Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 21-12-2017 20:34 przez Inventer89
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 20:34 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja miałem na stacji benzynowej. SlavicBoy - jaką masz edycję gry? Zwykła czy Deluxe?
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 20:00 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Szukaj RX7 pod budową w mieście przy kolumnie wiaduktu ja tam właśnie ją miałem a wszyscy też gadali że jest na stacji benzynowej
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux 7 lata temu ( 21-12-2017 19:37 )
Re: Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux
Mamy wiadomości m. in. od graczy z Holandii, Finlandii oraz Szwajcarii, że błąd na PS4 został już naprawiony!

Co musicie zrobić? Koniecznie sprawdźcie dodatek w sklepie zarówno na konsoli (przez aplikację PS Store) jak i na stronie internetowej (na PC). Na początku może wyświetlać cenę, ale po kliknięciu powinna zamienić się na przycisk "pobierz".
D
damianpisiut Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 17:59 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Zainstalowałem
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 17:55 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Dziwne, aktualizacja Speedcross się wgrała, bo masz niebieskie żetony. A tę wczorajszą aktualizację (ważącą niecałe 200 MCool zainstalowałeś?
D
damianpisiut Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 17:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie ma jej w tym miejscu gdzie ma być ani nie dostałem telefonu od Rava
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 17:47 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Na mapie pojawi się tyko, gdy będziesz w pobliżu. Podjedź tu:
D
damianpisiut Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 17:38 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Screen mapy żeby pokazać że nic nie ma
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 17:36 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ale do czego ta mapa?
D
damianpisiut Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 17:14 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Mapa: link. Mam pobraną aktualizację
P
PLPelson Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 12:29 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Dalej nie naprawili naklejek, po prostu super :/
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 11:34 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Pobrałeś ostatnią aktualizację? xd Pokaż screena mapy.
D
damianpisiut Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-12-2017 09:04 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie przyszło mi powiadomienie że jest na mapie
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 20-12-2017 23:42 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie trzeba. Mazdy nie pokazuje na mapie - trzeba ją znaleźć Wink
D
damianpisiut Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 20-12-2017 22:58 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Czy żeby mieć Mazde rx-7 trzeba mieć dlc?Bo nie pokazuje mi jej na mapie
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 20-12-2017 22:19 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Tak, to łatka do łatki. Na Tweeterze pisali o tym. Chyba miała naprawiać błędy że nie wczytywało zakupu dodatku.
M
McFarenx Odpowiedział(a) w Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux 7 lata temu ( 20-12-2017 21:52 )
Re: Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux
Jak go wyszukuje to mam za 33zł do kupienia tak samo w grze /sklep mam go do kupienia.
Plik aktualizacyjny miałem.

Nawet jak chce kupić z sekcji gry dodatek z czystej ciekawości to ładuje się sklep oko 5-7 min poczym mam komunikat że "wystąpił błąd" bądź "Sklep jest niedostępny" a z menu PS4 wchodząc do PS Stare jest wszystko normalnie.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux 7 lata temu ( 20-12-2017 21:43 )
Re: Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux
A jak wyszukasz dodatek na PS Store to jest on dostępny do pobrania za 33 zl czy za darmo? Pobierałeś go w ogóle czy tylko plik aktualizacji?
M
McFarenx Odpowiedział(a) w Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux 7 lata temu ( 20-12-2017 21:29 )
Re: Aktualizacja NFS PayBack. Błąd wersja Delux
Wylogowałem się z konta wgl z PSN i zalogowałem na nowo. Sprawdziłem dokładnie co do gry dodatki instalacje aktualne aktualizacje wszystko się zgadza fajnie. Tylko dalej mam to samo Sad Nie wiem może podziała usunięcie i zainstalowanie go na nowo NFS PayBack o ile można tak zrobić jak gra jest kupiona na PS-Store czy nie usunę go na dobre ^.^
Jestem zielony co do takich spraw "niestetowalem"
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 20-12-2017 20:15 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Pepciu: link
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.