Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1999 posty

Ostatnia aktywność, 09-04-2016 09:58 przez Inventer89
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Polskie pliki językowe 8 lata temu ( 09-04-2016 09:58 )
Re: Polskie pliki językowe
W mojej wersji (PL) plik loc zajmuje prawie 390 MB po rozpakowaniu - w archiwum w drugim poście umieściłem wszystkie pliki z tego folderu, więc tutaj nie bardzo jest już co dosłać.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Polskie pliki językowe 8 lata temu ( 09-04-2016 07:31 )
Re: Polskie pliki językowe
Już mam NFSa, więc zobaczymy co da się zrobić Wink
Amiga4ever
Amiga4ever Odpowiedział(a) w Polskie pliki językowe 8 lata temu ( 09-04-2016 00:16 )
Re: Polskie pliki językowe
No wiec same pliki sb and toc nie wystarcza, gdyz sa to spakowane pliki. Główne pliki znajdują się w katalogu X:\Program Files (x86)\Origin Games\Need for Speed\Data\Win32 - sa to luźne plik, które gra rozpakowuje z katalogu LOC i własnie tych plików bym potrzebował jednakże Zajmuja one 945 MB
D
dawidek492 Odpowiedział(a) w Problem z klawiaturą? 8 lata temu ( 07-04-2016 15:23 )
Re: Problem z klawiaturą?
Jest takie coś jak support podajesz nr tel i za 10 sek oddzwonią.
To co mi powiedzieli to jak będziesz miał już monit wciśnij spację by przejść dalej to naciskasz ikonę windowsa klikasz prawym przyciskiem na byle jaką ikonę na pulpicie i z powrotem klikasz na grę z paska i powinno zadziałać Wink
K
Kuchsee Odpowiedział(a) w Nie umiem zapisać zdjęc w nfsie 8 lata temu ( 05-04-2016 21:41 )
Re: Nie umiem zapisać zdjęc w nfsie
a zobacz w dokumentach czy nie masz full miejsca w zdjeciach
F
Fric Odpowiedział(a) w Nie umiem zapisać zdjęc w nfsie 8 lata temu ( 05-04-2016 21:23 )
Re: Nie umiem zapisać zdjęc w nfsie
Reinstalla robić nie będę bo od początku mam ten problem a net działa inaczej bym nie mógł grać :/
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Nie umiem zapisać zdjęc w nfsie 8 lata temu ( 05-04-2016 21:15 )
Re: Nie umiem zapisać zdjęc w nfsie
Alles gut z internetem? Reinstall?
F
Fric Odpowiedział(a) w Nie umiem zapisać zdjęc w nfsie 8 lata temu ( 05-04-2016 21:13 )
Re: Nie umiem zapisać zdjęc w nfsie
Witam-jak w temacie. Robię zdjęcia etc i wyskakuje mi bład że nie można przesłać zdjęcia-co może być powodem oraz jak to naprawić.

Z góry przepraszam za jakoś ale po prostu wolałem zrobić telefonem i od razu przesłać obraz niż screena po którym mam czarny ekran.
D
dzak94 Odpowiedział(a) w Problem z klawiaturą? 8 lata temu ( 05-04-2016 16:45 )
Re: Problem z klawiaturą?
Nie mam żadnych kontrolerów. Usunąłem folder settings i nic nie dało.
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Problem z klawiaturą? 8 lata temu ( 05-04-2016 11:07 )
Re: Problem z klawiaturą?
Przywróć początkowe ustawienia - usuń folder settings w Dokumenty\Need For Speed.
Freestyle
Freestyle Odpowiedział(a) w Problem z klawiaturą? 8 lata temu ( 04-04-2016 22:22 )
Re: Problem z klawiaturą?
Masz podłączone jakieś kontrolery?
D
dzak94 Odpowiedział(a) w Problem z klawiaturą? 8 lata temu ( 04-04-2016 21:27 )
Re: Problem z klawiaturą?
Mam problem. Gra się załącza wyskakuje ekran początkowy, żeby dać spacje aby grać albo L żeby wyjśc do windowsa. Nie działa mi nic ani w jedną ani w drugą stronę.
DUSZOL
DUSZOL Odpowiedział(a) w Filmy z rozgrywki NFS 2015 8 lata temu ( 04-04-2016 07:24 )
Re: Filmy z rozgrywki NFS 2015
Chyba nie muszę co mówić co tu wstawiamy Pfft



