Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1999 posty

Ostatnia aktywność, 07-02-2016 20:41 przez Morvic
Morvic
Morvic Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 9 lata temu ( 07-02-2016 20:41 )
Re: Nasze fotografie
Aż sobię ustawię to Evo na tapetę <3
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-02-2016 20:18 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

Aczy napisał(a):
no dobra tylko tam nie ma podanych parametrów przy samochodach :p kupiłem lancera to miał na serii 289 KM to już nim nie wystartowałem a te auta za 8 k to chyba nie dadzą rady ? :p


Są parametry. Kiedy kupujesz auto to możesz zmienić opis na parametry Wink Już nie pamiętam, który przycisk za to odpowiada, ale gdzieś na ekranie jest napisane Smile

Lotus ma 220 KM więc dokupisz na spokojnie jeszcze jakieś części. No i jest lekki = szybki.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-02-2016 19:54 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ja widziałem na gameplayach jak ludzie w okienku kupna auta mieli czasami zamiast opisu samochodu dane techniczne. Na pewno jest jakiś przycisk do,zmiany wyświetlania opis/dane techniczne.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 9 lata temu ( 07-02-2016 19:52 )
Re: Nasze fotografie
Piękne <3
A
Aczy Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-02-2016 19:52 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
no dobra tylko tam nie ma podanych parametrów przy samochodach :p kupiłem lancera to miał na serii 289 KM to już nim nie wystartowałem a te auta za 8 k to chyba nie dadzą rady ? :p
nasti888
nasti888 Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 9 lata temu ( 07-02-2016 19:21 )
Re: Nasze fotografie
Właśnie!! I zbierajcie te foty i.udostepniajcie jako tapety na stronie i fanpaguu
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Nasze fotografie 9 lata temu ( 07-02-2016 19:15 )
Re: Nasze fotografie
W Need for Speed pojawił się nowy tryb fotograficzny. Sam przekonałem się, że można nim zdziałać naprawdę dużo. Chciałbym wrzucać co jakiś czas fajne fotki dlatego zakładam temat. Oczywiście mam nadzieję, że inni również pochwalą się swoimi ujęciami.

Na początek:


Górskie serpentyny

Opony przy śmietniku

Pachołki

Evo na tle mostu

Chyba moje najlepsze zdjęcie - Evo

Edit by Inventer89:
Na FB będziemy wrzucać niektóre kopie z tego tematu - nie tylko naszej produkcji, ale też Waszej. Pliki umieszczajcie w postach - zewnętrzne hostingi dają krótką żywotność plików.

// Inventer89
Dopisanie Edit
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-02-2016 18:38 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Do Spike kupiłem chyba Lotusa Smile Do travisa już nie pamiętam... Weź cokolwiek - i tak uciekniesz XD
A
Aczy Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 07-02-2016 16:26 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Cześć, powiedzcie mi jakie samochody wybrać na 2 wyścigi :
pierwszy od Spike na próbę czasową potrzeba samochodu do 250 KM
drugi od travisa na 5 minutowy pościg samochód do 200 KM
Pozdrawiam Smile
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-02-2016 10:45 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Aaaa Grin
Ale duży downrage grafy widzę...
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-02-2016 10:16 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ja nic nie wykopałem xD to ja grzebnąłem dalej, bo najpierw zobaczyłem film BP o tym, a wrzuciłem filmik z linku z opisu filmiku BlackPanthyy (czyli jakby głębiej) Smile
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-02-2016 09:33 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Greguś!
Kopacz tak nie kopie jak Ty!
Btw ja wiedziałem że to pe cet bo po co z konsoli jak mają cały silnik graficzny i kamery whatever na PC Pfft
A nie rozumiem czemu jest data 2.03.16 xD
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-02-2016 01:08 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

Aczy napisał(a):
Cześć, niedawno zacząłem przygodę z NFS na PS4 i mam pytanko Smile posiadam aktualnie ok 35 LV jestem już ok połowy gry i mam problem z 2 - 3 wyścigami wątku głównego i teraz pytanko jakie auto warto kupić na wyścigi typu sprint ? aktualnie jeżdżę GTR-EM o mocy ponad 900 KM ale na autostradzie wyciągnie ok 250 km/h. nie mam też za dużo $ więc chciałbym dozbierać na jedno ale konkretne auto które się sprawdzi w tej dziedzinie ? Może Aventador ?

