Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 03-12-2017 18:14 przez Milex1977
Milex1977
Milex1977 Odpowiedział(a) w Wymagania poniżej sugerowanych nfs Payback 7 lata temu ( 03-12-2017 18:14 )
Re: Wymagania poniżej sugerowanych nfs Payback
Na niskich myślę będziesz miał z 60FPS.
M
MTA271 Odpowiedział(a) w Wymagania poniżej sugerowanych nfs Payback 7 lata temu ( 03-12-2017 18:05 )
Re: Wymagania poniżej sugerowanych nfs Payback
Witam mam pytanie czy orientuje się ktoś czy uciągnę nfs Payback na
Grafika
*GTX 950 gaming msi
Procesor
*Amd athlon x4 740k
Pamięć
*8GB
E
Eljott88 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 03-12-2017 12:19 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback

Cytat

Kuchsee napisał(a):

będą dodane w aktualizacjach, poczytaj wcześniejsze wypowiedzi w temacie...

A no chyba ze tak.
Jestem nowy wiec ciezko wszystko przejrzec, dzięki bardzo
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 03-12-2017 11:48 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Mimo pokonania szefów krążących kierowców nie wbiło mi za to osiągnięć na X1.
M
MaJQu5 Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 03-12-2017 11:03 )
Re: Tuning osiągów
Jakim ?
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 03-12-2017 10:33 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
będą dodane w aktualizacjach, poczytaj wcześniejsze wypowiedzi w temacie...
E
Eljott88 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 03-12-2017 09:25 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Witam
Nie wiem czy to błąd ale mam spostrzeżenie, mianowicie chodzi o samochody w grze, sprawdzałem liste samochodów w ktorej pojawiaja sie Volvo Amazon oraz Mazda RX7 ja tych pojazdów w grze nie mam dostepnych, chociaż w wyścigu i na jednym z ekranów wczytywania wyscigu pojawiają sie te samochody. Przejrzalem kazdy salon w poszukiwaniu tych aut.platforma na ktorej gram to ps4.
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 02-12-2017 20:32 )
Re: Tuning osiągów
auta z limitem na 299 też da się zrobić na 399, tyle, że glitchem
O
Osk4ritto31 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 02-12-2017 19:57 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Bug z poszukiwaniem aut wyszystko jest na tym linku do yt - [movie=youtube]txGmQ2dzhZY[/movie]
P
ppiotrek4 Odpowiedział(a) w PS4 i Logitech G29 7 lata temu ( 02-12-2017 18:59 )
Re: PS4 i Logitech G29
mam g29 i nfs payback w tym nfs nie wspierana jest ta kierownica tylko pad/klawiatura zwyczajnie nie działa
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 02-12-2017 18:22 )
Re: Tuning osiągów
Do auta z limitem 299 możesz zamontować karty poziomu 12 (6 kart o poziomie 12 daje 299 punktów).
Do auta z limitem 399 możesz zamontować karty poziomu 18 (6 kart o poziomie 18 daje 399 punktów).

Jeśli w aucie masz karty poziomu 1 to nie kupisz od razu 10 xd Auto trzeba ulepszać stopniowo.


Bonusy dostajesz kiedy zamontujesz min. 3 części danej firmy. Możesz robić kombinację z dwoma markami lub zamontować wszystkie karty jednej marki.
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 02-12-2017 18:12 )
Re: Tuning osiągów
1. kupujesz po każdym poziomie od 1 aż do 18
2. level to nie wartość karty
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Tuning osiągów 7 lata temu ( 02-12-2017 18:06 )
Re: Tuning osiągów
Hej, mam parę pytań odnośnie tuningu. Nie wiem czy to ja jestem tępą dzidą i ten system z kartami jest niezrozumiały tylko dla mnie czy może faktycznie jest idiotyczny. Na innych forach czy filmikach w necie nie mogę nic znaleźć, wiec pytam tutaj. W każdym razie, mam nadzieje, że pomożecie mi to ogarnąć. Aktualnie jestem po misji z kradzieżą Lamborghini i Merca. Mam angielską wersje i niektóre moje sformułowania mogą się nie pokrywać z tymi w wersji polskiej, z góry przepraszam.

