Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 19-12-2017 12:08 przez deroftw
D
deroftw Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-12-2017 12:08 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
znalazl juz ktos to auto?
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-12-2017 11:56 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
O kurna, czyli też muszę aktualnąć xD
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-12-2017 11:20 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
chyba instaluje od razu z DLC tylko poblokowanym
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-12-2017 11:16 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Podstawowa poprawiająca błędy, czy ta z DLC?
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-12-2017 11:06 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
aktualizacja prawie 8gb xD
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-12-2017 11:06 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
aktualizacja prawie 8gb xD
P
Pepciu11 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-12-2017 09:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Cześć Zoniaki, jak ktoś bedzie wiedział że dodatek jest już dostępny to dajcie znać.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-12-2017 23:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To jeszcze nie pewne, ale dodatek ma kosztować ok 30 zł. Jeśli to prawda to kupię sobie na święta ;D
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-12-2017 18:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Tak patrzę na to wideo i widzę że twórcy mocno się inspirowali Dirtami, bo trasy wyglądają jak z derbów czy gymkhana duel :p
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-12-2017 18:43 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Pierwsze wrażenia ze SpeedX
[movie=youtube]x1PJdK19jGk[/movie]
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-12-2017 18:44 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Dostałem telefon od Szulera, że dodano 2 garaże - jeden w górach i jeden w kanionach. Nie mogę ich znaleźć xd
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 17-12-2017 15:10 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Za każdym razem w tym miejscu koła "wtapiają" się w asfalt
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-12-2017 23:08 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
W sumie zapomniałem o tym bonusie dodatkowych misji w Deluxe.

Połączony z 15-12-2017 22:12:

Cytat

PLPelson napisał(a):

Czyli ta aktualizacja dodaje nowe części dla bmw i brakujące auta tak? A co z błędami jak np. brak matowych naklejek, to też będzie w końcu naprawione?

Aktualizacja zawiera wiele poprawek zgłoszonych błędów. 19 grudnia dowiemy się, co naprawiono.
P
PLPelson Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-12-2017 22:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Czyli ta aktualizacja dodaje nowe części dla bmw i brakujące auta tak? A co z błędami jak np. brak matowych naklejek, to też będzie w końcu naprawione?
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-12-2017 20:16 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Muszę przyznać, że to ciekawe zagranie, by posiadacze Deluxe otrzymali DLC za darmo. Pytanie jak cena DLC będzie się miała do ceny aktualizacji do Deluxe.


Skoro będzie za darmo dla posiadaczy Deluxe, to obstawiam że cena będzie porównywalna z ceną upgrade'u. Dzięki temu żadna z opcji nie będzie bardziej opłacalna oraz dodatkowo przecież nie wiadomo ile jeszcze tego typu DLC będzie w przyszłości. Bo tak naprawdę nie wiemy czy w ogóle coś później będzie a jeśli będzie, to może okazać się np. darmowe dla wszystkich.
Ten model wydawania dodatków przypomina mi ten z Forzy Horizon 3, gdzie mogłeś kupić bogatszą edycję i każdy duży dodatek dostawałeś za free.

No i ja w sumie się tez nie dziwię że te osoby, które posiadają edycję Deluxe dostaną to DLC za darmo, ponieważ tak jak Slavic napisał, posiadacze Deluxa w zasadzie nic szczególnego (jak dla mnie) nie otrzymali w porównaniu do edycji zwykłej, a teraz przynajmniej mają z tego jakieś profity.


@EDIT //

Cytat

Radzio napisał(a):

Jest za darmo, bo miało być za darmo xd Przecież wersja Deluxe miała dostać "pakiet misji fabularnych" - to jest właśnie ten pakiet Smile


Uprzedziłeś mnie Radzio z tym pakietem misji, ponieważ miałem o nich napisać na końcu xd
Jak dla mnie to one jakoś na misje fabularne nie wyglądają, a od dłuższego czasu się zastanawiam kiedy będzie o nich wiadomo coś więcej.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-12-2017 20:09 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jest za darmo, bo miało być za darmo xd Przecież wersja Deluxe miała dostać "pakiet misji fabularnych" - to jest właśnie ten pakiet Smile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-12-2017 19:13 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Muszę przyznać, że to ciekawe zagranie, by posiadacze Deluxe otrzymali DLC za darmo. Pytanie jak cena DLC będzie się miała do ceny aktualizacji do Deluxe.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-12-2017 18:41 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Niby czemu za darmo? Do tej pory w deluxe nie było nic co usprawiedliwialo dopłatę 80zl teraz przynajmniej pojawia się coś co tłumaczy wyższa cenę zakupu i pisze to jako posiadacz zwykłej wersji. Coś to deluxe musi ponad standard dawać.
R
RudyKN46 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-12-2017 18:36 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Tociak napisał(a):

https://www.ea.co...cross-cars
Co o tym sądzicie? Mi najbardziej podoba się ze będą zawody speedlist z driftem.


"Speedcross będzie dostępny za darmo dla posiadaczy Edycji Deluxe oraz do kupienia jako osobny dodatek dla reszty graczy. "
Teraz to Angry chyba przegięcie
Powinno być dostępne dla każdego
T
Tociak Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-12-2017 16:43 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
https://www.ea.co...cross-cars
Co o tym sądzicie? Mi najbardziej podoba się ze będą zawody speedlist z driftem.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.