Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 05-12-2017 16:46 przez Yosimoro
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 16:46 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nawet fajnie to wygląda Smile
[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Bc6WOMxiv8A[/movie]
B
Bigsnoke05 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 11:35 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
[movie=youtube]pjtx3H1T6dE[/movie] ciężarówka i naczepa najlepsza ☺
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 00:47 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Studia odpowiedzialne za NFSa długo się nie wsłuchiwały w graczy. Przełom nastąpił po NFS 2015 i widzimy kontynuację w Payback. Wydaje mi się, że mikropłatności (których też nienawidzę w płatnych grach) nie było decyzją Ghost, tylko EA, a studio po prostu musiało się dostosować. Ciekawi jednak dlaczego z pościgów zrobili próby czasowe z policją, skoro taki otwarty teren aż się prosi o pościgi bez żadnych barier. No i cały czas, niestety nieudolnie próbują skopiować multiplayera z Most Wanted.

Przeglądałem ankietę, którą przygotowałem dla Was rok temu i w gruncie rzeczy Payback spełnił prawie wszystkie Wasze zachcianki. Za kilkanaście dni pojawi się podsumowanie tej ankiety na portalu, bo myślę, że warto do tego wrócić i przy okazji zapowiedzieć następną, podobną ankietę, ale z jeszcze większą liczbą pytań, bo uzupełnioną o pytania dotyczące Paybacka.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 00:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Masz rację, ale gdyby za grę odpowiedzialne byłoby Codemasters, albo CDPR, to dopiero wtedy zobaczylibyśmy pełnoprawnego NFS'a a nie to coś. Zawsze można zrobić coś lepiej.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 00:15 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jeżeli nie słuchają graczy, to dlaczego pojawiła się fabuła, wrócił tuning wizualny po HP, MW'12 i Rivalsie, są kibice przy drodze... Wszystkiego nie spełnili, owszem, ale widać że to co byli w stanie zrobić zgodnie z naszymi próbami to zrobili. Podejrzewam że na mikropłatności raczej rękę położyli zarząd i inwestorzy, a nie samo studio - w studiach zazwyczaj siedzą ludzie pełni pasji i dobrych chęci, niestety te są duszone przez osoby wyżej i ich księgowych.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 00:04 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Mogą dodać jeszcze 20 samochodów. I co z tego? Niestety, ta gra ma masę innych problemów, które są w mechanice i jest za późno aby to zmienić. np. system tuningu za pomocą kart, system jazdy - drifitng to porażka, a normalne wyścigi są idiotyczne, szybciej jeździ się driftując w zakrętach, zamiast normalnie w nie wchodząc. Policja to tez porażka, bo automatycznie przestają cie ścigać po przekroczeniu określonego punktu. Mikropłatności też nie powinno być. Nie po to kupujesz grę za ponad 200 zł., żeby jeszcze do niej dopłacać. I tak wiem, nie trzeba dopłacać do tej gry, aby ją bez problemu przejść. Ale mimo wszystko, to raczej niedobrze świadczy o EA.

