Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 01-03-2018 10:08 przez Karko231
K
Karko231 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-03-2018 10:08 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Czy tylko ja mam problem z przejsciem misji slalom po zlomowisku stanolem na tej misji i nie moge jej od 2 tyg przejsc a pewnie przeszedl bym ja gdyby nie to ze skok w aucie tez sie ulepsza a tam takie skoki sa ze np skaczesz i wywala cie na skaly
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 28-02-2018 17:58 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Ja ostatnio kupiłem 240z pod drag. Kosiara.
Do driftu RX-7 w malowaniu Kimury
Ucieczkowoz M5
Wyscigowoz Mercedes AMG GT
Teren Bel Air
kam945
kam945 Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 28-02-2018 16:28 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
8 ranga, tak wiec najlepsze możliwe pojazdy na multi:

WYSCIG: : PORSCHE 911 CARRERA 2.8 RSR
DRIFT : LAMBORGHINI HURACAN
TEREN : FORD MUSTANG SUPER BUILD

Na kampanie, do pozostałych trybow
DRAG : VOLKSWAGEN BEETLE
UCIECZKA : VOLKSWAGEN BEETLE
L
Lemur Odpowiedział(a) w Winyle innych graczy nie wyświetlają się. 7 lata temu ( 28-02-2018 01:06 )
Re: Winyle innych graczy nie wyświetlają się.
Witam Serdecznie

mam problem z grą w wersji na PC. Kiedy chcę pobrać Winyle od społeczności i przejrzeć malowania mam tylko szare prostokąty. Natomiast nawet jak ściągnę takie malowanie to samochód i tak jest w jednolitym kolorze. Próbowałem usunąć save gry, zrobić weryfikację plików, a nawet zainstalować grę od nowa. Niestety dalej to samo. Na forum EA Polska niestety brak odpowiedzi i brak pomocy. Dodam, że wersja gry to GLOBAL. Może ktoś z was już się spotkał z takim problemem ? Z góry dziękuje za pomoc.

Połączony z 03-03-2018 23:20:
Kompletnie nikt nie spotkał się z takim błędem ? Ja już zrobiłem chyba wszystko, co mogłem zrobić i nic się nie zmienia.
X
xkedi Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 7 lata temu ( 24-02-2018 01:43 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
I5 2320 + gtx 1050 2gb + 8gb ram + Toshiba p300
Rozdziałka 1440x900
Detale:
Auto: 50-80fps z spadkami do 40 (poza miastem)
Wysokie: 50-70fps z spadkami do 30-35 (poza miastem), w mieście częste spadki fps do 30-40, a nawet i do 20 - bardzo odczuwalne
Niskie: 60-80fps z spadkami do 40 - nie za częste ale trochę je czuć (miasto)
michciu1907
michciu1907 Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 22-02-2018 22:16 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Jako że gram od premiery, a nie pisałem tutaj jeszcze o autach jakimi przechodziłem karierę, postanowiłem nadrobić zaległości Smile
Wyścig - początkowo wybrałem Hondę S2000, potem kupiłem Lambo Aventadora na Gonitwę
Drift - do driftu zbudowałem z wraków Nissana Fairlady 240ZG i to był świetny wybór
Teren - wybór najpierw padł na Subaru Imprezę, następne w kolejce było BMW X6 oraz Porsche Panamera, oba mogę polecić
Drag - tutaj postawiłem po raz kolejny na wraki i wybór padł na Forda Mustanga '65, następny był SRT Viper
Ucieczka - długi czas zostawałem przy Audi S5, które mieliśmy do dyspozycji, na koniec zaopatrzyłem się w niebieskie BMW M5, które mogliśmy podziwiać na początkowych cutscenkach Grin
L
libero Odpowiedział(a) w Problem z ulepszeniem samochodów 7 lata temu ( 21-02-2018 23:32 )
Re: Problem z ulepszeniem samochodów
dzięki bo myślałem że każde auto mogę ulepszyć do poziomu 399,tak przeczytałem w jakimś poradniku:-)
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Problem z ulepszeniem samochodów 7 lata temu ( 21-02-2018 23:25 )
Re: Problem z ulepszeniem samochodów
No część samochodów można ulepszyć tylko do poziomu 299, a pozostałą część do poziomu 399. Musisz kupić nowe auto, któremu kolorowy pasek statystyki sięga 399 a nie 299, auta z max poziomem 299 mają ostatnią część paska szarą, myślę że dogłębnie wytłumaczyłem xD
L
libero Odpowiedział(a) w Problem z ulepszeniem samochodów 7 lata temu ( 21-02-2018 23:21 )
Re: Problem z ulepszeniem samochodów
?
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Problem z ulepszeniem samochodów 7 lata temu ( 21-02-2018 23:14 )
Re: Problem z ulepszeniem samochodów
Kup auto z maxymalnym poziomem 399 boze...
L
libero Odpowiedział(a) w Problem z ulepszeniem samochodów 7 lata temu ( 21-02-2018 23:12 )
Re: Problem z ulepszeniem samochodów
jestem na etapie zawodów ligi familii,gdzie poziom samochodów zaczyna się od 310,niestety swoje samochody mogę ulepszyć tylko do 299 nawet jeśli wygram wyścig czy kupię karty?
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 21-02-2018 22:22 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Ja kupilem pod wyscig Mercedesa AMG GT, jest dobry jak dla mnie Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 21-02-2018 22:09 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
Po tym okresie czasu, jaki nastąpił po moim ostatnim poście w tym dziale, kupiłem:
wyścig - Porsche 918, muszę przyznać że bardzo fajne, wygrałem nim już kilka zawodów na multiplayerze (idzie mi zdecydowanie lepiej niż w F-Type'ie)
teren - Chevrolet Bel Air, no jeździ się nim miodnie, o niebo lepiej niż Datsunem, polecam z całego serca <3
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Wasze samochody dla danych zawodów 7 lata temu ( 20-02-2018 23:07 )
Re: Wasze samochody dla danych zawodów
No to czas na odkop po kupieniu Paybacka Grin

