Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 31-12-2017 14:48 przez Karko231
K
Karko231 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 31-12-2017 14:48 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ktoś zna może jakiś sposób na przejście misji skyhammer chwile po tym jak pojawia się wiadomość dojedź do maca wyłączają (zagluszaja) silnik
skyline94
skyline94 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 31-12-2017 13:11 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Może mi ktoś powiedzieć jak odblokować Super konstrukcje w Chevrolet C10 Stepside Pickup?
Mam na 399 i nie mogę go ulepszyć Shock

Chyba, że pod "Ucieczkę" jest ona nie dostępna?
Spoiler :: Pokaż
i.imgur.com/xbQTP4s.jpg
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 31-12-2017 11:14 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Kolejne błędy w subaru brz i mazdzie rx7 ze zderzakami pakietu rocket bunny nie świecą się diody w zderzakach a są one automatyczne przypominam
V
VeeiNs996 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 31-12-2017 03:23 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Czyli nie mam co liczyć, że pogram w online mając winyle na aucie?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 31-12-2017 00:50 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Moja piątka - może nie najlepsza, ale taką pozwoliłem sobie wymaksować. Oczywiście nie mogło zabraknąć mojej ulubionej marki Smile
Wyścig: Porsche 918 Spyder
Drift: Porsche 911 GT3 RS
Ucieczka: Porsche Panamera
Teren: BMW X6M
Drag: Nissan GT-R Premium
J
JedrekWas03 Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 31-12-2017 00:13 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Ja mam:
Pod wyścigi: Porsche Carrera RSR 2.8 moim zdaniem najlepszy samochód zaraz po Regerze
Pod drift: Ostatnio kupiłem Lamborgini Huracana żeby wszystkie samochody mieć na 399, ale wszystkie misje na poziomie średnim i trudnym przechodziłem Nissanem Silvią i sądzę, że to bardzo dobry samochód pod drift
Pod teren: Porsche Panamera, ale osobiście uważam, że najlepszym autem jest superkonstrukcja 399 Chevroleta Bel Air (po prostu nie chce mi się jej tworzyćSmile
Pod ucieczkę: BMW M4 399
Pod dragi: Acura NSX fajne auto mi w zupełności wystarczyło
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 31-12-2017 00:02 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback

Cytat

VeeiNs996 napisał(a):

Witam, mam dosyć dokuczliwy błąd, a mianowicie chodzi o wolno wczytujące się tekstury, winyli po uruchomieniu gry nie ma wgl tak samo gdy wejdę do online, podczas każdej gry w online mam gołe auto, a w trybie fabuły pomaga powrót do garażu, tam co prawda winyle się wczytają (bardzo powoli) i po wyjściu z garażu winyl jest. Dotyczy to również wczytywania detali na świecie. Gram na Xboxie i dodam, że w innych grach takiego problemu nie ma. Liczę, że w końcu coś z tym zrobią bo podczas grania online to bardzo denerwuje.

Edit///
Dodam jeszcze, że pierwszy raz zrobiło mi się to gdy podjechałem do wyścigu nie tym autem co trzeba (inną konstrukcją) i gdy kliknąłem "zmień samochód", auto spadając z nieba pojawiło się bez winylu i od tamtej pory mam właśnie ten problem. Reinstall gry nie pomógł.


Niestety Payback tak już ma, że po włączeniu się gry do świata, przez kilka sekund wczytują się tekstury w wyższej rozdzielczości (w tym winyle).
snickowaty
snickowaty Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 30-12-2017 23:45 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
paląc laczka w lancerze evo obracają się 4 koła a nie tylko dwa tylne XD dziwnie to wyglada. nie wiem czy to bug czy tak ma być ale dobrze jakby to naprawili :V
V
VeeiNs996 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 29-12-2017 23:43 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Witam, mam dosyć dokuczliwy błąd, a mianowicie chodzi o wolno wczytujące się tekstury, winyli po uruchomieniu gry nie ma wgl tak samo gdy wejdę do online, podczas każdej gry w online mam gołe auto, a w trybie fabuły pomaga powrót do garażu, tam co prawda winyle się wczytają (bardzo powoli) i po wyjściu z garażu winyl jest. Dotyczy to również wczytywania detali na świecie. Gram na Xboxie i dodam, że w innych grach takiego problemu nie ma. Liczę, że w końcu coś z tym zrobią bo podczas grania online to bardzo denerwuje.