1. Czemu do jednego auta mogę kupić/wylosować części o ogólnej wartości np. od 1 do 3 (Chevy Pick-up) a w innych od 10 do 16 (Nissan GT-R)? Jak mam wtedy wbić 300 lvl. na Chevy?

2. Czemu kiedy jedna część np. o wartości 10 jest zastępowana inną np. o wartości 13 to zyskuję 6 pkt., a nie 3? Bonusy za markę nie są wtedy aktywne bo mam części różnych marek?
L
laster Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 02-12-2017 17:58 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
1.Co do widoku nieba nie jestem w 100% pewien że to bug jednak bardzo dziwnie to wygląda. Elementy które widać nie ruszają się.

2.Naklejka na dachu w Panamerze nie obejmuje go całego, połowa jest przycinana przy klapie bagaznika.


Nie mogłem dodac zdjęć w załączniku bo wyskakuje błąd...
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 02-12-2017 14:08 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback

Cytat

laster napisał(a):

Nie można wylosować cześci do Regery. Słychać tylko dźwiek lecz animacja się nie uruchamia. Punkty kart oczywiście mi zabrało. Restart gry nie pomógł.
PS4 Pro


Też tak miałem chyba 2 razy, nie tylko w Regerze.
L
laster Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 02-12-2017 14:05 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Nie można wylosować cześci do Regery. Słychać tylko dźwiek lecz animacja się nie uruchamia. Punkty kart oczywiście mi zabrało. Restart gry nie pomógł.
PS4 Pro
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-12-2017 19:42 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Przeszedłem grę na 90 parę % i ta opinia pozostanie już niezmienna chyba że wprowadzą dobre dlc. Grałem na X1

- POLICJA sekwencje są emocjonujące trzymają w napięciu policja nie jest irytująca jak w Rivalsie ani też nie napiła się herbatek na uspokojenie jak w 2015. Jest za to 1 ogromny mankament LINIOWOŚĆ wszystkie pościgi wyglądają tak ucieknij do wyznaczonego punktu a kilometr przed nim policja zwolni jakby miała awarię jak pewne BMW. Oraz to że pościgi są na czas przez co nigdy nie zostałem złapany tak jak w starych częściach czyli przez przyskrzynienie a tylko przez upływ czasu a najgorsze jest to że takie "złapania" są liczone w statystykach.

- TUNING MECHANICZNY Ta gra chyba poch...żyła z Fifą odnośnie tych kretyńskich kart nie dość zę gra opiera się na RNG czy innej losowości to jeszcze nie udostępnili tuningu takiego jak w poprzedniczce, a tylko go (czytać sarkastycznie) "uprościli". w grze miałem zazwyczaj po 800 tys na stanie jednak nic nie byłem w stanie za to kupić gdyż ciągle w warsztacie było jakieś barachło które obniżało mi statystyki tak obniżało a ponoć był update [...] nie update zwiększyła się tylko ilość kasy za którą i tak nic nie mogę kupić bo nic nie wylatuje tylko dzięki zwiększeniu Repu za wyścigi i tych punktach byłem w stanie zdobyć części na których mi zależało.

- MODEL JAZDY O ile lubię wymagający model jazdy to tutaj go nie ma, może jest przyjemność z jazdy też nie. a przez co? przez to że zubożyli możliwości dostosowania sterowania do 3 pasków. A w poprzedniczce było ich ile 15? 20?(tu może lekka przesada nie pamiętam dokładnie) jedyne co w tym aspekcie jest na + to dostosowanie sterowania autem w trakcie jazdy chociaż i to skopali gdyż wolałbym aby to była możliwość dostosowania tego podczas wyścigów(mówię tu o terenowych jednak i tego zabrakło.

