Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1999 posty

Ostatnia aktywność, 15-07-2016 14:52 przez KamHector
K
KamHector Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 8 lata temu ( 15-07-2016 14:52 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Z tego co czytam nie wyszło nic takiego jak Service Pack 2, wyszedł tylko jakiś pakiet aktualizacyjny pobiorę go i dam znać
Bazyl
Bazyl Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 8 lata temu ( 15-07-2016 14:35 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Service pack 2 i powinno pomóc.
K
KamHector Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 8 lata temu ( 15-07-2016 12:11 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Siemka, przed kupnem gry stwierdziłem że warto przetestować czy gra dobrze śmiga na moim sprzęcie pobrałem z Origina na 10 próbnych godzin, ale gra w ogóle się nie odpala chwilę jest czarny ekran po czym pojawia "Program przestał działać"
Na jednych forum znalazłem ten sam błąd i użytkownik zaktualizował system do Win 10, ja obecnie nie chcę zmieniać systemu
Moje podzespoły:
Procesor Intel Core i5 2500k 3,30GHz
Pamięć RAM 8GB
Karta Graficzna: Radeon HD7850 2GB
System Windows 7
NygusOnline
NygusOnline Odpowiedział(a) w Zbyt mała prędkość samochodu 8 lata temu ( 06-07-2016 21:33 )
Re: Zbyt mała prędkość samochodu
Witam, wiem że nie powinno odnawiać się starych tematów, ale... Smile
Zakupiłem grę 2 dni temu, śmigała bez zarzutu aż do teraz. Odpaliłem gierkę i chciałem pośmigać, ale się nie da, samochód sam jedzie, automatycznie dodaje gazu ( na automacie dochodzi do 2 biegu ). Wciśnięcie spacji powoduje dodanie gazu do spodu na luzie i puszczenie powoduje powolne, monotonne przyśpieszenie samochodu. Myślałem, że to wina sterowania (nie), zmiana samochodu nie pomogła, zmiana skrzyni z manuala na automat to samo.
Samochód ma ponad 700 koni a zachowuje się jakby miał o połowę mniej.

Kto miał taki problem jak ja i kto może mnie wesprzeć złotą radą ? Smile
G
GlocK96 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 8 lata temu ( 06-07-2016 09:57 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Witam mam też problem z odpaleniem gry, na początku pojawia się czarny ekran i wywala błąd, że program przestał działać, widzę, że macie problem z MSVCR120.dll albo MSVCP120.dll ja niestety mam z NFS16.exe

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: NFS16.exe
Wersja aplikacji: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 57155d11
Nazwa modułu z błędem: NFS16.exe
Wersja modułu z błędem: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 57155d11
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 0000000003bbcb37
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 4b7f
Dodatkowe informacje 2: 4b7f0212fd35354275f6ed538d13215d
Dodatkowe informacje 3: 2e93
Dodatkowe informacje 4: 2e935d152e11d9db436cd0879ffd9027

