Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 18-02-2018 22:56 przez Siekierka
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 22:56 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To musieliby zrobić DLC z jakimiś nowymi ligami w mieście. Bo inaczej se tego nie wyobrażam
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 22:47 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Wincyj draguw i driftuw
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 22:38 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Swoją drogą, DLC Speedcross jest świetne. +20% dodatkowej fabuły. Szkoda tylko że trzeba jeździć ligę Miniaczem a i salon tych aut jest ubogi (w tym 5 z nich to te cholerne wraki). Mam nadzieję że kolejne DLC to będzie pakiet misji dla Jess (imho najfajniejsza postać) z jakimiś wozami "pod ucieczkę" pokroju Stingera.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-02-2018 23:52 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Tak, Speedcross to ten wielki "pakiet misji fabularnych" Wink
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-02-2018 23:46 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
No właśnie jak dla mnie Speedcross jest tym pakietem. I myśląc pakiet fabularny raczej nie mają na myśli nowej historii, tylko nowej zawartości, a nawet jeżeli, to jest drobna fabuła w Speedcrossie. Opis z Deluxe całkowicie pasuje do DLC Speedcross.
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-02-2018 21:43 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Raczej tak bo w opisie deluxe piszę pakiet darmowych misji fabularnych. A o speedcross chyba niechodziło bo jest bardziej pobocznym zadaniem.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-02-2018 20:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak myślicie, będą jeszcze DLC do Payback? I czy właściciele Deluxe mogą liczyć na darmowe DLC?
L
Lemur Odpowiedział(a) w Błędy/bugi NFS Payback 7 lata temu ( 15-02-2018 21:47 )
Re: Błędy/bugi NFS Payback
Ktoś jest w stanie pomóc z brakiem wyświetlanych wraps w garażu. Dlaczego są szare kafelki ? Usunąłem save i grałem od początku, robiłem synchronizacje plików i nic nie pomogło. Ktoś coś ?
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Pierwsze uruchomienie po nowej aktualizacji 7 lata temu ( 15-02-2018 19:40 )
Re: Pierwsze uruchomienie po nowej aktualizacji
Ok, dziękuję bardzo Smile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Pierwsze uruchomienie po nowej aktualizacji 7 lata temu ( 15-02-2018 19:38 )
Re: Pierwsze uruchomienie po nowej aktualizacji
Tak, komunikat może być trudny do zrozumienia - sam czytałem kilka razy. Nacisnąłem ok i wszystko było ok Smile Nic się nie usunęło, wszystkie postępy i wzory na samochodach zachowały się. Ten komunikat jest raczej przeznaczony dla osób, które mają dwa różne zapisy gry.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Pierwsze uruchomienie po nowej aktualizacji 7 lata temu ( 15-02-2018 19:32 )
Re: Pierwsze uruchomienie po nowej aktualizacji
Czy zgodnie z komunikatem gry, należy usunąć save aby mieć postępy z poprzedniej wersji? Treść komunikatu wydaje się dla mnie absurdalna i nie wiem co mam począć, czy jest to prawda czy też nie.
L
Lorewil Odpowiedział(a) w PC -Problem z lewarkiem 7 lata temu ( 14-02-2018 23:42 )
Re: PC -Problem z lewarkiem
Mam kierownice G29 z lewarkiem zmiany bieg jest zainstalowana na komputerze , komputer widzi kierownice i lewarek windows 10 ) ale w grze jest problem, po przełączeniu na manualną skrzynię biegów, biegi można zmieniać tylko łopatkami , gra nie widzi lewarka . Co trzeba zrobić żeby w grze działał a zmina biegów lewarkiem a nie łopatkami ?
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 14-02-2018 00:36 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak dla mnie muszą zerżnąć żywcem multi z MW'12, w tej grze graczy na multi nadal nie brakuje, jest sensownie zaplanowany, są fajne dyscypliny i czas wolny między speedlistami, gdzie też by można sobie pojeździć. Rywalizacje fotoradarowe i ze skokami do zrealizowania są? Są. Wyścigi zespołowe nie mają takiego znaczenia bo ciężko się rozwala innych graczy, ale w większości możnaby przelać multi z dzieła Criterion do Paybacka. Ech...
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 13-02-2018 23:36 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
I znowu wiedzą, że bije, tylko nie widzą, w którym kościele. Nie rozumiem, dlaczego Ghost nie spojrzy na GTA V, gdzie w jednym trybie multi jest freeroam i zawody? Tu się trzeba przełączać. To jest robione bez głowy. Osoby, które zarządzają grą w ogóle w nią nie grają lub grają pobieżnie. Albo słuchają YouTuberów, którzy pograją godzinę dla odcinka i odstawią grę na półkę.
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 22:56 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja bym sie chetnie pobawil z policja tylko zeby dodali te utrudniacze poscigu jak w MW 2005, oj uciekalbym
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 22:45 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Kakarotto18 napisał(a):

Tak jeszcze odnośnie PB to nawet jak dodadzą otwarte pościgi to i tak nie będą one dla mnie tak emocjonujące. Dlaczego? Przez mapę jaką jest Fortune Valley, ponieważ nie ma tu żadnego miejsca w którym można by mieć perfekcyjną ucieczkę(coś na wzór torów w MW '12). Policja również nie jest tak satysfakcjonująca jak nawet w 2015 tam satysfakcją było zniszczenie 1 radiowozu(mój rekord to 15). Ja też odłożyłem PB na półkę po przejściu jej na 100%(35h) i wracam do niej tylko po to by znajdywać nowe samochody, a w 2015 spędziłem 100h w Rivalsie ~300h a w MW 2012 >400h(w singlu).


Co? Ja chętnie pouciekam policji po pustyni Fortune Valley! Porzuconymi samochodami często się tak bawię, choć to nie to samo. Raz że samochód jest za słaby, dwa że nie ma opon do terenu.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 21:05 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Siekier nie można zniszczyć policji w 2015 przez walnięcia tylko przez wywrócenie na dach(możliwe w 2 miejscach na mapie w sensowny sposób ), albo przez najechanie przez glinę na kolczatkę.
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 20:55 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Dlatego nie wróżyłem tej grze sukcesu. Ghost to nie jest doświadczone studio, nie ma co oczekiwać cudów po średnim nfs 15.
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 20:19 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Kurde, ale mi sie to Infinity Q60 podoba, ale nie kupie dlc dla jednego auta... Jakoś aktualizacja oprocz alldrive nie porywa...
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-02-2018 20:05 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Dało się, tylko trzeba było je puknąć tyle razy ile kobitę do orgazmu.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.