Oraz jak dobrze dopasować ustawienia do stylu jazdy są jakieś przykłady na których warto się wzorować ? aktualnie mam Suprę na pasku ok 90 % drift ale jakoś nie umiem tego dobrze dopasować bo albo mi za bardzo ucieka albo w ogóle nie driftuje Smile

mam nadzieję że pomożecie bez hejtów bo od tego jest forum Smile pozdrawiam


Tylko 250km/h GT-R'em? To chyba nie możliwe Pfft Cóż mogę ci poradzić. Każdy samochód jest szybki o ile ma najlepsze części. Z tańszych to wiem, że Toyota Supra jest naprawdę szybka. Mogę również polecić Porsche RSR - jest bardzo szybie, świetnie skręca i dobrze się prowadzi.

Co do driftu. Kupuj Mazdę MX-5 (2015) i lekko stuninguj. Nie pamiętam czy na pewno, ale chyba mam te ustawienia - link.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 06-02-2016 00:51 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
SZOK! A może i nie Pfft prawdopodobnie (a raczej już na pewno) materiały z poprzedniej strony tego tematu okazują się zawierać gameplaye z wersji PC-towej!!! Jak ktoś chce niech zobaczy, a tu jest filmik udowadniający (a w zasadzie, jak chłop udowadnia): [movie=youtube]j_6-mYpqjV8[/movie]
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-02-2016 18:31 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ja się wypowiem odnośnie driftów. Moim wielkim marzeniem jest, by EA zrobiło coś z botami we wszelkich zawodach drift... To co się dzieje na zakrętach to po prostu kompletna rozwałka i wielka złość, bo wjeżdża w nas taki aventador, który i tak nic nie zdziała, ale utrudnia to nam. Nie wiem jakaś poprawa SI czy może pisane auta dla botów do tych wyścigów nie wiem. Cokolwiek. Ważne żeby to naprawili.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-02-2016 12:41 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Grip king to murcielago, a drift to focus rs, lancer evo, hoonicorn, rx7, corvetta, a na grip możesz jeszcze dać vipera, aventadora lub na to i na to, volvo te te Grin volvo jest tanie a ono jest i na grip i drift Smile
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-02-2016 11:56 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Cóż, w kwestii samochodów ci nie pomogę, bo gry nie posiadam, a co do ustawienia sterowania to musisz sam pokombinować najlepiej z każdym parametrem (ciśnienie powietrza w oponach, kąt obrotu kierownicy itd.) tak aż w końcu będzie idealnie. U nas nie ma gotowych setupów sterowania, może znajdziesz je na innych witrynach Smile
A
Aczy Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-02-2016 11:51 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Cześć, niedawno zacząłem przygodę z NFS na PS4 i mam pytanko Smile posiadam aktualnie ok 35 LV jestem już ok połowy gry i mam problem z 2 - 3 wyścigami wątku głównego i teraz pytanko jakie auto warto kupić na wyścigi typu sprint ? aktualnie jeżdżę GTR-EM o mocy ponad 900 KM ale na autostradzie wyciągnie ok 250 km/h. nie mam też za dużo $ więc chciałbym dozbierać na jedno ale konkretne auto które się sprawdzi w tej dziedzinie ? Może Aventador ?

Oraz jak dobrze dopasować ustawienia do stylu jazdy są jakieś przykłady na których warto się wzorować ? aktualnie mam Suprę na pasku ok 90 % drift ale jakoś nie umiem tego dobrze dopasować bo albo mi za bardzo ucieka albo w ogóle nie driftuje Smile

mam nadzieję że pomożecie bez hejtów bo od tego jest forum Smile pozdrawiam
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-02-2016 11:31 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Jak patrzyłem na gameplaye to wjazd w słupy i śmietniki chyba nie zatracał punktów. Ale zobaczę jeszcze raz.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-02-2016 11:28 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Tak, szczególnie z małym wnerwiającym śmietnikiem mając 30k punktów.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.