Wyścig - najpierw brałem S2000, szybko wywaliłem i wziąłem Infiniti Q60 aż kupiłem Forda GT i teraz jeszcze Regerę.

Drift - najpierw jeździłem 350Z z Platynowej Paczki, potem DB11 i R8. Miałem też P1 ale do jazdy bokiem to on się nie nadaje.

Teren - najpierw Impreza WRX z tamtych dostępnych na start, szybko wywaliłem i wziąłem Raptora z paczki, potem A45 AMG i do końca Panamera (swoją drogą - podniesiona wygląda świetnie!). Jeszcze Beetle'a sobie zrobiłem na superkonstrukcję.

Drag - tutaj najpierw Q60 a potem nowa NSX.

Ucieczka - na start wiadomo, S5 od Jess, potem Panamera i 4fun M4 GTS.

Speedcross - Miniacz Smile swoją drogą słabo że tak mało aut jest dostępnych pod tę dyscyplinę.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 20-02-2018 17:15 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Skompletowałem wszystkie lokalizacje porzuconych samochodów:
BMW M3 E30
Mazda RX-7
Nissan Skyline 2000 GT-R
Plymouth Barracuda
Volvo 242DL
Volvo Amazon P130

Połączony z 20-02-2018 16:17:
Dziś BMW M3 E30
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 19-02-2018 17:47 )
Re: Lista samochodów
-Supra
-RX-8
-Impreza II generacji
-Skyline R33
-Mercedes w124 Evo II
- Lancer Evo 10
-Ferrari 488
- Mercedes SLR/SLS
-Mercedes SL 65
-Mercedes CL 63 black series
-Ferrari F12 Berlinetta
-Lexus LFA
-Mitsubishi Eclipse II generacji
-Dodge Challenger (stary)
-Lamborghini Gallardo
-BMW X5
-Ford GT 05'
-Volkswagen Scirocco (ten nowy i ten z lat 80')
- VW Corrado VR6
Ta wiem ze duzo aut i wgl.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 19-02-2018 17:35 )
Re: Lista samochodów
Chociaż wiem jaka jest sytuacja to i tak mocno bym chciał Toyotę AE 86 Trueno.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 19-02-2018 16:57 )
Re: Lista samochodów
Mi też brakuje 370z. Dodałbym też Porsche Singer.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 19-02-2018 16:41 )
Re: Lista samochodów
Still waiting for Nissan 370z Sad a już w ogóle chcialbym Lexusa RC F, no ale to marzenie niespełnialne. Dla mnie Mini to ostatnia marka która powinna być dodana do NFSa.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 19-02-2018 01:03 )
Re: Lista samochodów
Trochę odkurzę wątek - o ile pojawienie się Infiniti w DLC nie rzuciło mnie na kolana, o tyle pojawienie się Mini uważam za strzał w dziesiątkę! Czekałem na tę markę i cieszę się, że padło na Countrymana. Jeszcze Porsche Macan by się przydał i może Lamborghini Urus?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.