Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 09-01-2018 23:37 przez Eszolcja
E
Eszolcja Odpowiedział(a) w Zawieszanie gry na Playstation 4 7 lata temu ( 09-01-2018 23:37 )
Re: Zawieszanie gry na Playstation 4
Hej. Mam problem. To moje początki z PS4 i ta gra.
Otóż kupiłam mężowi w prezencie grę do ściągnięcia. Po zainstalowaniu było wszystko ok, ale teraz podczas gry przestaje wczytywać się grafiką i po jakimś czasie robi się czarny ekran i gra się zawiesza. Tylko można ją zresetować bo na nic innego nie reaguje i wtedy wszystkie misje już zaliczone nie zapisują się.
Próbowałam już odinstalować grę i zainstalować na nowo ale problem się cały czas powtarza i nie ma reguły kiedy to się wydarzy, a nie ukrywam że mi też się ta gra spodobała i chciałabym korzystać z niej w pełni a nie w koło wykonywać te same misje.
Aktualizacje są zrobione. Co może być przyczyną?????
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 09-01-2018 23:14 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
A, to o tym nie słyszałem xd czyli pracują, no ok.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 09-01-2018 21:42 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Gregi napisał(a):

To już raczej inne studio musiałby się tym zająć. Swoją drogą, ciekawe czy Criterion robi coś oprócz pojazdów w Battlefroncie 2, od Rivalsa jest cicho by siedzieli przy jakiejś samochodówce.


Odświeżają Burnout Paradise dla nowych konsol. To wszystko co wiem. Mnie by wystarczyło, gdyby tylko dodali wyspę z wersji Xbox i obracaną mapę. No i może jakiś DLC z policją Smile
Robakeu01
Robakeu01 Odpowiedział(a) w Tablice 7 lata temu ( 09-01-2018 21:05 )
Re: Tablice
Po aktualizacji zniknęły mi tablice od NFS2015 i BF1.
Dodam że gry są kupione na innym koncie i gram na PS4.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 09-01-2018 20:45 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To już raczej inne studio musiałby się tym zająć. Swoją drogą, ciekawe czy Criterion robi coś oprócz pojazdów w Battlefroncie 2, od Rivalsa jest cicho by siedzieli przy jakiejś samochodówce.
zbiku12
zbiku12 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 09-01-2018 18:44 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Ze wstępnych informacji po podejrzeniu ankiety widać, że Payback jest najlepszym NFSem od lat. Niestety nadal daleko jest do U2 czy Most Wanted 2005.

Po ruchach z NFS'15 i Paybackiem widać, że kombinują, próbują przypodobać się graczom. Jeszcze 5 lat temu, gdyby ktoś mi powiedział że studio tworzące NFS doda za darmo zawody typu drag (NFS'15), drift online (Payback) czy pakiety do samochodów (Payback) to popukałbym się w głowę. Dostawaliśmy grę, 1-2 niewielkie patche z poprawkami i nara. Ewentualnie DLC z nowymi samochodami. TYLKO cały czas nadrzędnym celem jest wyciśnięcie kasy z graczy m.in. poprzez mikropłatności. Są chęci do stworzenia lepszej gry, ale serce mówi "oskub" Wink Gdyby nie to, gra byłaby oceniana znacznie wyżej. Hejt na mikropłatności padł głównie na Battlefronta 2, ale Payback też dostał. W PL dość głośno było o materiale Gry-Online, które równo zjechały Payback za mikropłatności. Co ważne, po hejcie akcje EA zanotowały kilkuprocentowy spadek wartości, więc mam nadzieję, że zarząd zauważył, że są pewne granice "dojenia".

2 lata na grę wydaje się być optimum. Zwłaszcza że teraz połowę carlisty mogą przekopiować. Tylko dwuletni cykl oznacza, że Ghost może otrzymać od EA wymóg stworzenia produkcji, która osiągnie minimum dwa razy większe przychody. Tak, by hajs się zgadzał.

