Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1999 posty

Ostatnia aktywność, 18-03-2016 17:05 przez Scored
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 18-03-2016 17:05 )
Re: Always Online - dyskusja
Niby pisali w aktualizacjach, że tryby te wejdą wkrótce po premierze. Ale rzeczywiście powinni dać to z miejsca od samego początku.
Amiga4ever
Amiga4ever Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 18-03-2016 16:57 )
Re: Always Online - dyskusja
Ogólnie to jakiś żart że po takiej obsuwie nie dali wszystkiego co do tej pory na konsolach wyszło.. Duży minus
C
Charles07 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 18-03-2016 16:43 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
procesor i5-4590 3.30GHz
16GB RAM: 2x8GB HyperX DDR3: BlueFury 1600MHz i BlackFury 1800MHz
win 7 64-bit
Dysk twardy SATA WD1TB 7200 64MB blue
plyta glowka socket 1150 msi b85m-g43(b82 2xPCI-eddr3)
grafika Radeon R9 270x
zasilacz BEQUIES 600W Pure Power L8BOX
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 18-03-2016 16:39 )
Re: Always Online - dyskusja
Ja i5, GTX 960 4gb i spokojnie daje rade. Płynne 60 fps na wysokich. Co prawda 1680x1050 ze względu na starego LG 16:10. Ale spokojnie wystarcza. Wink

Wiadomo może kiedy dojdzie Drag Race i inne smaczki z wersji konsolowych?
Amiga4ever
Amiga4ever Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 18-03-2016 16:32 )
Re: Always Online - dyskusja
Mnie gra nie zawiodła. Ostatnio tak dobrze bawiłem się z CARBONEM. Graficzne super, płynność też świetna. No ale ja mam GTX 970...
starwarsjk
starwarsjk Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 9 lata temu ( 18-03-2016 16:24 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
Lenovo Y580
16GB RAM
Nvidia GTX 660M (podkręcona)
Intel i7 3610QM

FPS ~45
MIN 25
MAX Nawet 60 Grin

[movie=youtube]P4VhOFXdex0[/movie]
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 18-03-2016 16:22 )
Re: Always Online - dyskusja

Cytat

Amiga4ever napisał(a):
Póki co cieszmy się grą bo zaiste jest świetna Wink

Krótki artykuł na Gamezilla twierdzi co innego. Miałem dobre polewki czytając to podczas powrotu z pracy ;D Szczerze mówiąc, trudno stwierdzić, że gra jest niegrywalna sprawdzając ją jedynie na jednym PC. U mnie takie problemy nie występują, jak i u wielu osób, które zostawiły info w komentarzu.

Link do artykułu
Amiga4ever
Amiga4ever Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 18-03-2016 16:16 )
Re: Always Online - dyskusja
No zobaczymy jak to będzie. Osobiście nie trafiłem jeszcze na grę której serwery wyłączono a ja chciałbym pograć. Póki co cieszmy się grą bo zaiste jest świetna Wink
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 18-03-2016 15:18 )
Re: Always Online - dyskusja
Oczywiście że ludzie będą grali po kilku latach. Sam wiele razy wracałem do UG2, Most Wanted i Carbona. Jeżeli gra zrobi dobre wrażenie na graczu, po jakimś czasie fajnie jest do tego wrócić, zobaczyć jak to wyglądało kiedyś a jak wygląda teraz.
Z resztą, jeżeli wydam kilka setek na grę, chce mieć do niej dostęp nawet po x latach. Nie zauważając problemu, równie dobrze mógłbym iść do kumpla, wygrać całą grę na jego PS4 i zapomnieć ;D ale skoro kupiłem, to wymagam. Wink
Amiga4ever
Amiga4ever Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 18-03-2016 15:06 )
Re: Always Online - dyskusja
Watpie by ktoś grał w to to po kilku latach gdy wyjdzie lub wyjdą kolejne części. Ale faktem jest że wówczas patch offline byłby mile widziany Wink Nie ma co panikowac na zaś, a jeśli ktoś ma problem z internetem lub jego brak... no cóż.. life is brutal Wink
Pamiętam jaki hype był nakręcony po premierze Diablo 3. Obecnie nikt nie narzeka na stałe połączenie.
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 18-03-2016 14:56 )
Re: Always Online - dyskusja

Cytat

Inventer89 napisał(a):
EA Polska w tej kwestii niewiele może wiedzieć na ten temat. Napisałem do Bena Walke z Ghost Games, ale na razie cisza.

