Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 18-03-2018 17:23 przez Mlekolak1
Mlekolak1
Mlekolak1 Odpowiedział(a) w DLC 7 lata temu ( 18-03-2018 17:23 )
Re: DLC
Siemka. W tym temacie chciałbym poruszyć temat ewentualnego, kolejnego po Speedcrossie, DLC do NFS Payback. Jak wam się widzi i co miałoby zawierać wasze wymarzone DLC? Ja swoje oczekiwania zostawiam poniżej.

// - odnośnik do innego NFS-a
/ - odnośnik do pojazdów
Mnie w nowym DLC widzi się nowa część mapy //Most Wanted 2012//. Z chęcią zobaczyłbym nawet dokładną kopię lotniska Hughes.
Tryb zawodów Demolition Derby. Wszystkie zawody miałyby odbywać się w zniszczonych pojazdach, głównie używanych przez agrotunerów, /Opel Calibra, Golf Mk3, BMW E36/ oraz wraków dostępnych w grze. Zasady: Ostatni żywy wygrywa.
Hmm, poza pojazdami Derby, dodałbym te, których brakuje graczom /Bugatti Veyron, Supra, Hennessey Venom, Koenigsegg CCX/.

A wy? Co w nowym DLC?
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 13-03-2018 11:04 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ciekawe, kiedy będzie info o tej nowej aktualizacji...
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-03-2018 22:31 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Żeby odblokować dyfuzor musisz zaliczyć 3 strefy driftu na conajmniej jedną gwiazdkę.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-03-2018 22:26 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Musisz zaliczyć 3 strefy driftu. Możesz je znaleźć na całej mapie.
J
juuk Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-03-2018 22:08 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
https://www.fotos...um/2493425
To może dodam już więcej aby nie pytam X razy. Wink
Kajmanv8
Kajmanv8 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-03-2018 21:30 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Po co ci dyfuzor, one sa okropne, a przynajmniej wedlug mnie
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-03-2018 21:25 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Daj zdjęcie to może ci pomoge
J
juuk Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-03-2018 20:23 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Koledzy powiecie co trzeba zrobic aby odblokować dyfuzor... niby pisze ale nie ogarniam
L
Lemur Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-03-2018 00:59 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie

Cytat

Ziutek68 napisał(a):

Mogę ci spróbować zrobić jutro malowanie jak chcesz. Ale artystą to ja niejestem.


Przetestowałem. Niestety nie widzi nowych malowań, dalej są stare Sad Dzięki za pomoc.
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-03-2018 00:46 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Mogę ci spróbować zrobić jutro malowanie jak chcesz. Ale artystą to ja niejestem.
L
Lemur Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 12-03-2018 00:43 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja wkleiłem do folderu wraps swoje 2 malowania z wersji trial i zadziałało. Problem jest z savami, zauważyłem, że nie chcą działać. Co do malowań, chodzi mi o malowania pobrane online od innych graczy. Jak ktoś posiada np. malowanie do Imprezy WRX STI i jest w stanie udostępnić to będę wdzięczny. Sprawdzę czy dalej działa czy może jakiś patch to zmienił.
Yosimoro
Yosimoro Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-03-2018 23:55 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jeśli chcesz podmienić folder z plikami, to nawet nie próbuj, bo to nie zadziała. Sam tak próbowałem zrobić jak zacząłem grę od nowa. W dodatku korzystałem z własnych malowań.
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-03-2018 23:49 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Chodzi ci oto żeby ktoś zrobił malowania udostępnił je a ty pobierzesz sobie?
L
Lemur Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-03-2018 23:34 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Mam prożbę do osób, które grają. Czy jesteście w stanie udostępnić mi paczkę z malowaniami do kilku pojazdów, a ja sobie wrzucę je do siebie ? Bo niestety swojego błędu dalej nie naprawiłem Sad Z góry bardzo dziękuje.
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-03-2018 19:32 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Z paybackiem się nieda save'a dać komuś bo są zapisywane w chmurze i są przypisane tylko do twojego konta z tego co wiem.
J
juuk Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-03-2018 19:26 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
A nie macie może save?
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-03-2018 19:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Modyfikacje musisz najechać na np zderzak albo felgi i tam ci piszę co musisz zrobić
J
juuk Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-03-2018 19:19 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Audi szczególnie i bmw. no i oczywiście abym mógł modyfikować
Ziutek68
Ziutek68 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-03-2018 19:19 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Za każdą pokonaną ligę odblokowujesz kilka samochodów a jeśli chodzi ci o wraki to musisz zebrać wszystkie i je odbudować. Wtedy odblokowujesz je w salonach.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 11-03-2018 19:16 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Jakie samochody chcesz odblokować?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.