017 11:36 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To wie ktoś gdzie można im wysyłać swoje sugestie, istniejące bugi, rzeczy do poprawy itd.? W*****a mnie już to, że nie poprawili naklejek, lakier matowy wygląda jak błyszczący.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 26-11-2017 17:24 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Inv tak zdarzało się, jednak najczęściej napisy wyświetlały się po przerwaniu cutscenki z tej właśniecutscenki i "najlepiej" jak tuż po niej był jeszcze jakiś dialog to napisy się przeplatały i po skończeniu tekstu mówionego przez nawet 30 sekund napisy nadganiały.

a tak poza tym to podczas montowania tylnych kółek w Dragsterach napis jest źle wyświetlany i mówi nam co modyfikowaliśmy wcześniej czyli np: dobieram tylni błotnik po czym chcę wybrać kółka to jak wybieram kółka to napisane jest nad manu wyboru części piszę tylni błotnik zamiast tylne kółka.
p.s nie pamiętam nazwy użytej w grze dlatego używam sformułowania "tylnie kółka". Mam nadzieje że rozumiecie o co chodzi.
K
kkrrystian Odpowiedział(a) w PS4 i Logitech G29 7 lata temu ( 26-11-2017 02:41 )
Re: PS4 i Logitech G29
Witam. Orientujecie się czy EA Games zamierza zrobić aktualizację i dodać obsługę tej Kierownicy Logitech G29? Zamierzak kupić tą kierownicę i fajni było by pograć w tego NFS. A kurcze nie wiem czy kupować tego NFS czy jakąś inną samochodówkę.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.