Nie ukrywam, że niektóre pytania w ankiecie o serii NFS są po to, by wskazać określony kierunek gry. To np. pytanie o policję i spowalniacze pościgu, to np. pytanie o DLC. Gracze nie mają nic przeciwko DLC, o ile ich koszt jest adekwatny do zawartości. Pojedyncze samochody w Rivals były zdzierstwem. Ale pakiety jak w Most Wanted czy Speedcross już są akceptowalne.


Ja bym wolał rok wsparcia 6 m-cy po 6 car packów a w nich po 7/8 fur i dwa duże DLC bum koniec E3 witamy spinoffa NFSa może być NFS torowy lub nawet Burnout i to samo 6 m-cy po 6 car packów w nich po 7/8 fur i dwa duże DLC Smile No ale to EA i tak pewnie nie zrobi pff Smile jestem przyzwyczajony do serii Forza sorry Smile jesli mają robić co dwa lata NFSa to spin-off by się przydał Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 08-01-2018 09:17 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Programistom raczej to wisi, raczej to mniejsze obciążenie dla odbiorców, którzy będą musieli pobierać mniej zamiast więcej Smile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 08-01-2018 00:33 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Drifty online były połączone w ramach aktualizacji z wydaniem DLC. Ciekawe czy wolna jazda online też będzie połączona z wydaniem jakiegoś DLC. Pewnie dla programistów byłoby wygodniej znów puścić taką paczkę.
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 05-01-2018 00:48 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Jakiś czas temu natrafiłem na ciekawego buga. Zrobiłem kilka misji driftowych, a potem misję w której należy uciec policji. Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy usłyszałem głos Tylera zamiast Maca. Po zakończeniu pościgu przyjrzałem się kto siedzi za kółkiem i faktycznie był to Tyler Grin Nie pamiętam niestety czy wejście do garażu i wyjście naprawiało problem, czy potrzebny był restart gry
snickowaty
snickowaty Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 02-01-2018 21:10 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Wyścig: regera albo Porsche 911 RSR 2.8
Drift: Mazda RX-7 albo huracan
Drag: NISSAN Fairlady 240ZG
Ucieczka: BMW M5
Teren: Mitsubishi Lancer Evolution IX
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 02-01-2018 16:29 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
tyle dobrego że Koenigsegg one w Rivalsie był za free
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-01-2018 23:39 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
No tak, racja, bardziej zrzynano na Rivalsie.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-01-2018 23:19 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Gregi napisał(a):

W Rivalsie były auta po parę w dlc, występowały po 2, nie pamiętam czy dostawało się też wersje zarówno dla kierowcy jak i policjanta. Ale pojedynczych nie sprzedawali. A DLC z autami z filmu miało 3 modele.

Racja, pojedynczych nie ma. W Rivals są 2-3 modele po 10-20 zł. Wersje policyjne były do kupienia osobno za podobny koszt. Oczywiście im większy pakiet, tym sumarycznie taniej, ale najtańsze DLC są bardzo drogie w porównaniu z tym co prezentują. W Payback mamy Speedcross po 35 zł. 2 samochody, ale z możliwością tuningu i nowe zawody z dość mocno przebudowanymi i przygotowanymi trasami. Wg mnie nie ma porównania, w której grze zdziera się kasę.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-01-2018 22:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
W Rivalsie były auta po parę w dlc, występowały po 2, nie pamiętam czy dostawało się też wersje zarówno dla kierowcy jak i policjanta. Ale pojedynczych nie sprzedawali. A DLC z autami z filmu miało 3 modele.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-01-2018 22:26 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ze wstępnych informacji po podejrzeniu ankiety widać, że Payback jest najlepszym NFSem od lat. Niestety nadal daleko jest do U2 czy Most Wanted 2005.

Po ruchach z NFS'15 i Paybackiem widać, że kombinują, próbują przypodobać się graczom. Jeszcze 5 lat temu, gdyby ktoś mi powiedział że studio tworzące NFS doda za darmo zawody typu drag (NFS'15), drift online (Payback) czy pakiety do samochodów (Payback) to popukałbym się w głowę. Dostawaliśmy grę, 1-2 niewielkie patche z poprawkami i nara. Ewentualnie DLC z nowymi samochodami. TYLKO cały czas nadrzędnym celem jest wyciśnięcie kasy z graczy m.in. poprzez mikropłatności. Są chęci do stworzenia lepszej gry, ale serce mówi "oskub" Wink Gdyby nie to, gra byłaby oceniana znacznie wyżej. Hejt na mikropłatności padł głównie na Battlefronta 2, ale Payback też dostał. W PL dość głośno było o materiale Gry-Online, które równo zjechały Payback za mikropłatności. Co ważne, po hejcie akcje EA zanotowały kilkuprocentowy spadek wartości, więc mam nadzieję, że zarząd zauważył, że są pewne granice "dojenia".

