Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed Payback

1432 posty

Ostatnia aktywność, 27-08-2017 20:24 przez SlavicBoy
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 20:24 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ja jestem ciekaw jak duża jest mapa, nic o tym nie mówią, a dawniej było wiadomo ile km dróg będzie w grze już na etapie gamescoma. Fajnie, jakby były rozwiązania podobne do MW2012 ale w większej skali, wg mnie ta odsłona miała naprawdę fajną mapę dającą dużo funu
MadaFaster
MadaFaster Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 27-08-2017 20:11 )
Re: Lista samochodów
Oby dali do S2K pakiet Pandem i poszerzenia M&M Motorsport <3
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 27-08-2017 20:06 )
Re: Lista samochodów
Lucek w swoim nagraniu mówił, że jeździł Hondą S2000 Grin
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 18:46 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Nitro z niebieskimi płomieniami to już jest zbyt wiele, myślę, że wyrośliśmy już z tego xd
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 18:37 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Z jakiego turbo? XD To nie Rivals. Nitro wystarczy.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 18:35 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Z prezentowanego HUDa wygląda, że zrezygnowali. Niestety wygląda na to, że zrezygnowali też z turbo, chyba że nagrania samochodów, które oglądałem nie miały turbo.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 18:33 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Zapewne nie ma paska życia.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 18:27 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
A czy auto będzie jak w Rivals mieć pasek życia czy zrezygnują z tego? Wolałbym, żeby zrezygnowali, albo przynajmniej była to wyłączalna opcja
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 18:08 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Ciekawe, czy stacje benzynowe też będą naprawiać przebite opony.
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 17:35 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Może dadzą nam bete (mam taką nadzieje). Z chęcią zagralbym przed 10.11, by trochę zaspokoić ciekawość ale tez przekazać odpowiednie informacje twórcom o wczesnej wersji gry. Wydaje mi sie ze feedback od graczy z poprzednim tytułem trochę pomógł. Tak czy inaczej hajs mam przygotowany tylko nie wiem czy zamowic pre-order czy kupić w dniu premiery w sklepie stacjonarnym, by uniknąć sytuacji z 2015 gdzie moje zamówienie przedpremierowe przyszloby do mnie kilka dni po premierze.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 16:02 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Poczekaj na gameplaye po premierze, ja nie kupuję od 4 lat NFSów w ciemno i dobrze na tym wychodzę - jeśli będzie niewypał to już na gwiazdkę będzie można kupić za 60% ceny
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 15:46 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
A to szkoda, bo wypróbowałbym sobie gierkę przed zakupem. 190 złotych nie rośnie na drzewach, więc wolałbym wiedzieć w co się wpakuję Smile
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 15:31 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Myślę, że nie będzie bety w ogóle Smile
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 15:09 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Myślicie, że będzie beta na PS4? Jeśli tak, to kiedy będzie można się jej spodziewać?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 14:24 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Do 60 FPS w 4K wystarczy jeden GF GTX 1080 Ti[movie=youtube]Ge26tSLjfwA[/movie]
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 12:10 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Na gameplayu jest najniższy poziom policji. Nie ma aut Pancernych, Corvette i śmigłowców. Na odpowiedzi na Twoje pytania trzeba jeszcze trochę poczekać. Myślę, że podczas wyścigu wystarczającym utrudnieniem będą Chargery.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 11:59 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Czytam ale chodzi mi o wszystkie możliwości, czy podczas trwającego już wyścigu bez policji tez będą mogly się wlaczyc wysokie poziomy pościgu z suvami SWAT? Ogolnie to ta policja troche cienko wygląda na te chwile, latwo ja zlikwidować - jedyny plus, ze dotrzymuje kroku chociaż na zakrecie już ja zgubiono
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 11:23 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
A czytasz newsy? link - na samym dole Smile
Oczywiście gliny będą kręcić się po mieście i w przypadku wykroczenia rozpocznie się pościg. Te skrzynie to takie dodatkowe wyzwania.
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Lista samochodów 7 lata temu ( 27-08-2017 11:04 )
Re: Lista samochodów
Ja czekam na więcej normalnych aut np. Alfe Romeo Giulię, ona musi być w tej grze
S
SlavicBoy Odpowiedział(a) w Need for Speed Payback - ogólnie 7 lata temu ( 27-08-2017 11:03 )
Re: Need for Speed Payback - ogólnie
Są nowe gameplaye z policją, czy ktoś mi wyjaśni w jaki sposób rozpoczynają się pościgi w tej grze? Co trzeba zrobić, żeby policja nas ścigała?
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.