[movie=youtube]TOF5E8PktOk[/movie]

[movie=youtube]SaF2TGdP2ys[/movie]

[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yESTozpokj8[/movie]

[movie=youtube]https://youtu.be/l7HKc9G8Phc[/movie]

[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kInqekXKNjA[/movie]
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Galeria Showcase Scored! 8 lata temu ( 03-04-2016 23:58 )
Re: Galeria Showcase Scored!
Mam nadzieję, że każdy kolejny będzie lepszy Wink Powoli poznaję możliwości showcase'a, co i jak pokazać. Dlatego też wasze sugestie i krytyka dużo mi dają. Wielkie dzięki za feedback!

Podrzucajcie pomysły na kolejne pokazówki. Wink
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Galeria Showcase Scored! 8 lata temu ( 03-04-2016 23:50 )
Re: Galeria Showcase Scored!
Dzięki chłopie Grin generalnie to ta z 2015 mi się podoba, starsze już nieco mniej. Moją opinię już przeczytałeś pod filmem Smile
R
Reev Odpowiedział(a) w Galeria Showcase Scored! 8 lata temu ( 03-04-2016 23:49 )
Re: Galeria Showcase Scored!
Jest o wiele, wiele lepiej. Monotonii jako takiej nie czuć, ale brakuje mi gdzieniegdzie wejścia ujęć pod bit, np. migoczący obraz gdy jest taki "cykacz" w muzyce. Propsik!
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Galeria Showcase Scored! 8 lata temu ( 03-04-2016 23:41 )
Re: Galeria Showcase Scored!

Cytat

Reev napisał(a):

Dodałeś jakiś CC na ujęcia?


Co nieco bawię się w kolorowanie, ale stwierdziłem, że jednak naturalny kolor z gry jest o wiele lepszy.
W sumie po obejrzeniu kilku razy tego samego filmiku też doszedłem do wniosku, że jest tego zbyt dużo. Będę starał się to zmniejszać, dodając inne ujęcia.

W związku z tym, że GregoryHause uwielbia MX5tki, postanowiłem skręcić dla niego clip.

Reev, daj znać czy tutaj jest już lepiej i czy jeszcze mogę coś poprawiać na przyszłość Wink

[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QkDPjrmvxuY[/movie]

https://www.youtube.com/watch?v=QkDPj...kDPjrmvxuY
R
Reev Odpowiedział(a) w Galeria Showcase Scored! 8 lata temu ( 03-04-2016 23:18 )
Re: Galeria Showcase Scored!
Podoba mi się ta beemka. A teraz podsumowanie trochę wykonanie showcase. Otóż niektóre close-upy są tu potrzebne jak kurtyzanie majtki. Są tak wklejone że niezbyt wiadomo o co chodzi, rozumiem że to prezentacja auta i jego wyglądu, ale nah, to jest na minus. W dodatku, po jakiejś 40 sekundzie czuje już taka monotonnie, i to niezbyt wskazane. Jeździc się nie da podczas fotografowania, ale same kręcenie wokół samochodu z czasem jest nudne. Aczkolwiek pełen props od strony wizualnej, uwielbiam letterboxy. Dodałeś jakiś CC na ujęcia?
Scored
Scored Odpowiedział(a) w Galeria Showcase Scored! 8 lata temu ( 03-04-2016 15:47 )
Re: Galeria Showcase Scored!
Kolejne filmidło wpada do galerii.
Tym razem BMW M3 Evolution II E30 (1988) z wrapem od Sekyn_CZE.

Ładna niunia <3

[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FSQhoaNPxbM[/movie]

Dla tych co mają problem z otwarciem video przez fona (zaliczam się do takich), daje link bezpośrednio na YT.

www.youtube.com/watch?v=FSQhoaNPxbM
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Galeria Showcase Scored! 8 lata temu ( 03-04-2016 10:10 )
Re: Galeria Showcase Scored!
Naprawdę ładny montażyk, szkoda że autko nie najładniejsze :/ Gdybym miał mocniejszego kompa, chętnie bym nagrał też coś takiego, no ale coż, muszę poczekać aż do "renowacji" mojego sprzętu Sad
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.