Owszem. EA Polska może niewiele wiedzieć, ale jednak należy po części do całej rodziny EA. Mogę założyć się o moje złote gacie, że posiadają osobę odpowiedzialną za kontakt z "centralą" i mogą otrzymać wskazówki, co odpowiedzieć klientowi na zadane pytanie. Przynajmniej tak powinno to działać w dobrze prosperującej firmie, która dba o klienta, słucha jego próśb i oczekiwań. Nie chce też, żeby od razu wprowadzili wszystkie rzeczy o które proszą tysiące osób. Po prostu chce dostać oficjalną odpowiedz, czy to od EA PL, czy głównego EA jak dalej się na to zapatrują. Mam nadzieje, że Tobie odpiszą szybciej, o ile odpiszą w ogóle Wink

Cytat

Amiga4ever napisał(a):
Dzięki online gra żyje. Ja już dawno przedstawiłem się na gry "alway online " aka Diablo 3 czy Elite Dangerous. Dzięki temu twórcy zarobią swoje gdyż piractwa w tego typu grach nie istnieje.


Nikt tutaj nie ma nic przeciwko Always Online pod względem aktywnego multi, jak i ochrony przed piratami. Głównym zamysłem jest to, że osoby legalnie kupujące "dostęp" do gry nie mają możliwości zagrania bez neta, jak i nie ma pewności, czy po zakończeniu wsparcia serwerów gra będzie dalej cieszyła z prywatnym multi, albo czystym singleplayer. Tak jak wspomniałem we wpisie w FB, większość poprzednich gier "umierała" po zamknięciu serwera, a pudełko z płytą mogło jedynie służyć jako ozdoba na półce i nic poza tym. O to dokładnie się rozchodzi Wink
Amiga4ever
Amiga4ever Odpowiedział(a) w Always Online - dyskusja 9 lata temu ( 18-03-2016 14:47 )
Re: Always Online - dyskusja
Dzięki online gra żyje. Ja już dawno przedstawiłem się na gry "alway online " aka Diablo 3 czy Elite Dangerous. Dzięki temu twórcy zarobią swoje gdyż piractwa w tego typu grach nie istnieje.
pysker
pysker Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 9 lata temu ( 18-03-2016 13:14 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
PC:
- i5 4440 3.10 GHz
- 16 GB RAM
- GIGABYTE GTX 960 4 GB OC
- Windows 7 Ultimate x64

USTAWIENIA GRY:
- Rozdzielczość - 1920x1080
- Częstotliwość odświeżania - 60 Hz
- Synchronizacja pionowa - Wył.
- Jakość tekstur - Ultra
- Rozmycie - Wł.
- Jakość cieni - Wysoka
- Okluzja otoczenia - HBAO
- Jakość efektów - Ultra
- Szczegółowość geometrii - Ultra
- Antyaliasing - TAA

PŁYNNOŚĆ:
Gra trzyma stabilne 50+ FPS z BARDZO rzadkimi spadkami do 40 FPS.
Amiga4ever
Amiga4ever Odpowiedział(a) w Polskie pliki językowe 9 lata temu ( 18-03-2016 12:04 )
Re: Polskie pliki językowe
Dzięki. Sprawdzę po pracy i dam znać Wink
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 18-03-2016 11:55 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Trochę zbyt dużo zapasu wzięli na HDD - gra zajmuje tylko 12 GB. Podajcie dokładne konfiguracje komputerów. Bo sama karta graficzna niewiele mówi.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Polskie pliki językowe 9 lata temu ( 18-03-2016 11:51 )
Re: Polskie pliki językowe
Polska wersja jest wraz z rosyjską. Polska lokalizacja zajmuje tylko 340 KB. Archiwum z plikami pl umieściłem poniżej.
Amiga4ever
Amiga4ever Odpowiedział(a) w Polskie pliki językowe 9 lata temu ( 18-03-2016 11:18 )
Re: Polskie pliki językowe
Witam,
Również zakupiłem gre w UK i zdziwił mnie brak języka polskiego obok 6 innych które są. Polska zawsze w tyle..
Mógłby spakować polskie pliki z katalogu Origin Games\Need for Speed\Data\Win32\loc. Zajmują 350 MB i wrzucić na jakiś serwer?
Z góry dzięki
E
entliczeQ Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 18-03-2016 11:13 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
a jakie sterowniki najnowsze czy starsze ?? Pfft @~laster
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 18-03-2016 08:35 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ogólnie to pozdrawiam z pod asfaltu bo te bugi doczytów są straszne Sad
Nie da się grać - ostatni eddie challenge, ciężki jak cholira i te bugi jeszcze... 22km
Ostatni wyścig tak samo z bugami, na autostradzie szczególnie.
Na accessie się nic nie działo, a po premierze zmieniało tylko .exe do gry?
E
entliczeQ Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 9 lata temu ( 18-03-2016 08:25 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
no ja tez wlasnie...zero pomyslu :/ a kolega charles dobrze wspomnial chyba 12 gb to nie 30 xD
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.