Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 15-01-2018 01:35 przez Deymon69
D
Deymon69 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 15-01-2018 01:35 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
Próbowałem mam opcje w sklepie wersja de lux i wersja speed cross, klikam jako 1 na wersję de lux ale zero reakcji a jak klikam na speed cross odrazu mi pobiera i instaluje wiec ta wersja de lux nie chce mi pójść....
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 15-01-2018 01:06 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
Bo PS Store ma jakieś dziwne rozdzielenie tego. A jakbyś zainstalował grę, a potem zainstalował tylko upgrade deluxe?
D
Deymon69 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 14-01-2018 21:02 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
Tak, usunąłem NFS z pamięci PSP4 zainstalowałem nasza aktualizacja NFS co ma prawie 8gb ale to i tak to sami aktualizacje do de lux pokazuje się jak by zainstalowana była bo wszystko jest prócz początkujących samochodów i zniżek. Wyścigi speed cross mam i darmowe auta ale dziwi mnie czemu nagle nie wyświetla mi w garażu że mam wersję de lux i tych aut nie mam. Dziwne mam wersję de lux a jak bym jej nie miał...

Połączony z 14-01-2018 20:29:
Teraz po reszcie gry straciłem dodatek speed cross że wogole nie mam wyścigów speed cross i samochodem infiniti z garażu wyjechać nie mogę Smile)

Połączony z 14-01-2018 20:31:
U wybacz wszedłem w zakładkę sklep wybrałem speed cross i zainstalowałem dodatki więc mam ale wersję de lux jak chce kliknąć by ją zainstalował to nie reaguje klikam i nic
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 14-01-2018 19:53 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
A całkowity reinstal gry? Aktualizacja nadpisuje bardzo dużo plików, więc to normalne, że nie można wtedy grać.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Minimalizowanie się gry 7 lata temu ( 14-01-2018 18:54 )
Re: Minimalizowanie się gry
No wyłączyłem OneNote'a (nie wiem czemu się włącza z systemem, już się z tym uporałem) i coś tam jeszcze działało i to wyłączyłem i faktycznie, pomogło. Dziękuję, temat można zamknąć chyba.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 14-01-2018 18:01 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Wyścig: Buick GNX -------> Chevrolet Camaro Z28
Teren: Subaru Impreza WRX STI -------> Porsche Panamera
Drag: Lotus Exige -------> Porsche 911 GT3 RS (991)
Drift: Nissan Silvia
Ucieczka: Audi S5 -------> Porsche 911 Carrera S (991)
D
Deymon69 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 14-01-2018 17:25 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
Resetowalem, kilka razy wyłączyłem i odpaliłem ponownie teraz ponownie aktualizacje wgrywać NFS bo wczoraj miałem problemy z netem, zniżek brak bo wcześniej skynline gtr był za 136 tys teraz za 156... Dziwi mnie ten speed cross i auta za darmo bo wygląda jak by była de lux ale jej brak

