Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 12-02-2018 20:01 przez Radzio
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 20:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Da się da się. Jak przejadą przez kolczatki to też się niszczą.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 19:56 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To jestem w szoku Shock Shock Shock
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 19:49 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Da się, trochę to trwa, ale da się. Mi się chyba raz udało, ale nawet się nie starałem.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 19:43 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Slavic, nie wiadomo czy będą kolejne DLC, A jeśli będą (bo raczej będą), to nie wiadomo czy będą wchodziły w skład Deluxe, tak jak wspomniał Gregi. Kakarotto, nie dało się zniszczyć radiowozów w NFS 15.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w PS4 Problem 7 lata temu ( 12-02-2018 18:56 )
Re: PS4 Problem
Reinstal gry może pomoże.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 18:41 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Tak jeszcze odnośnie PB to nawet jak dodadzą otwarte pościgi to i tak nie będą one dla mnie tak emocjonujące. Dlaczego? Przez mapę jaką jest Fortune Valley, ponieważ nie ma tu żadnego miejsca w którym można by mieć perfekcyjną ucieczkę(coś na wzór torów w MW '12). Policja również nie jest tak satysfakcjonująca jak nawet w 2015 tam satysfakcją było zniszczenie 1 radiowozu(mój rekord to 15). Ja też odłożyłem PB na półkę po przejściu jej na 100%(35h) i wracam do niej tylko po to by znajdywać nowe samochody, a w 2015 spędziłem 100h w Rivalsie ~300h a w MW 2012 >400h(w singlu).
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 17:42 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak ja bym chcial w nfs'sie widok z kokpitu...
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 17:40 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Skąd wiesz że Deluxe zapewnia wszystkie dodatki? Wspomnianym w jego opisie pakietem misji fabularnych mógł być dodatek Speedcross Pfft i może już nie obsługiwać więcej dodatków
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 17:38 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Wgl to zagralem sobie dzis sprint dookola mapy, gralem sobie na izi i odstawilem rywali, no to stanalem przed meta i czekalem
Po pewnym czasie stania wyswietlila mi sie infornacja ze przegralem xD
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 17:35 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
No dawali w ramach ceny wersji deluxe czymś to deluxe musiało się wyróżniać na tle zwykłej edycji usprawiedliwiajac wyższa cenę
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 17:33 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Dali by za darmo jak w 15 dodatki a nie szuje na hajs :/ Gdzie znajde info o aktualizacji
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 17:32 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Danio deluxe zapewnia za darmo wszystkie dodatki dlc więc za 42zl się opłaca
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 17:28 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Kajman o jutrzejszą dodajaca jazdę dowolną jako opcje alldrive i parę innych dofatkow
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 17:28 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ludzie żal mi was dopiero jest 4 miesiąc od premiery gry która ma być wspierana jeszcze długo więc nie wszystko dadzą od razu kolejnym celem jest nowr dlc i policja w jeździe swobodnej i ja osobiście wolę aktualizację co 2 miesiące niż wszystko rzucone hurtem i zapomnienie o grze. Cieszy ulepszenie snapshota bo osobiście bardzo dużo zdjec robię na moja stronę na fb i przyda się dopracowanieSmile
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 17:21 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
O jaką aktualizacje chodzi bo nie w temacie jestem
kam945
kam945 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 17:12 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
A myslisz ze ja bede w to grac? Wiele innych czynnosci moge robic , a dopoki nie ma The Crew 2 to gra niech sobie jest na dysku. Pozniej sprzedam konto. Juz lepiej sobie pograc w MW12 na multi czy chociazby fabule MW05, a Payback to gniot. Myslalem ze nic nie pobije NFS15 ale jednak sie mylilem. Diabel skusil kupic PS4, gdybym nie szanowal pieniedzy juz dawno gralbym w FH3 na XO
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 16:56 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To się chyba nieźle w**bałem teraz z tym Deluxe xDDD
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 16:48 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja ją wyje*ałem zaraz po przejściu. Najgorzej wydane pieniądze na grę ever.
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 16:44 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To nie graj?

Dobry żart, choćby was gra doprowadzała do białej gorączki to w życiu nie wyje*iecie jej w pistacjowe pole.
kam945
kam945 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 16:09 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ta aktualizacja AllDrive to jakis zart. Swobodna jazda moze byc sensowna, ale to tyle. Nowe kolory dymow i neonow? Ulepszone menu i ulepszony snapshot? XD Boze Ghost Games to taka amatorka ze powinni juz naprawde skonczyc wspierac NFSa bo tylko wstyd przynosza. Speedlist zmienic lekko by dac opcje duchow i usuwania cywilow, polepszyc netcode. Nie lepiej dodac byle co, zeby nie bylo ze nic nie robia. Obstawiam jeszcze jeden update i nareczka. Kupilem deluxe bo bylo napisane ze bda pakiety misji dodatkowych a dali tylko jedno rozszerzenie. Need for speed juz upadl. Czekam tylko na the crew a pozniej do zyda Payback
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.