Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 01-07-2017 10:58 przez Radzio
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-07-2017 10:58 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Czy kogoś to dziwi? xd
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 01-07-2017 10:31 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nie będzie widoku z kokpitu Sad
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 28-06-2017 22:25 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Oooh shieeeeet <3 czekam czekam, oby przed 02.07 bo wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do neta Grin
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 28-06-2017 21:41 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
[movie=youtube]h_EEkvqCiSk[/movie]

Niedługo możemy się spodziewać oficjalnego wideo Smile
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-06-2017 22:02 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
No w sumie niczego nowego się nie dowiedzieliśmy :p
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 18-06-2017 19:09 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
[movie=youtube]mE87kvyCk5A[/movie]

1:25 Smile
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-06-2017 10:46 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja jestem przekonany, że EA im nie płaci Smile Już przy NFS 2015 zaprosili pewnych jutuberów do współpracy - dają im możliwość przetestowania gry w zamian za informacje co im się podoba a co nie. No i filmiki na YT to dodatkowa promocja NFS, ale też ich kanałów więc obie strony zyskują.
Chcieli być bliżej graczy więc to realizują. No i trzeba zaznaczyć, że nie są to przypadkowi ludzie, wybrali tych, którzy nagrywali już wcześniej NFSy i inne gry wyścigowe.

BlackPanthaa strasznie się nakręca i podnieca więc jego słowa trzeba traktować z przymrużeniem oka. Z drugiej strony, wszyscy mówią jednym głosem - fizyka jest lepsza więc coś w tym musi być Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-06-2017 10:22 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Samo to że ma dostęp do przedpremierowych wersji gry świadczy o wyjątkowym stosunku EA wobec niego, jednakże radzę sobie przypomnieć czasy, gdy BlackPanthaa pluł jadem na Rivalsa, #CraigItUp i tak dalej.
Kakarotto18
Kakarotto18 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-06-2017 09:24 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
a dla mnie najlepszy model jazdy był w Rivals-sie
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 17-06-2017 07:33 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ten koleś mówił to samo przy NFS 2015 pamiętam bo ogladalem jego filmy przed premierą gry. On jest chyba opłacany przez EA
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-06-2017 23:36 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
No i właśnie o tym mówiłem - trochę więcej wiary! Ghost już udowodnił, że słucha graczy więc poprawią wszystko co było złe w poprzedniej odsłonie. Myślę, że on tu trochę przesadza, ale wszyscy jutuberzy mówią, że jest lepiej Smile
Nie mogę słuchać już komentarzy typu "w Underground i MW 2005 był najlepszy model jazdy". Gówno a nie najlepszy za przeproszeniem Grin Wracając do wideo - dobrze, że wspomniał o tym drugim pokazie dla wybranych. Mam nadzieję, że w pierwszej połowie lipca dostaniemy te materiały.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-06-2017 22:52 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
[movie=youtube]http://youtu.be/VeHLC6zNkKk[/movie]
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-06-2017 21:58 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Naprawdę powinni poprawić motyw z tą ciężarówką, bo jest to po prostu irytujące jak bardzo fantazja ich poniosła. TIR zapycha szybciej niż cokolwiek innego w grze, rozumiem że to nie symulator jazdy autem, ale też bez przesady w drugą stronę. Podobają mi się natomiast te kamery kinowe przy eliminicji mafii, nadają dynamiki grze. Mam nadzieję, że nie usuną ich bo już wiele narzekań na to jest, a znowu bez ich te misje nie będą jakoś specjalnie ciekawe.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-06-2017 20:51 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
"dwa" - tego nie wiemy jeszcze Smile

[movie=youtube]7THRTt1PAfU[/movie]

Niby ten sam gameplay, ale kierowca nie jedzie tak jak wszyscy (trochę gorzej XD) - nowe spojrzenie na fizykę. No i dźwięk jest w 100% z gry, dobrej jakości.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 16-06-2017 12:37 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Mnie żenuje ta wysoka prędkość ciężarówki, przecież to jest idiotyczne. Zamiast się tak ośmieszać powinni zrobić tak, że ciężarówka jedzie normalną prędkością typową dla TIRów, a po prostu oponenci są zajadli i nie dają nam się do niej zbliżyć przez większość czasu, ewentualnie jedzie gdzieś ona daleko w znacznej odległości i musimy ją dokonić załóżmy na odcinku 10 km, ale nie tak jak oni to zrobili. To powinno się zgłaszać EA i Ghostom do poprawy!

Dwa - czy te skrypty są tak sztywne, że misje fabularyzowane da się zaliczyć sztywno narzuconym autem jak Mustang czy też np. będzie można ją zrobić Beetle'em?
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 15-06-2017 12:02 )
Re: Lista samochodów
Gucio wygrał Smile ale narazie nie do potwierdzenia w 100%.
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 15-06-2017 11:09 )
Re: Lista samochodów
obrazek

Moje badanie nt. auta w tle (oznaczone pomarańczową ramką):
Wy strzelaliście że to Hemi Cuda czy Pontiac GTO Judge. Ja myślę że to Mercury Cougar z '68
Mercury i GTO mają charakterystyczne "nosy" na środku przedniego pasa, ale nie zgadzała mi się linia okien przy 1. i 2. screenie. Dopiero przy 3. zaczęło się bardziej przechylać w stronę Cougara mimo że przód jest ciut bardziej uwypuklony (stawiam że to jakieś aftermarkety troszkę zmieniły wygląd :p ) Plymouth Hemi Cuda natomiast ma tylko klin pośrodku dzielący grill na dwie części, i nie wystaje jakkolwiek poza linię :p

Więc po raz drugi możemy zawitać markę Mercury w NFS Grin (pierwszy raz był w NFS Motor City)
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 15-06-2017 01:51 )
Re: Lista samochodów
Audi S5 Sportback nowe i Buick GNX są. Inna sprawa - tamto w tle to na bank nie jest Hemi Cuda. Może po prostu drugi Charger w tle?
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 15-06-2017 00:25 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Fantastyczna wiadomość! Wink
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 14-06-2017 23:26 )
Re: Lista samochodów
Nie wiem jak ty możesz widzieć w tym pontiaca czy challengera? Grill ma cały chromowany i jest lekko wybrzuszony, a z tego jak dobrze pamiętam, to taki miał mercury cougar :p
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.