Przez ostatnie kilka lat nic się nie zmieniło. EA jak doiło, tak doi klientów, bo są debilami (tak jak ja, bo kupiłem tę grę). Ale abstrahując od tego wszystkiego, najgorsze jest to, że mają głęboko gdzieś klientów i nie słuchają naszych sugestii. I tego najbardziej nie rozumiem. Masa ludzi chce gry NFS w stylu MW 05', Underground, Pro Street. Wszyscy wiedzą, żeby się to sprzedało, a my bylibyśmy zadowoleni, a oni i tak wciskają gnioty. Mam wrażenie, że co roku mają zebranie na którym zakładają się między sobą, że w tym roku zrobią jeszcze większe gówno, a i tak będzie się to sprzedawało. Póki co im się to udaje. Jak dla mnie ta seria sięga, a raczej już sięgnęła dna. Pozostaje się cieszyć poprzednimi częściami i żyć przez ich pryzmat. No ale nic, kończę swój wywód, który nic nie zmienia i idę się rozglądać za innymi grami.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 05-12-2017 00:00 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Podaj źródło ze statystykami, chętnie przejrzę. Z góry mówię, że ani nie potwierdzam ani nie zaprzeczam, chcę poznać twardy dowód.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 23:39 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
w UK w 2 tygodniu spadlo na 10 miejsce to nie jest dobry wynik nawet beznadziejne battlefront 2 lepiej się sprzedaje
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 23:07 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie wypowiadaj się o sprzedaży, bo nie masz o niej pojęcia xd Za wcześnie na takie wnioski.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 22:54 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Oceny paybacka sa ogolnie slabe a sprzedaż nie zadowala, obawiam się ze to ostatnia gra z serii NFS robioa przez GG, mimo ze jest naprawde dobra
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 22:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Moim zdaniem (to tylko gdybanie, nie wiem ile w tym prawdy) po prostu się nie wyrobili. Samochody, owszem, mogą być przeniesione z NFS 2015, ale pamiętajcie, że tutaj każdy samochód ma tuning i być może właśnie nad tym pracują. Być może woleli opóźnić dodanie kilku wozów i tłumaczyć to dopracowywaniem czy innymi rzeczami, by nie było uwag, że nie wszystkie samochody można tuningować.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 22:38 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak zapłacisz 200 złotych to może dodadzą... po 2 latach... i ze spora ilością bugów. Kochane EA.
B
Bigsnoke05 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 22:37 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ci którzy te auta uzyskali pracują jeszcze nad tym żeby uzyskać jeszcze 3 auta których nie dano na orzemiere czyli dwóch volvo i plymouth hemi cuda
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 21:08 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Dziś Lamborghini pokazało najbardziej okazałego SUVa na rynku - URUSA! Jak myślicie kiedy dodadzą do go PAYBACKA? Bo nie wyobrażam sobie, żeby go nie było! Brakuje tez Cayenne i Bentaygi!
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 20:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To jest w ogóle skandal, że tych aut nie ma na premierę... Niech dodawają je jak najszybciej i nie robią sobie tym jeszcze większego wstydu, bo zaraz będzie miesiac od premiery. I skoro rzekomo modele aut zostaly przeniesione z NFS 2015, to nie wiem, dlaczego jeszcze nie ma E30, 242, RX7 i 2000 GT-R.
B
Bigsnoke05 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 19:38 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
[movie=youtube]INMaHF5PQO4[/movie] gameplay z podobno jeszcze niedokończonych aut w nfs payback. Narazie są tylko 3 pokazane niewiadomo co z drugą połową
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 14:31 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Powinni dodać więcej wyścigów np. po 20 do każdej z ekip, niekoniecznie z dialogami. W grze jest tyle aut, a nawet nie da sie ich w pełni wykorzystać podczas przechodzenia fabuły.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 14:25 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Mapa wydaje się być kompletna. Owszem, przydałyby się góry ze śniegiem, ale to niestety nie ten klimat. Bardziej jestem ciekawy czy "otworzą" pościgi policyjne. Powinni znieść zarówno przynęty ulokowane w określonych miejscach, jak i umożliwić pościg bez wyznaczonej trasy i czasu. Mamy pauzę i otwarty teren, więc warunki do nawet godzinnych wyścigów są wyśmienite.

Jeszcze odnośnie lootsów - inwestorzy nie są zachwyceni sprzedażą Battlefrona po hejcie lootsów - wartość firmy spadła w zeszłym tygodniu o kilka %. Ciekawe jak to wpłynie na myślenie o lootsach w zarządzie firmy.
P
Pepciu11 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 04-12-2017 02:37 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Zoniaki, jak myślicie jak dalej się potoczy sprawa urozmacania Paybacka, przed premiera wiedziliśmy już że będą dodatkowe misje fabularne ale co oprócz tego ?

Myślicie że skoro aż tak bardzo wzorują się na Forzie to dodadzą kilka paczek po np. 6 samochodów albo jakiś dodatek z mapą jak np Blizzard Mountain ?

Ja szczerze wątpie w takie update’y chociaż fajnie jak by były takie paczki co miesiąc z pięcioma samochodami za 30zł bo mineły 3 tygodnie od premiery a ja już mam prawie wszystkie auta zdobyte.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wymagania poniżej sugerowanych nfs Payback 7 lata temu ( 03-12-2017 19:27 )
Re: Wymagania poniżej sugerowanych nfs Payback
Spojrzyj na ten post link
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.