Połączony z 14-01-2018 18:03:
I czemu w trakcie pobierania aktualizacji gry nie mogę normalnie grać? Tylko jest wczytywanie zapisu gry i dupa stoi
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 14-01-2018 17:03 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
Czasami zdarza się, że gra nie zatrybi, że masz upgrade do wersji Deluxe - to się zdarza nawet w Most Wanted 2012, że nie wczytują się DLC. Tylko w tym przypadku gra to odczytała - masz przecież DLC Speedcross i zapewne zniżki na samochody w salonie. Brak tych 5 samochodów to może być jakiś jednorazowy błąd. Resetowałeś ponownie karierę?
D
Deymon69 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 14-01-2018 16:36 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
Chodzi o to że zaktualizowałem NFS do wersji de lux płacąc 80 zł na konsoli PSP4 przeszedłem 3 razy grę od nowa, i za 4 razem wchodzę 1 raz do garażu i już nie mam napisu że mam wersję de lux i tych aut na początek na każdy typ wyścigu. Wyścigi speed cross mam dostępne auta do nich też w opcjach portfela mam wyraźnie że kupiłem wersję de lux ale jej nie mam wchodzę w sklep widzę wersja de lux zainstaluj ale 0 reakcji jak by była zainstalowana ale wygasła rozumiesz?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 14-01-2018 14:08 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
Masz tu .....,,,,,, - poumieszczaj je w odpowiednich miejscach, bo czytać się tego nie da i ciężko cokolwiek zrozumieć.
D
Deymon69 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 14-01-2018 13:46 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
witam, pomoze mi ktos ?mam nfs nakosnoli psp4 zaktualizowalem go do wersji de lux za 80 zl przeszedlem gre mowie jeszcze razz przejde robie nowe konto ale nie chcacy sformatowalem psp, wiec zalozylem konto na meilu co mialem 1 i jak wchodze w portwef na psp widac ze kupilem wersje de lux ale jak gre zaczynam to tak jak by nie bylo wchodze w opcje sklep widze wersje de lux " zzainstaluj " klikam ale nic , a wyscigi speed cross mam odblokowane tylko wczesniej zaczynajac gre i wchodzac do garzu 1 raz pisalo masz wersje de lux i poczatkowe samochody na start mialem a teraz tego nie mam. o co chdzi wersja de lux niby jest ale jej nie ma ... ps dodam ze mam samochody d speed cros w sklepi za darmo , wykupilem werjse de lux ale jej nie mam nie mialem samochodow na start glfa itp w garazu i nie mialem tego komunikatu ze mam wersje de lux
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Minimalizowanie się gry 7 lata temu ( 14-01-2018 12:18 )
Re: Minimalizowanie się gry
U mnie jest to nagminne podczas startu gry. Najczęściej przez RAM (no bo zawsze mam odpalonych w tle kilka programów i zajmują do 50% pamięci). Często takiemu wyrzuceniu towarzyszy jakiś komunikat Windowsa. Zobacz czy nie masz jakiś niepotrzebnych programów w zasobniku lub ogólnie pootwieranych i zaktualizuj sterowniki grafiki.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Minimalizowanie się gry 7 lata temu ( 14-01-2018 00:08 )
Re: Minimalizowanie się gry
Witajcie, czy może ktoś wie co może być przyczyną samoczynnego minimalizowania się NFS Payback? Od razu od podejrzeń odsunę powiadomienie o klawiszach trwałych, gra się minimalizuje sama z siebie, jak nie klikam dużo shiftów. Minimalizuje się często w wyścigach albo przy zakończeniu wyścigu, z tego co pamiętam w jeździe dowolnej jeszcze mi się to nie przydarzyło.
kam945
kam945 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-01-2018 19:03 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Czy tylko dla mnie Payback ma zbyt duza tablice aktualnych miejsc w trakcie wyscigu multiplayer? I czy wg mnie rankedy nie maja sensu, skoro jest wszedzie taka rzeź? Dla mnie zdecydowanym bledem jest ta duza tablica zajmowanych miejsc i brak funkcji wylaczenia trafficu oraz kolizji, czyli opcja 'ghost' przydalaby sie bardzo.. Troche GHOST GAMES i EA lata za konkurencja. W 2014 kazda wyscigowka poza NFSami miala globalne wyniki w grze. The Crew mialo opcje wylaczenia kolizji i ruchu ulicznego, gdyz bez tego odbywal sie ten sam chaos, jak ten, w Paybacku.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-01-2018 00:18 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

zbiku12 napisał(a):

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Cytat

Gregi napisał(a):

To już raczej inne studio musiałby się tym zająć. Swoją drogą, ciekawe czy Criterion robi coś oprócz pojazdów w Battlefroncie 2, od Rivalsa jest cicho by siedzieli przy jakiejś samochodówce.


Odświeżają Burnout Paradise dla nowych konsol. To wszystko co wiem. Mnie by wystarczyło, gdyby tylko dodali wyspę z wersji Xbox i obracaną mapę. No i może jakiś DLC z policją Smile


Z plotek wynika że robi to inna firma Pfft


To by było dziwne, gdyby grę swojej produkcji poprawiało inne studio. Przypomniało mi się jeszcze: jakiś czas temu media społecznościowe CG lub Burnouta zadały pytanie co by chcieli (zmienić?) w Burnoucie. Więc może nad czymś pracują, tylko chcą zrobić niespodziankę. Płynnie odchodząc od tematu patrząc na NFS'15 i Paybacka cieszę się, że CG nie robi NFSów, choć multi jeszcze kuleje.
zbiku12
zbiku12 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 10-01-2018 22:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Cytat

Gregi napisał(a):

To już raczej inne studio musiałby się tym zająć. Swoją drogą, ciekawe czy Criterion robi coś oprócz pojazdów w Battlefroncie 2, od Rivalsa jest cicho by siedzieli przy jakiejś samochodówce.


Odświeżają Burnout Paradise dla nowych konsol. To wszystko co wiem. Mnie by wystarczyło, gdyby tylko dodali wyspę z wersji Xbox i obracaną mapę. No i może jakiś DLC z policją Smile


Z plotek wynika że robi to inna firma Pfft
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Zawieszanie gry na Playstation 4 7 lata temu ( 10-01-2018 19:59 )
Re: Zawieszanie gry na Playstation 4
Myślę że nam się nie uda - najszybciej może pomóc pomoc techniczna EA link. Jedna z opcji kontaktu, którą zalecam to telefon.
E
Eszolcja Odpowiedział(a) w Zawieszanie gry na Playstation 4 7 lata temu ( 10-01-2018 17:48 )
Re: Zawieszanie gry na Playstation 4
Grę kupiłam na PlayStation store. A z innymi grami wszystko jest ok.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Zawieszanie gry na Playstation 4 7 lata temu ( 10-01-2018 00:26 )
Re: Zawieszanie gry na Playstation 4
Dziwne, na tyle lat używania PlayStation pierwszy raz słyszę o takim problemie. Gdzie gra była kupiona?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Zawieszanie gry na Playstation 4 7 lata temu ( 09-01-2018 23:57 )
Re: Zawieszanie gry na Playstation 4
A z innymi grami jest wszystko ok?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.