Edit///
Dodam jeszcze, że pierwszy raz zrobiło mi się to gdy podjechałem do wyścigu nie tym autem co trzeba (inną konstrukcją) i gdy kliknąłem "zmień samochód", auto spadając z nieba pojawiło się bez winylu i od tamtej pory mam właśnie ten problem. Reinstall gry nie pomógł.
snickowaty
snickowaty Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 7 lata temu ( 29-12-2017 00:27 )
Re: Nasze fotografie
180SX <3

Połączony z 28-12-2017 23:28:
Regera Cool
M
McFarenx Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 7 lata temu ( 28-12-2017 23:34 )
Re: Nasze fotografie
RadioTAXI
Gotowe do działania.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Zrzuty obrazu NFS PayBack PlayStation4 7 lata temu ( 28-12-2017 17:59 )
Re: Zrzuty obrazu NFS PayBack PlayStation4
Odpalasz zdjęcie na cały ekran i klikasz na padzie SHARE > Zrzut ekranu. Potem możesz to przegrać na pendrive.
K
Karko231 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 28-12-2017 16:00 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
czego nie moge zwiekszyc rozmiaru felg w f-150

Połączony z 28-12-2017 15:06:

Cytat

Bulgarinho1 napisał(a):

Czy może mi ktoś powiedziec gdzie kupuje sie auta do wyscigow? Mam salon do driftow do terenowych do dragow i do ucieczek a gdzie kupic auto do wyscigu



na terenie czerwonej pustyni schowal sie za stacja benzynowaSmile
M
McFarenx Odpowiedział(a) w Zrzuty obrazu NFS PayBack PlayStation4 7 lata temu ( 28-12-2017 14:43 )
Re: Zrzuty obrazu NFS PayBack PlayStation4
Witam chciałbym zapytać czy jest możliwość zrzuty zdjęcia swojego samochodu zrobionego przez opcje w samej grze na konsole bądź pendrive itp itd.

P.S Udało mi nawet zrobić fajne ujęcie i chciałbym ustawić jako motyw w PS4 AngryCoolPfft
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 28-12-2017 14:15 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Beast69Pl napisał(a):

siema. co tam u was ? przeglądając Yt natrafiłem na filmik od panthy z nissanem skyline'm gtr 2000. możliwe że jest on już dostępny na konsolach ? kiedy pojawi się na pc ??


Skoro nie było w święta, to widocznie samochody nie są włączane automatycznie, tylko ręcznie, więc być może trzeba będzie czekać na początek stycznia. Może osoba od social mediów + Ben Walke zrobili sobie wolne, a przecież to na Twitterze mamy szukać informacji.
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Problem z padem do PS3 na PC 7 lata temu ( 28-12-2017 13:23 )
Re: Problem z padem do PS3 na PC
Również mam pada od X360 i chodzi idealnie w Paybacku. Generalnie w każdej grze działa bezbłędnie, więc dziwi mnie skąd taka opinia o padach Xboxowych. A z padami od PS'a to trzeba pobawić się programami.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 28-12-2017 12:35 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
W Raptorze po zmianie felg seryjnych nie zmienia się felga w kole zapasowym na pace

Połączony z 29-12-2017 16:28:
W Mercedesie AMG G63 po wybraniu chłodnicy Mansory z 3 żeberkami nie palą się w ogóle LED-y pod prawą lampą
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Problem z padem do PS3 na PC 7 lata temu ( 28-12-2017 01:24 )
Re: Problem z padem do PS3 na PC
Mi pad od X360 chodzi bezbłędnie. Z tego co mi wiadomo nie ma oficjalnych żadnych sterowników do Dualshocków, więc ci co je fanowsko robią mogą zrobić coś nie tak że jakaś gra źle odbierze sygnał. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Problem z padem do PS3 na PC 7 lata temu ( 28-12-2017 00:59 )
Re: Problem z padem do PS3 na PC
W sprawie emulacji nie za bardzo pomogę, ale ostatnio czytałem, że podobno pady do PSa nie są za bardzo wspierane przez Payback. Tu lepiej radzi sobie Xbox, choć też podobno jest problem z padem Xbox 360. Pad od Xbox One chodzi bezbłędnie.
L
laster Odpowiedział(a) w Problem z padem do PS3 na PC 7 lata temu ( 28-12-2017 00:49 )
Re: Problem z padem do PS3 na PC
Bez zabawy z jakimis programami/emulatorami na pewno nie podziala
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.