Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 16-11-2015 23:17 przez Inventer89
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-11-2015 23:17 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

Slight napisał(a):
Sory za offtop ale jak tekstury mogą być z kolizjami xD?!

Skrót myślowy Smile kilka postów wcześniej wytłumaczyłem dokładnie o co chodzi.

BRZ - być może konkurencje zajmują się tylko informacjami o nowym NFSie i nic poza tym. My mamy całą listę zadań, nad którymi pracujemy częściowo równolegle, częściowo kolejkowo, więc na niektóre rzeczy trzeba dłużej poczekać, ale gwarantuję, że nie leżymy do góry brzuchami. Wszystko co jest związane z NFS'15 zajmuje zaledwie kilkanaście procent ogólnych prac. W niedzielę odbywały się prace w ShowRoomie. Niektórzy nie muszą takich prac prowadzić, bo... Nie mają takiego ShowRoomu Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-11-2015 22:57 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Dokładniej to kolizje są z obiektami 3D. Tekstury to obrazki nakładane na te obiekty Smile sory za offtop ale chciałem dopowiedzieć po słusznej uwadze Slighta Wink
B
BRZ Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-11-2015 22:43 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Kto powiedział ze nie podoba? Korzystam po prostu z wielu zrodel! Widze ze uderz w stol a nożyce się odezwa xD
Slight
Slight Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-11-2015 22:40 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Sory za offtop ale jak tekstury mogą być z kolizjami xD?!
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-11-2015 22:08 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
BRZ skoro tak ci się nie podoba styl prowadzenie strony i jej "niekompletność" to po co tu dalej robisz problemy ? -,-.Nikt Cię nie zmusza żebyś tu z nami przebywał.

Po co te nerwy? Wink
/Radzio
B
BRZ Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-11-2015 21:32 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
U was nie ma recenzji szczegółowej chociażby Pfft Nieżle ocenili chyba najgorsza ocena
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-11-2015 21:15 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

BRZ napisał(a):
Dajcie link do tej strony need for speed ghost games bo nie wyszukuje na fb


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami, to wystarczy Ci www.nfszone.pl Smile
B
BRZ Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 16-11-2015 20:40 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Dajcie link do tej strony need for speed ghost games bo nie wyszukuje na fb
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Problem z trofeum 9 lata temu ( 15-11-2015 23:42 )
Re: Problem z trofeum
no ty sobie chyba jaja robisz że będe musiał kariere odnowa klepać bo mi brakuje jednego trofea do platyny ?! jak tak to to pierdziele , mentalnie mam platyne Grin
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Problem z trofeum 9 lata temu ( 15-11-2015 22:50 )
Re: Problem z trofeum
Tak, w internecie jest pełno zgłoszeń na ten temat. Zapewne wyjdzie łatka naprawiająca te bugi. Niestety w takim wypadku - najprawdopodobniej - trzeba będzie je wbić od nowa Smile
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Problem z trofeum 9 lata temu ( 15-11-2015 22:43 )
Re: Problem z trofeum
Zbugowane Wink mi nie zaliczyło trofea że zostałem ikoną tuningu więc mogę pomarzyć o platynie Wink
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-11-2015 21:48 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Jak Inv napisał- tekstury muszą być z kolizjami, by mogły się z czymś zderzyć. Sam o tym wiem bo próbuję z sąsiadem zrobić grę w Unity Smile
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-11-2015 21:27 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Frostbite powstał po to, by utrudnić tworzenie modów - dlatego nie można dodać samochodów do RUN, czy Rivals. Nawet na CamHacka do Rivalsa czekaliśmy 2 lata. Możliwość modyfikowania gier to ważny element gry - myślę, że z pewnością EA nie ukrywałoby tego faktu, gdyby mieli wprowadzić możliwość tworzenia modów. Ciągłe poznawanie świata to mogą być oczywiście nowe tereny, ale też określenie dla codziennych eventów czy od czasu do czasu wprowadzania nowych wyścigów. Po The RUN i wyścigu przez całe USA nauczyłem się, że dużo rzeczy trzeba brać z dystansem.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-11-2015 21:17 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Kajzer weź już... Rozumiem, że jeszcze jesteś młody, ale ogarnij się trochę xd Piszesz głupoty, na siłę doszukujesz się jakiś niemożliwych informacji - przestań.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-11-2015 20:29 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Znalazłem słowo klucz
Chcemy również, by Need for Speed był grą otwartą, która wciąż się zmienia i rozwija . Zamierzamy zamieszczać darmowe aktualizacje i wyzwania, dzięki którym zyskacie możliwość zdobywania nagród i ciągłego poznawania świata gry.

ciągłego poznawania świata gry powiadacie?
Można to zrozumieć jako nowe tereny
otwartą, która wciąż się zmienia i rozwija
mody? edytor map?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-11-2015 20:01 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Bo to nie jest tak, że tekstury są kawałkami papieru i że jak się dwie spotkają, to się zderzą - one się przenikną. musi być dodatkowo zaprogramowana kolizja, czyli powiedzmy pole siłowe, dzięki czemu jedna tekstura nie wniknie do drugiej. Dlatego np. można w grze skoczyć do wody - jest tekstura, ale nie ma kolizji, a gdy wbiegniesz na ścianę masz i i teksturę i kolizję. Czasami gdzieś nie można wbiec, bo gracza zatrzymuje powietrze - to jest kolizja bez tekstury. Brak kolizji widać w przypadku przywrócenia samochodu po wypadku w NFSach, gdy możemy przenikać przez chwilę przez inne samochody.
B
badboyplnl Odpowiedział(a) w Problem z trofeum 9 lata temu ( 15-11-2015 19:59 )
Re: Problem z trofeum
Ja ma problem ze mam 50 lvl i zrobione wszystkie misje poza druzyna marzen i nie zalicza mi trofeow. A mam zdjecia porobione ze mam jej zrobie. O co kaman...
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-11-2015 19:27 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
nowe kolizje... Zdefiniujesz?
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-11-2015 17:38 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Jeszcze przy okazji testów beta NFSa rozmawiałem z Kid Kobonem na temat ewentualnych nowych terenów czy wogóle większej edycji otoczenia. Coś takiego jest możliwe, ale jest dość "kosztowne". W sytuacji dodania nowego terenu muszą dodać nowe kolizje i parę innych rzeczy. To powoduje, że wiele plików musi zostać napisanych. W tej chwili pliki gry są jeszcze umieszczane w specjalnych archiwach, więc dodanie choćby dzielnicy może spowodować, że update będzie ważył mniej więcej tyle, co cała gra. Widać to po Most Wanted (2012), którego już nie warto instalować z płyty, bo nadpisuje się znaczna część plików.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 15-11-2015 14:54 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
ja też, ale kto wie, może zamiast powiększenia mapy będzie edytor i gracze to zrobią sami...
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.