Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 24-01-2018 22:29 przez laster
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 24-01-2018 22:29 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
W sumie to historia nie zostala zakonczona. Swietnie byloby zobaczyc jak sie dalej rozwinie i to w dodatku w Japonii, myśle ze jest taka mozliwość Grin
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 24-01-2018 21:15 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ostatnio jest ruch w internecie którego marzeniem byłoby aby kolejny NFS był osadzony w Japonii. I tu przychodzi ciekawostka, pewna rozmowa telefoniczna, zresztą wywołana pewną aktywnością w grze, sama się nie włączyła. Myślicie że to może być wskazówka na umiejscowienie kolejnej części? Smile[movie=youtube]VnN6C2pqhGc[/movie]
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 22-01-2018 17:54 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Ostatnio bawię się driftowozami i jak najbardzie moge polecic Honde S2000, wymaxowałem i jest świetna. Inne zdanie mam o BMW E46. Nie zbyt mi się tą beemką driftowalo. Chciałbym sprawdzić jeszcze Volvo 242, Skyline'a GT-R2000 jak wejdzie oraz BMW E30.
Gregi, Datsun 240z jest lepsza pod drift Smile ja w drążku nim jeździłem i jedne zawody w Bombie i był świetny, przynajmniej wedlug mnie
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 22-01-2018 14:53 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Czy może to najlepsze auta to nie wiem, ale jeździłem:
Wyścig - na początku Buickiem, potem Mazdą RX-7, a na końcu Jaguarem F-Typem.
Drift - Najpierw wrak Mustanga, potem kupiłem Corvette GS ale jeździła tak źle że natychmiast sprzedałem i nie żałuję, teraz jeżdżę Viperem.
Teren - na początku wziąłem Imprezę, a potem do końca gry ulepszałem 240z, jednak nie jeździ najlepiej wydaje mi się i sprawdzę w przyszłości Bel Aira.
Drag - najpierw Mazda RX-7, potem McLaren 570s.
Ucieczka - od początku Audi S5, jak odblokowałem to kupiłem Panamerę i nie żałuję.
To tyle z mojej strony, także odradzam Corvettę C7 na drift i Datsuna 240z na teren, a reszta wg mnie spisywała się bardzo dobrze. Może jeszcze do wyścigów coś lepszego by się znalazło niż F-Type, ale kupiłem go przede wszystkim dlatego że jest przepiękny Smile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-01-2018 23:50 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Pay2win - nie, ale ma mikropłatności i system losowości powiązany z $$$, a to bardzo denerwuje. Wystarczy sprawdzić czas, jaki trzeba poświęcić na kupno samochodu średniej klasy i tuning na maksa osiągów w NFS Payback i porównać do czasu spędzonego w NFS'15.