2 lata na grę wydaje się być optimum. Zwłaszcza że teraz połowę carlisty mogą przekopiować. Tylko dwuletni cykl oznacza, że Ghost może otrzymać od EA wymóg stworzenia produkcji, która osiągnie minimum dwa razy większe przychody. Tak, by hajs się zgadzał.

Nie ukrywam, że niektóre pytania w ankiecie o serii NFS są po to, by wskazać określony kierunek gry. To np. pytanie o policję i spowalniacze pościgu, to np. pytanie o DLC. Gracze nie mają nic przeciwko DLC, o ile ich koszt jest adekwatny do zawartości. Pojedyncze samochody w Rivals były zdzierstwem. Ale pakiety jak w Most Wanted czy Speedcross już są akceptowalne.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-01-2018 21:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Każdy NFS ma rzekomo zszargana opinie a sprzedaje się w dużych liczbach wiec nie patrzyłbym na to o popularności gry swiadcza co chwila umieszczane nowe filmy z rozgrywki na YT przy NFS2015 to nie było tak popularne wiec na pewno PAYBACK jest lepiej przyjęty niż poprzednia czesc, a za takim wspieraniem gry przemawia jednoczosnie więcej czasu na produkcje nowej gry bo gracze dostawaliby cos nowego mimo braku zaupelnie nowej edycji a studiu GHOST GAMES wyszloby na dobre jakby poswiecili na produkcje gry chociaż 3, a najlepiej 4 lata żeby wypuscic produkt naprawdę niemal idealny, a wierze ze sa w stanie to zrobić bo wszystko idzie w dobra strone.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-01-2018 19:21 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Slavic tyle, że PB ma już za bardzo zszarganą opinie wśród większości osób, więc te dlc do mas nie trafią, ponieważ: kto miał kupić to już kupił i raczej nie będzie już wielkich przyrostów ze sprzedaży. Następnie jaki % graczy kupi te dlc(nie bierzemy pod uwagę graczy z deluksem, gdyż od nich EA już ściągnęło $)? Przez te wszystkie rzeczy stwierdzam że ten pomysł chociaż i ma rację bytu jak tylko się do nich przyłożą, a tak to jest to nierentowne od strony stricte biznesowym, a nie łudźmy się dla EA liczą się tylko liczby.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-01-2018 18:08 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja to bym olał nowego NFSa az do nowej generacji na takiej zasadzie, ze rozszerzalbym Paybacka o nowy content tzn dodatkowe auta, wyścigi, ulepszanie ogolne gry jak pościgi przez caly rok 2018 w ramach edycji deluxe za free, reszta platna lub w ramach zakupienia rozszerzenia deluxe, a w 2019 wydal dodatkowy content w postaci dodatkowego terenu polowy aktualnej mapy jako upgrade Payback, masy nowych wyscigow i kolejnych, zupełnie nowych aut w ilości około 40 jednocześnie za nizsza cene jakies 125zl na konsole, 90 na PC, żeby ta gra naprawdę się naprawdę rozwijala i zyla caly czas.

Poza tym w multi powinny być wyścigi Hot Pursuit koniecznie
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-01-2018 16:59 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nom, dopracują Paybacka, a potem już mają bazę pod nowego NFSa Grin Tylko nowe autka dorobić i więcej części do istniejących już w grze aut...
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-01-2018 16:05 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Pięknie się zaczyna ten rok - Ghost potwierdza, że w tym roku otrzymamy dowolną jazdę w trybie multi Smile Jeszcze niech dadzą wyzwania jak max prędkość, skoki itp. i będziemy mieli multi zbliżony do tego z MW'12.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.