Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 10-12-2015 15:15 przez xKajzerGaming007
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 10-12-2015 15:15 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Wiem, będzie ciężko ale będzie warto Smile Robiłbym to dla siebie, ale będę musiał te auta sprzedać i bym se screeny porobił to czemu nie do sr Pfft
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-12-2015 23:10 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Kubaa haha Grin żółwik Wink
Kubaa
Kubaa Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-12-2015 22:06 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Chętnie zobaczę idealne repliki w twoim wykonaniu, wrzucaj do SR Wink
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Wrażenia z NFS'15 9 lata temu ( 09-12-2015 17:58 )
Re: Wrażenia z NFS'15
Ogólnie te naklejki to lipa niesamowita , jest kilka dosłownie kilka fajnych wlep , osobiście mi się najbardziej podobają vinyle Eddiego , Chada do Supry oraz Raya Kriegera do znanej wszystkim M3 z Pro Street. Dodali bardzo dużo winyli , i można niesamowite autka składać.

Props za wyzwania Eddiego , nie spodziewałem się takiej adrenaliny , te 15 wyzwań lepsze niż cała fabuła moim zdaniem , było czuć moc , mogli dać jakieś dwie cutscenki dla urozmaicenia to byłby odjazd.

Dodatkowe części tuningowe też spoko , fajne są oklejane lampy albo podświetlony wlot powietrza.

Zaciski i tarcze- zaciski bardzo fajna opcja , jest ich dość sporo , różne rozmiary, kolory oraz producenci , fajnie to wygląda , warto było poczekać. Natomiast tarcze są niewidoczne podczas wyjechania z garażu więc jak dla mnie bajer wizualny tylko do oglądania w kryjówce.

Obiekty do zbierania- kolejna porcja obiektów do zbierania, 12 pickupów oraz 10 punktów eksploracyjnych (pomniki , graffiti) ta pierwsza opcja to wiadomo , ta druga robi wrażenie odkryłem ich na razie tylko 4 więc za dużo powiedzieć nie mogę , ale po wyjechaniu z kryjówki nie daleko jej na pewno Wam się rzuci ogromne kolorowe graffiti- nie powiem jest szał Smile

No i w końcu ..Soundtraczek tak zwany Smile lista mówi samo za siebie , jednym słowem amazing Pfft

Ogólnie to jeśli chodzi o te vinyle to się troche zawiodłem , jakoś spodziewałem się większego szału po tej aktualizacji a w efekcie końcowym to wypadło średnio. 7/10
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-12-2015 16:49 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Osobiście odwzorowanie aut zj**li totalnie, ja odzwzoruje ję prawidłowo a nie jak ghost -.- do sr pojdzie xd
nasti888
nasti888 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 09-12-2015 14:36 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ogólnie gra świetna, tylko ta fabuła taka troche ci*kowata bez adrenaliny i rywalizacji, mam nadzieje że Eddie namiesza w nowej aktualizacjiSmile

// Inventer89
Cenzuruj słowa uważane za wulgarne
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Garaż moich marzeń 9 lata temu ( 08-12-2015 23:27 )
Re: Garaż moich marzeń
No chyba że tak Smile no to ok, patrząc w ten sposób faktycznie jest to również garaż marzeń Grin
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Garaż moich marzeń 9 lata temu ( 08-12-2015 22:58 )
Re: Garaż moich marzeń
Ale chwaląc się tym, co aktualnie posiadamy, pokazujemy swój garaż marzeń Pfft Po co mielibyśmy kupować auta, których nienawidzimy? Xd
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Garaż moich marzeń 9 lata temu ( 08-12-2015 22:39 )
Re: Garaż moich marzeń
Aha, mój garaż to nadal garaż moich marzeń Smile (chyba powinniśmy wypisywać tu auta które chcieliśmy/chcemy kupić w NFS '15 Smile)
Truskawek
Truskawek Odpowiedział(a) w Garaż moich marzeń 9 lata temu ( 08-12-2015 22:10 )
Re: Garaż moich marzeń
Jak wszyscy się rozpisują, to i ja podam mój aktualny garaż
1. Mazda MX-5 '15
2. Nissan Silvia
3. Chevrolet Corvette Z06
4. BMW M4
5. To miejsce jest wolne, aktualnie rozpatrzam, które auto kupić Grin
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Garaż moich marzeń 9 lata temu ( 08-12-2015 00:01 )
Re: Garaż moich marzeń
Ja aktualizuję również:
1. Toyota GT86
2. BMW M4 (body Liberty Walk)
3. Mazda MX-5 2016
4. Ford Mustang GT (RTR)
5. Mustang Hoonicorn (jak przejdę ścieżkę stylu Grin)
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Garaż moich marzeń 9 lata temu ( 07-12-2015 23:12 )
Re: Garaż moich marzeń
Teraz mogę pochwalić się moim garażem. W porównaniu do posta sprzed 2 miesięcy sporo się zmieniło xd

