Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 07-02-2018 10:58 przez Karko231
K
Karko231 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 07-02-2018 10:58 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Inventer89 napisał(a):

Ok, ponownie mamy dostępną Mazdę RX-7. Nad rzeką, w pobliżu dwóch mostów.




A bmw e30 pojawi sie rowniez ponownie
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 06-02-2018 16:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ok, ponownie mamy dostępną Mazdę RX-7. Nad rzeką, w pobliżu dwóch mostów.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Reset kariery 7 lata temu ( 06-02-2018 10:17 )
Re: Reset kariery
Jedyne co się zapisuje to rekordy i części do tuningu (neony, pneumatyka itd.) Kiedyś usunąłem save i chciałem zacząć od nowa. Okozało się, że razem z save'ami usunęło mi także wszystkie malowania. Po wrzuceniu samego folderu z naklejkami nadal ich nie było. Podejrzewam, że z samymi zapisami gry jest tak samo, ale nie jestem pewny na 100%.

EDIT: Robiłem to zaraz, po premierze gry, więc mogło się coś zmienić od tamtego czasu.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Reset kariery 7 lata temu ( 06-02-2018 02:00 )
Re: Reset kariery
Dziś ja mam pytanie Wink - do osób, które resetowały karierę. Czy jeśli skopiuję save, zresetuję karierę, przejdę ją, to mogę wczytać kopię save, by mieć postępy poprzedniej kariery? Chodzi mi o to, by pożyczyć grę znajomemu, ale żebym po oddaniu miał na Originie swój save ze swoimi samochodami, rekordami itp. I jeszcze jedna sprawa: jak się zachowują statystyki (rekordy i znajdźki) po resecie kariery?
K
Karko231 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 02-02-2018 14:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
pomocy co mam zrobic po zniknieciu porzuconego samochodu nadal moze byc jakos dostepny
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 30-01-2018 16:18 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Gdzieś słyszałem że zaginione auta miałyby się pojawiać od czasu do czasu ponownie, ale pewien nie jestem.
K
Kisiel221 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 30-01-2018 15:00 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Witam mam takie pytanko jeśli nie zdobyłem ostatniego Volvo 242DL to czy będzie możliwość zdobycia go w inny sposób, akurat kiedy pojawił się samochód wyjechałem na ferie. Proszę o pomoc, Pozdrawiam
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Brak porzuconego samochodu 7 lata temu ( 29-01-2018 20:55 )
Re: Brak porzuconego samochodu
Czy masz zaktualizowaną grę? Aktualizacja pojawiła się pod koniec grudnia. Czy pojawiły Ci się poprzednie porzucone samochody? Czy resetowałeś grę/konsolę?
K
Krukowsky Odpowiedział(a) w Brak porzuconego samochodu 7 lata temu ( 29-01-2018 20:47 )
Re: Brak porzuconego samochodu
Stoje pod garazem i nie ma BMW e30, moze to jest przyczyna ze mialem chwilowa przerwe, pomożcie mi
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 28-01-2018 13:56 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja nie poluje na 3 perki Smile zazwyczaj mam jednąa karte z trzema perkami a reszta kart po jedna, dwie perki.
Auto jest proste w maxowaniu. Ja uzylem w grupie wolne ember Bel Aira to na koniec gry juz mialem 396
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 28-01-2018 12:53 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Bez przesady, ulepszyć auto do poziomu 399 wcale nie jest trudno Smile Oczywiście polowanie na wszystkie 6 części tej samej marki poziomu 18 z 3 perkami to już inna sprawa.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 28-01-2018 02:25 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Inv - albo wy macie pecha albo ja mam szczęście, w sumie w każdej klasie mam jedno auto powyżej 390 poziomu, i na maksowaniu na auto spędziłem zdecydowanie mniej niż 2 godziny. Co ciekawe, z losowania wypadają zazwyczaj akurat te karty jakich potrzebuję (dana część/dana marka/moje ulubione perki). Obecny system ulepszania jest bardziej do strawienia niż ten sprzed aktualizacji.
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 28-01-2018 00:55 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja mialem bel aira 399 na chwile zebt trofeum wbilo a potem zmienilem na 396 bo lepsza czesc byla :/
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-01-2018 23:58 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Wieści z Niemiec: gość maksował jedno auto 2h i wydał 800 żetonów. A jak to jest u Was? Ja jeszcze żadnego nie mam po 399 i ze wszystkimi bonusami.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-01-2018 00:39 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Bullshit, jaka Japonia, to że jakaś wtyczka bohaterów tam leci nie znaczy że następny NFS będzie w kraju shake'a z wiśni. Zresztą, ProStreet miał lokację, a nawet dwie osadzone w Japonii, i co? Źle? Ja tam dobrze wspominam ten ruch...
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 26-01-2018 22:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Mam to samo uczucie kurde, mi kompletnie Japonia nie pasuje do NFS'a
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 26-01-2018 21:26 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jeśli NFS będzie w Japonii lub jakimkolwiek azjatyckim kraju to ja tej gry na pewno nie kupie, nie czuje tego w ogole i nie lubie takich klimatow dziwie się ze jest na to w ogole hype
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 26-01-2018 17:10 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Czasami pytacie się o aktualizację do Payback - myślę że realny jest taki scenariusz: na razie info o grze żyje, bo pojawiają się samochody. Skończą się samochody, to będzie można rzucać info o aktualizacji. Na razie "się kręci".
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 25-01-2018 00:14 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Moze NFS'a w Rosji na syberii niech zrobia... A na powaznie to ja bym chcial kontynuacje ppaybacka a nie jakies japonie i inne kraje z lewostronnym ruchem..
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 24-01-2018 23:52 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie! Żaden kraj z lewostronnym ruchem!
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.