Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1999 posty

Ostatnia aktywność, 18-03-2016 06:42 przez laster
L
laster Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 18-03-2016 06:42 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Nie mam juz pomysłu jak wam pomoc xd. Ja odpaliłem grę bez żadnych problemów na 270x xd.
C
Charles07 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 18-03-2016 00:41 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Mam ten sam problem. Moja karta Radeon R9 270x. Bardzo ciekawe jednak jest to, że czy pobieram, czy instaluję z płytek to kopiuje mi 12,9 GB gry, a nie jak uprzedza producent 30GB.
L
laster Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 9 lata temu ( 17-03-2016 21:58 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
PC:
i5 4460
8GB RAM
MSi R9 270x 2GB
W10 x64
W grze:
1980x1050
Wszystko na średnie tylko cienie niskie.
FPS: 55~65
E
entliczeQ Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 17-03-2016 21:41 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
i mam najnowsze juz sciagnalem ale nic nie daje :/
E
entliczeQ Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 17-03-2016 20:56 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
reinstalowalem gre i nic nie pomoglo :/ mam amd fx 4300 Wink caly czas crashuje....
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Vinyl "SV" na Lamborgihni Murcielago 9 lata temu ( 17-03-2016 20:56 )
Re: Vinyl "SV" na Lamborgihni Murcielago
Reev miał na myśli udostępnianie gotowych vinyli w grze Wink Nie wiem po co Ci poradnik... patrz na zdjęcie i kształtami twórz naklejkę Pfft "SV" nie jest jakieś skomplikowane xd
DUSZOL
DUSZOL Odpowiedział(a) w Vinyl "SV" na Lamborgihni Murcielago 9 lata temu ( 17-03-2016 20:50 )
Re: Vinyl "SV" na Lamborgihni Murcielago
Na logike... Jakby było coś na yt to bym tu nie pisał przyjacielu 😉
L
laster Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 17-03-2016 19:50 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"

Cytat

SpeedHunter napisał(a):
Ja mam i3. Spróbuje postawić winde na nowo i dam znać

Wątpię żeby wina leżała po strone systemu ale możesz spróbować.
S
SpeedHunter Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 17-03-2016 19:49 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Ja mam i3. Spróbuje postawić winde na nowo i dam znać
L
laster Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 17-03-2016 19:48 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"

Cytat

entliczeQ napisał(a):
witam mam ten sam problem karta gigabyte r9 270x wyskakuje blad appcrash pomozcie Sad(


Mam tą samą kartę. Sprawdź w Raptr czy masza aktualne sterowniki. ew reinstal gry. Dodam tylko że ja nie miałem żadnych problemów. Mógłbyś podać również procesor? Być może to wina danej serii procesorów.
E
entliczeQ Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 17-03-2016 19:37 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
witam mam ten sam problem karta gigabyte r9 270x wyskakuje blad appcrash pomozcie Sad(
K
koxbartek Odpowiedział(a) w Zbyt mała prędkość samochodu 9 lata temu ( 17-03-2016 19:26 )
Re: Zbyt mała prędkość samochodu
Witam, mam problem z grą need for speed 2015 digital deluxe edition na origin, Jadę autem i max osiąga 110km/h a więcej nie uciągnie. A w statystykach piszę że maksymalnie osiąga 270km/h
S
SpeedHunter Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 17-03-2016 19:23 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Radeon r9 380. Sterowniki aktualne
L
laster Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 17-03-2016 19:20 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Karta Radeon czy Nvidia?
S
SpeedHunter Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 17-03-2016 19:17 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
No kurde. Zamówiłem preordera i już żałuje. Gra zainstalowana, próbuje uruchomić i wyskakuje "Program NFS przestał działać". Próbowałem juz reinstalu i gry i orgin. Zgodność też nie działa, próbowałem też triku z dzwiękiem. I nic.

Ktoś coś? Ratujcie bo będę zmuszony żądać zwrotu kasy

Na naszym forum obowiązuje kultura.
/Radzio
R
Reev Odpowiedział(a) w Vinyl "SV" na Lamborgihni Murcielago 9 lata temu ( 17-03-2016 16:35 )
Re: Vinyl "SV" na Lamborgihni Murcielago
Poszukaj, może ktoś udostępnil vinyl Smile
DUSZOL
DUSZOL Odpowiedział(a) w Vinyl "SV" na Lamborgihni Murcielago 9 lata temu ( 17-03-2016 16:34 )
Re: Vinyl "SV" na Lamborgihni Murcielago
Witam. Krótko zwięzle i na temat... Mógłby ktoś ogarnąć jakiś poradnik na YT jak zrobić vinyl "SV" na Murcielago bo ja niestety nie jestem mistrzem w sprawach wizulanych Pfft Szkoda, że panowie z Ghost nie pomyśleli żeby dać odrazu to malowidło....
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 17-03-2016 15:00 )
Re: Always Online - dyskusja
EA Polska w tej kwestii niewiele może wiedzieć na ten temat. Napisałem do Bena Walke z Ghost Games, ale na razie cisza.
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 17-03-2016 12:33 )
Re: Always Online - dyskusja
Też mam nadzieję, że po jakimś czasie to porządnie opaczkują. Natomiast tracę nadzieję, że ktokolwiek z EA odpisze na moją litanię. Znając życie nie posiadają odpowiedzi, nie chcą jej udzielać itp.
Trudno. Nie będę rewolucjonistą tym razem .:0
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Pierwsze bledy/bugi gry po premierze na pc 9 lata temu ( 17-03-2016 12:28 )
Re: Pierwsze bledy/bugi gry po premierze na pc

Cytat

piszczala95 napisał(a):
Ja nie mam muzyki w czasie jazdy, w garazu jest. W ogole nie slysze rozmow gdy ktos do mnie dzwoni na telefon..


Sprawdź ustawienia głośników na karcie dźwiękowej, czy mas 5.1, 2.1 czy mono ;D Dźwięk z telefonu na moich głośnikach 5.1 słyszę z centralki. Dźwięk w garażu może być słyszalny, ponieważ ma on podział praktycznie na wszystkie głośniki w zestawie, zależnie od umieszczenia kamery. Może wystąpić taka sytuacja, że muzyka jest odtwarzana, ale wg. ustawień dźwięku nie ma przez co jej emitować. Jeżeli wszystko jest OK, reinstall i oczekiwanie na łatkę. ;]

Godzina 1:00. Odpalam NFS na godzinę, wyłączam o 3:30 w nocy. Ale ten czas leci ;D
Co do błędów. Chyba najbardziej komiczny z nich to kiedy wjeżdżamy na parking naszego garażu, baraku, albo przyczepy Robyn. Aktualnie jeżdżę Focusem RS. Za każdym razem "Świeżak" wbija się przodem auta w ścianę, front drzwi garażowych, stojące butelki, wszystko podczas cutscenki. Niby nic wielkiego, ale jednak strasznie nieporadnie to wygląda ;D

Podczas sprintów lub gymkhany po przejechaniu danego punktu kontrolnego kilka razy nie zaliczało mi go, przez co musiałem się zawrócić, przejechać dokładnie ŚRODKIEM drogi, aby go złapało.

Katapultowanie aut przy odpowiednim najechaniu na innego przeciwnika albo niefortunnym uderzeniu w łącznik barierek przy drodze tej występuje co jakiś czas, zwłaszcza w multi.

Więcej grzechów nie zauważyłem. A na pewno coś jeszcze się ukryło Wink
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.