1. Nissan 180SX Type X

2. Mazda MX-5 [2015]

3. BMW M2

4. Porsche 911 GT3 RS (991)

5. To miejsce pozostaje wolne, na auta do tuningu i testowania.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-12-2015 19:14 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Załatwiam aktualnie stare soundtracki do najnowszego NFSa.
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Wrażenia z NFS'15 9 lata temu ( 01-12-2015 22:43 )
Re: Wrażenia z NFS'15
Sorki za błędy , nie jestem mistrzem ortografii Pfft przymknijcie oko :p
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Wrażenia z NFS'15 9 lata temu ( 01-12-2015 21:33 )
Re: Wrażenia z NFS'15
Nareszcie ktoś się porządnie rozpisał Wink wybaczę nawet niektóre błędy w tekście Wink myślę, że odpowiedziałeś wrażenia bardzo dokładnie. Na pewno ta gra kiedyś się u mnie znajdzie Grin

P.S. Będą może wrażenia po aktualizacji? Chciałbym się dowiedzieć, jakie są różnice Pfft
P
Pepciorrek Odpowiedział(a) w Wrażenia z NFS'15 9 lata temu ( 01-12-2015 21:07 )
Re: Wrażenia z NFS'15
SiemankoSmile

Need For Speed 2k15 jest wiele opinii na temat tej , dla jednych jest to szit zrobiony na siłę a dla drugich najlepsza odsłona serii , według mnie jest to znacznie król wsród serii.

Mam rozegrane około sto godzin , dokładnie ponad 96h , platynę oraz 100% gry, myślę że to wystarczająco aby podzielić się z Wami wrażeniami.

Zaanalizuję grę pod kilkoma aspektami.

-rozgrywka ogólna
-fabuła
-grafika
-tuning
-soundtrack
-co bym dodał od siebie
-moja ocena

1. Rozgrywka ogólna- na pierwszy rzut oka widzimy nocne miasto o nazwie Ventura Bay w którym znajduję się 6 dzielnic: Burnwood , Crescent Mountains , South Port , Franklin Terrace , Royal Park , El Rey. Tak bardzo ogólnikowo na początek będziecie narzekali na model jazdy ale dajcie sobie czasu bo opcje jego dostosowywania są bardzo plastyczne i każdy może je zrobić pod siebie , więc o to bez obaw Smile

Następna rzecz , motyw przewodni gry czyli tryby wyścigów: Sprint , Konkurs Driftu , Touge( generalnie zwykły drift , ale driftując na przodzie jest większy mnożnik) , Driftowy Pociąg, Wyścig na torze , Gymkhana. Ilośc wszystkich zawodów łącznie wynosi- 79.

Jeśli chodzi o wyścigi to brakuje nam popularnychy "dragów" ale kto wie może w aktualizacji Smile

Najbardziej przyjemne są wyscigi driftu Smile

Co do ogółu gry warto zaliczyć listę samochodów. Dużo jest zdań na ten temat , ale moje zdanie jest takie że aut jest mało , ale ogromna róznorodnośc po stare auta , tunery , JDM oraz supercary. Jeden z największych minusów carlisty jest brak Audi w grze n korzyść BMW co w moim przypadku jest bardzo denerwujące więc nie będe się dalej rozpisywać.

Ogółem mówiać rozgrywka jest przyjemna i ciężko się nudzić ze względu na aktywnośći poboczne: bączki , darmowe części , punkty widokowe (osobiście polecam , jest to fenomenalna opcja) , oraz spontaniczne wyzwania.


2.Fabuła

Myślę ze to wzbudziło najwieksza goraczke przed premierą gry.. Było wiele zapytań czy ta fabuła dorówna klasykom serii..