Połączony z 23-01-2018 14:55:
No i git - dziś porzucono długooczekiwane BMW E30 Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-01-2018 23:24 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
My nie mówimy Grin choć przyznam że ostatnio przegamblowałem wszystkie żetony części na losowanie w warsztacie (XD) a widzę na gameplayach że ludzie mają ich sporo całkiem. Ale generalnie maksowanie aut nie jest już trudne, nawet bym powiedział że jest bardzo proste, często trafiam części które idealnie mi pasują.
Pytanie na jakim poziomie trudności gra koleś na filmie, ja na trudnym musiałem wymaksować samochody albo mieć blisko 399 (np. 380). Aż sam spróbuję jakimś słabszym zagrać na łatwym i średnim.
B
Bigsnoke05 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 21-01-2018 22:29 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
[movie=youtube]tNWeBYEjzuI[/movie] a mówią że nfs payback jest p2w
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 18-01-2018 23:07 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Ja zaczynałem S2k i Imprezką, potem oba auta sprzedalem przesiadajac sie do wraków, Mustanga ma drag i Nissana Fairlady na drift. Po pokonaniu drążka i klubu zamieszek auta zostaly a ja kupilem BMW M2 na krótki czas, dwa zawody w szóstce i zamieniłem na Camaro Z28. Do huk-bomby przygotowalem BMW M4 ktore bylo dobre. W Ember wykorzystalem Chevy Bel Air którym poruszalem sie do końca gry. Ucieczkowozami zostało audi w pierwszych misjach, w drugim rozdziale ucieczek poruszalem sie Lancerem. Na wyścigi z ekipami Familii poruszalem sie: klub 1%-Nissan GT-R, Kompania ryzykantów- Bel Air, Diamentowy Blok- do wyścigu z Wasiliewem R8 ale taki to gniot był na dragach ze zamieniłem na McLarena 570s..., Ucieczkowozem zostało BMW M5. W Gonitwie wystartowałem McLarenem P1 oraz Bel Airem.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Dodatki Kosmetyczne jak odblokowac? 7 lata temu ( 18-01-2018 21:24 )
Re: Dodatki Kosmetyczne jak odblokowac?
Musisz wejść w dodstawy najpierw i odebrać zdobyte punkty, części i pieniądze w paczkach
H
Hollender Odpowiedział(a) w Dodatki Kosmetyczne jak odblokowac? 7 lata temu ( 18-01-2018 20:37 )
Re: Dodatki Kosmetyczne jak odblokowac?
witam gram na ps4 offline, przeszedłem cało gre jeśli chodzi o fabule, gdy tuninguje auto w chodzę w zakładkę dodatki kosmetyczne i sa tak jak by nie aktywne, co musze zrobić zeby móc miec neony ten dym spod opon
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-01-2018 13:31 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Tak, że pojawi się w tym roku xd Cierpliwości ludzie Grin
trusqawa3
trusqawa3 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-01-2018 13:14 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Wiadomo coś o jeździe swobodnej na multi??
K
Kubi7 Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 16-01-2018 23:48 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Gdy odpalam grę vinyle na samochodzie się nie wczytują, Kiedyś taki błąd nie występował, wszystko działało bez zarzutu.
Gram na Xbox ONE
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 7 lata temu ( 16-01-2018 22:36 )
Re: Nasze fotografie
Z wrakami Smile

Połączony z 22-02-2018 21:09:
Z powtórką E30 Wink
N
Nfskamillo Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 15-01-2018 22:23 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Po wystartowaniu wyścigu "Pętla wokół kasyna silver", w pokazanym na mapie miejscu, część kibiców zaczęła ignorować grawitację i lewitować Smile . Dodatkowo jeszcze niektórzy zaczęli mrygać kolorami jakby byli po LSD.
[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=blq2l9hiuY4[/movie]
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-01-2018 19:53 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ktoś się pytał na reddicie o powrót Mazdy. Więc otrzymał informacje z EA, że będzie jeszcze dostępna. Ale już nikt nie powiedział kiedy i gdzie, więc Radzio - 5 minut - służbowe zadanie Wink i Volvo Twoje. Bez nagrania.

Połączony z 16-01-2018 14:19:
Pojawiło się Volvo 242 - ale jeszcze nie znamy lokalizacji.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-01-2018 19:05 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Co jeśli nie ogarne Volvo do końca czasu? Będzie później w salonie?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 15-01-2018 16:19 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
Zapłacone, to nabyte - musi być za free. Gdybyś musiał płacić, to zgłaszaj.
D
Deymon69 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 15-01-2018 11:30 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
Mam tylko nadzieję że skoro mam wersję de lux to późniejsze aktualizacje będą darmowe że nie będę musiał płacić. Oczywiście dziś po 12 zgłoszę problem..
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Nowa kariera w wersji Deluxe 7 lata temu ( 15-01-2018 01:54 )
Re: Nowa kariera w wersji Deluxe
To już Ci została tylko infolinia do pomocy technicznej. I jeszcze jedna rzecz: link - te 5 samochodów dotyczy przedsprzedaży. Oczywiście musisz to zgłosić, że skoro pojawiały się po wcześniejszych restartach fabuły, to i teraz też powinny, natomiast tylko podkreślam, że te 5 modeli nie jest zależnych od edycji gry, tylko od czasu kupienia. Deluxe to m.in. niższe ceny w salonie no i DLC typu Speedcross.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.