- OSZUSTWA BOTÓW o ile w wyścigach po asfalci tego nie doświadczyłem to na terenie miałem takie sytuacje gdy powtarzam po 5 razy wyścig poprawiłem czas o 15 sekund a przeciwnicy w magiczny cposób o 20 sekund i tak w koło macieju aż do czasu osiągnięcia przewagi +50 punktów a wcześniej jechałem z +30 pkt a najlepsze jest to że przeciwnicy osiągnęli znacznie gorszy czas.

- GRAFIKA wygląda zbyt sterylnie i "udało się" osiągnąć poziom gorszy od 2015 o Rivalsie nie wspominając.

- INNE WADY wymienię je tylko i nie będę o nich tworzył elaboratów Brak możliwości wyłączenia wibracji na padzie do obejścia przez ustawienia konsoli. Małe zróżnicowanie zawodów już w 2015 było prawie idealnie.

Przejdźmy do rzeczy lepszych które były prawie dobre

DUBBING wszystko pięknie poza Opiekunką która jest jak to określił Inv Uwodzicielska(chociaż nadal uważam że to dalej nie jest to)

MAPA Za dużo pustyń(chociaż możliwe że taki wrażenie mam po ograniu AC Origins). Bądź co bądź za małe miasto, jeszcze inną rzeczą jest ogół mapy jest ona pusta poza paroma miejscami nie licząc Silver Rock oraz zbyt sterylna tyczy się całej mapy.

GOTTA CATCH 'EM ALL o ile bilbordy są dobre to jednak żetony są czasem tak poustawiane że trzeba mieć syndrom lizania ścian(który mam) a aktywności poboczne są fajne o ile nie masz zamiaru ich maksować czasami 3 gwiazdki są tak upierdliwą rzeczą że już 100% w Assasynach czy w MW 2012 były sprawą przyjemniejszą

Teraz rzeczy które są zdecydowanie na +


Spoiler :: Pokaż
+ EASTER EGGI PB ma najwięcej nawiązań do poprzednich części ze wszystkich nowszych NFS-ów w tym najlepsze są teksty z gonitwy Czarna Lista pokonana królowie Pokonani the run przejechany... szczerze brakowało mi tylko nawiązań do UC

+ FABUŁA Wątek z pokonaniem Liny jest naprawdę mocno przemyślany i eskaluje w dobrym tempie. Szczerze zdecydowanie najlepsza fabuła jeśli chodzi o NFS-y ostatnich lat trzyma w napięciu jest porywająca jednak zalatuje sztampą


+ POSTACIE wszystko dobrze Gdyby nie to że TY jest płaski jak deska z edków(ktoś coś?)

+ WRAKI nareszcie w grze da się stuningować auto nie będące z segmentu g do poziomu mogącego równać się z takimi supersamochodami tak wiem nierealistyczne jednak jest to oczko w stronę części U1-C

+ MISJE HEIST urozmaicenie które wielu przeszkadzały z powodu ich michel bayowatości jednak ja uważam je za dobre urozmaicenie.

OCENA KOŃCOWA 6,5/10
L
laster Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 30-11-2017 22:39 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Wyścig: Porsche 918
Ucieczka: BMW M4 GTS
Teren: Evo 9
Drift: Huracan
Drag: Corvette C6
L
Luke87 Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 30-11-2017 22:15 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Moja lista:

Wyścig: Lamborghini Aventador LP700-4
Ucieczka: Mitsubishi Lancer Evo IX
Teren: BMW X6M
Drift: Audi R8 V10 plus
Drag: Ford Mustang (ze złomu) Wink
L
Luke87 Odpowiedział(a) w Problem z misja "Stary Klient" 7 lata temu ( 30-11-2017 20:45 )
Re: Problem z misja "Stary Klient"
Osobiście odinstalowałem i zainstalowałem grę od nowa. Kiedy doszedłem do tej misji ponownie (i podjechałem jako Jess) wcisnąłem R1 i gra ruszyła dalej, ale z tego co zauważyłem musisz mieć do tej misji 3 fury tzn.:

1) auto do wyścigu (jako Tyler)
2) auto terenowe (jako Mac)
3) auto do ucieczki (jako Jess)

Inaczej misja się nie odpali.
Myślę, że pomogłem. Smile
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.