Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 19-02-2018 00:42 przez Yosimoro
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-02-2018 00:42 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
The Run byłby zajebisty, gdyby miało się poczucie wpływu na cokolwiek. Mogli zrobić możliwość wyboru trasy, wtedy można by przechodzić grę na kilka sposobów.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-02-2018 00:35 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Osobiście nie mam nic przeciwko liniowości, za to kocham The Runa - wszystko jest zaplanowane i szczerze, jest fajne xd w Paybacku również myślę że wszystko jest spoko rozplanowane, tylko że jest wszystkiego za mało.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-02-2018 00:35 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Siekier liczysz Prestige(powtórzenia wyścigów też wchodzą w rachubę)?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-02-2018 00:31 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
System ze starego Most Wanted był najlepszy - ktoś nie czuł dragów lub okrążeń - mógł przechodzić Czarną Listę bez tych wyścigów. Wymóg przechodzenia wszystkich wyścigów stwarza z tej gry trochę liniówkę - ogranicza wybór podczas przechodzenia gry.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-02-2018 00:26 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Tak w ogóle to ile jest wyścigów w PB. założę się, że nie więcej niż 50. To też coś pokazuje. Wolałbym format takiego Carbona, Pro Street czy starego Most Wanted, gdzie jest masa wyścigów i jakieś cutscenki od czasu do czasu.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-02-2018 00:16 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak dla mnie był dłuższy '15. Myślę że spokój fabuły nie zamącił mi poczucia czasu spędzonego z poprzednim NFSem.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-02-2018 00:15 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Mnie osobiście zdziwiło jak szybko zaczęliśmy Gonitwę. Myślałem że po pokonaniu ostatnich klubów będą jakieś przygotowania, jeszcze jakaś aferka z Familią i dopiero się pojedzie, a tu bum, Gonitwa od razu.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-02-2018 00:14 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
A 2015 nie był krótszy? Payback wydaje Wam się krótki i mi też - ale przypomnijcie sobie że tylko payback ma tak że non stop jest jakaś akcja. I czas przy nim mija szybko - przynajmniej ja tak miałem. Tylko the runa wcześniej brałem naraz.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 19-02-2018 00:01 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Yosi te 20h dlatego, że w czasie fabuły robiłem też przygotowania do calaka i ciężko jest mi określić dł fabuły. Gregi racja jeśli chodzi Rivalsa to PB jest krótszy. BTW PB wydaje mi sie najkrótszym NFS'em z 4 generacji jeśli chodzi o 100%.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 23:48 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Siekierka to jest dłużej niż ostatnie NFSy? Już Rivals wydawał mi się dłuższy od Paybacka.
A i też chętnie bym ograł jakieś DLC z Jess, jakieś dodatkowe pościgi mogłyby być fajne. I też więcej dragów by się przydało, obecnie jest za mało ich.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 23:46 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Yosi przechodziłem całą fabułę naraz, no dwie misje z Jess powtarzałem, do tego nie jeździłem na zawody (teleport na najbliższe miejsce jakie się da), nie bawiłem się w tuning wizualny i wyszło mi 12h.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 23:44 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
No nie wiem, może macie rację, ale 20 godzin to zdecydowanie za dużo. Ze 100 godzin które przegrałem, większość spędziłem na tuningu. Poza tym zaczynałem grę 2 razy. Na grę jako taką poświęciłem może ze 40 godzin, nie licząc gry za pierwszym razem - może 30, a nie licząc znajdziek i czasu na tuning osiągów, ostatecznie i tak nie wyjdzie mi 10 godzin.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 23:38 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Yosi nie zgadzam się z tobą. Mi fabuła zajęła 20h(w tym ~10h na wyścigach etc).
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 23:29 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
nie... no nie wiem jak ty, ale dla mnie te 4 godziny to realny czas do przejścia gry, razem z wyścigami...
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 23:27 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
To nie trzeba przechodzić lig by wyskakiwały dalej misje fabularne? Shock
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 23:24 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie zgodzę się, wolałbym żeby mimo wszystko było więcej wyścigów kosztem samej fabuły.
Pisząc o 4 godzinach miałem na myśli tylko główny podstawowy wątek i tylko to co konieczne aby ukończyć grę. Nawet jeśli to i tak jeden z dłuższych NFS'ów, to cena za niego i tak jest nie na miejscu.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 23:15 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Lol, dolicz ligi do głównego wątku i wychodzi Ci 12h gry. Speedcross to kolejne 2,5. W żadnym NFS do tej pory nie było tak żeby każdy wyścig "coś znaczył" i przez to fajnie się go przechodziło a tutaj tak jest. Poza tym gra jest dłuższa niż większość NFS'ów do tej pory.
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 23:06 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja czekam az wreszcie the crew 2 wydadza ;-;
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 23:00 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jak dla mnie ta gra była skazana na porażkę jeśli chodzi o stosunek ilości do ceny. Główny wątek to maks. 4 godziny, a pokonywanie każdego przeciwnika z osobna to tylko zapychanie pustki pozostałej po przejściu gry.
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-02-2018 22:59 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Zgadzam sie
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.