W fabule jest 5 ścieżek w której wystąpili prawdziwi aktorzy:

-prędkość (Magnus Walker)
-styl(Ken Block)
-tuning(Akira Nakai-San)
-ekipa(Risky Devil)
-bezprawie(Moroboshi-san)

oprócz tego towarzyszą nam także inne osoby które reprezentują daną ścieżkę,kolejno

-Spike

-Manu

-Amy

-Robyn

-w przypadku bezprawia , jest to tajmnicza osoba , nie będę spoilerował Smile

Czy fabuła jest wciągająca ?.. Zdecydowanie jest , mimo że są to tylko cutscenki to są bardzo fajnie nagrane i klimatyczne , warto się na nich skupić.

Brakuję spotkań na mieście z wraz z reprezentantami ikon. Oprócz tego że widzimy ich w cutscence oraz w wyścigach nie ma po nich śladu , to jest taki minus przy którym klimat gry trochę opada.

3.Grafika

Frostbite 3 , Frosbite i jeszcze raz Frostbite Smile tutaj krótko opiszę: Po prostu bajka ! Oprawa jest przepiękna , wszystko ma wysokie tekstury , a promienie światła które padają na chromowany lakier to coś co trzeba samemu zobaczyć. Miasto wygląda przepieknie , grafika jest to jeden z najlepszych aspektów najnowszej odsłony.



4.Tuning

I tu się zaczyna magiczne słowa , charakteryzujące tą serię Smile

Z góry mówię że nie liczcie na tuning w autach typu Ferrari czy McLaren bo się zawiedziecie.

Natomiast w starszych modelach to bajka dla mistrzów od wyglądu wizualnego, markowe części powalają , i w dodatku jest ich duża ilość. Bodykity typu Rocket Bunny czy Liberty Walk mówi samo za siebie... + SEIBON Carbon , Varis , JUN czy inne tego typu , można zmieniać nawet rury wydechowe.. mało tego , ich dzwięk zmienia brzmienie pojazdu !! Skoro jesteśmy przy dzwięk , dodam że również jest to jeden z najważniejszych aspektów, oraz bardzo dobrze wykonanych także się nie zawiedziecie. Gra zawiera bogatą personalizację lakieru oraz edytor winyli.

Hmm tak fajnie się mówi o kształtach ale , każdy wie że najważniejsze jest wnętrze Smile Można zmienić dosłownie wszystko .. Blok silnika , głowice , turbo , sprzęgło , hamulce , opony , zawieszenie , stabilizatory , a nawet hamulec ręczny .. Po zakupie tych części ustawiacie auto pod siebie w menu tuningu sterowności.

Tuning 10/10 ! Smile

5. Soundtrack

NFS2k15 zawiera najwięcej piosenek w historii serii, aż ponad 60 utworów !

Muzyka jest to bardzo indywidulana sprawa , mogę powiedzieć tylko że muzyka jest bardzo dobrze dopasowana i klimatyczna.

6. Czego mi brakuje ?


Nic nie jest idealne i brakuję parę rzeczy.. Mianowicie, miasto wydaję się być ospałe .. i rzeczywiście tak jest , grając bez znajomych czuję się jakbym był tylko sam w mieście , takie wrażenie przynajmniej było przed najnowszym updatem gdzie boty jezdził 40km/h a policja była tak senna jakby była na prochach. Jest to zdecydowany minus.

Drugą rzeczą jest fajna róznorodna lista samochodów.. ale przeglądając ją, nie widzicie Audi .. na pierwsza myśl przychodzi .. em ? twórcy zapomnieli czy jak ? Myślę że nie tylko według mnie , ale dużo osób jest zawiedzionych jest z powodu braku tej marki , biorąc pod uwagę świetne modele samochodów znajdujące się pod szyldem Audi.

Jeśli chodzi o minusy to tyle.

7. Moja ocena



Grę pomimo kilku wad , oceniam bardzo wysoko , jest ona świetna i powinna się znalezć u Was na półkachSmile

Grę oceniam na 8/10.

Dlaczego 8/10? Tak jak pisałem , senne miasto dokucza i rzuca się w oczy , oraz brak Audi mówi samo za siebie.

Recenzję napisał- Pepciorrek.

#NFS2k15 #GameOfTheYear
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 29-11-2015 19:02 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
ale chcę wygląd :v
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 29-11-2015 15:36 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Masz w linku Dania co w niej było Wink
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 29-11-2015 15:30 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
czy ktoś gdzieś widział/ma ssa tej ankiety?
Allure
Allure Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 29-11-2015 14:04 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Może nie zagram, ale to by było epickie... coś do robienia po skończonym wątku fabularnym. Grin
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.