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
http://go.microso...cid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Ktoś miał teżtak samo ?
M
maciej120 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 8 lata temu ( 30-06-2016 16:59 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
nie chce mi pokazać się problem
M
maciej120 Odpowiedział(a) w Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać" 8 lata temu ( 30-06-2016 16:57 )
Re: Problem z uruchomieniem gry - "need for speed przestał działać"
Potrzebuję pomocy gdy uruchamiam need for speed 2015 pojawia się info program przestał działać co robić
M
MasterCX Odpowiedział(a) w Brak pełnego ekranu 8 lata temu ( 01-06-2016 18:17 )
Re: Brak pełnego ekranu
Specyfikacja:
GeForce GTX 850M
Intel i7 2.50GHz
8GB Ramu
rozdzielczość ekranu 1920x1080, 60Hz
windows 8.1
sterowniki do karty najnowsze
grę w opcjach uruchamiam na Geforce, nie na zintegrowanej
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Brak pełnego ekranu 8 lata temu ( 01-06-2016 00:49 )
Re: Brak pełnego ekranu
Spróbuj uruchomić grę ze skrótu jako administrator i podaj specyfikację komputera.
M
MasterCX Odpowiedział(a) w Brak pełnego ekranu 8 lata temu ( 31-05-2016 21:25 )
Re: Brak pełnego ekranu
wyłączyłem co się dało i nic nie pomogło, Team viewer nie mam
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Brak pełnego ekranu 8 lata temu ( 29-05-2016 13:45 )
Re: Brak pełnego ekranu
A masz uruchomione jakieś dodatkowe programy w tle? Np. Team viewer - czasami blokują wejście w tryb pełnego ekranu. Spróbuj maksymalnie powyłączać wszystkie programy włącznie z tymi z zasobnika systemowego.
Gregi
Gregi Odpowiedział(a) w Brak pełnego ekranu 8 lata temu ( 29-05-2016 12:25 )
Re: Brak pełnego ekranu
A ustawienia grafiki i tryb pełnoekranowy? Tam patrzyłeś? A nie jakieś kombinacje na klawiaturze Pfft
M
MasterCX Odpowiedział(a) w Brak pełnego ekranu 8 lata temu ( 29-05-2016 09:56 )
Re: Brak pełnego ekranu
Witam, Po uruchomieniu gry włącza się w okienku w żaden sposób nie mogę włączyć pełnego ekranu.
Próby typu ALT+Enter nie działają rozdzielczość ekranu laptopa ma 1920x1080 w grze tak samo ustawiłem, próba na innych rozdzielczościach też nie daje efektu. Może ktoś miał podobną sytuację i pomoże???
o2
o2 Odpowiedział(a) w Konfiguracje PC vs FPS 8 lata temu ( 26-05-2016 23:03 )
Re: Konfiguracje PC vs FPS
CPU: I5 2500k @4,7GHz
GPU:MSI GTX 950
RAM:8GB
FHD 1920x1080
Wszystko na :ULTRA
FPS:50-60
[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FEP9raAl9R0[/movie]
[movie=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DEhmtpNcl4Y[/movie]
o2
o2 Odpowiedział(a) w Problem z Directx 8 lata temu ( 26-05-2016 21:59 )
Re: Problem z Directx
Tak ma.
o2
o2 Odpowiedział(a) w Wrażenia z NFS'15 8 lata temu ( 26-05-2016 21:45 )
Re: Wrażenia z NFS'15
Podoba mi się ogólnie ale ma dwa minusy Pfft jeden za bugi które nadal są a drugi za to że cały czas pora dnia to noc albo noc i padający deszcz depresji można dostać Pfft a trzeci minus to za skopane ściganie Milicji Pfft czekamy na NFS 2017 Pfft a wolnym czasem lubię wracać do The Run,Most Wanted i Rivals.
xKajzerGaming007
xKajzerGaming007 Odpowiedział(a) w Problem z Directx 8 lata temu ( 26-05-2016 21:42 )
Re: Problem z Directx
Czy windows 7 ma SP1?
o2
o2 Odpowiedział(a) w Problem z Directx 8 lata temu ( 26-05-2016 21:28 )
Re: Problem z Directx
Witam mam następujący problem podczas uruchamiania się NFS gdy tylko zacznie się gra odpalać wywala taki błąd o to. Robiłem już reinstalacje sterowników usuwałem wszystkie śmieci itd jak radzili jednak to nie dawało rezultatu kwestią prób i błędów doszedłem do sedna co sprawia ten błąd to program MSI Afterburner. to samo dzieje się gdy używam Nvidia inspector. i nie chodzi tutaj o OC bo na Standardowych zegarach dzieje się to samo.Jednak mimo wszystko chciałbym go używać. ktoś wie jak rozwiązać ten problem i jaka opcja go powoduje będę wdzięczny.

Windows 7 64 bit
RAM:8GB
MSI GTX 950 2G Gaming
Inventer89
Inventer89 Odpowiedział(a) w Need For Speed PC - znikające tekstury 8 lata temu ( 08-05-2016 21:51 )
Re: Need For Speed PC - znikające tekstury
Czasami winny może być procesor. W GTA V ostatnio przydarzył mi się nietypowy przypadek. Tekstury ładowały się bardzo późno lub w ogóle. Okazało się, że jeden z procesów zajmował ok. połowy mocy obliczeniowej procesora. Po wyłączeniu tego procesu wszystko wróciło do normy i tekstury zaczęły się szybciej doczytywać. Wygląda na to, że może być bardzo dużo przyczyn w przypadku problemów z wczytywaniem tekstur.
R
Reev Odpowiedział(a) w Wrażenia z NFS'15 8 lata temu ( 07-05-2016 19:57 )
Re: Wrażenia z NFS'15
No cóż, reboot serii udał się Duchom. Szczerze mówiąc - jedynie nid for spida widziałem na YouTube, lecz opinię mam wyrobioną o grze. Ghost posłuchało się graczy - to był doskonały plan, aby legendę gier wyścigowych powrócić do żywych. Przez 10 lat serwowano nam (za przeproszeniem) chłam okraszony raz lepszą, raz gorszą grafiką. NFS 2015 godnie reprezentuje starsze pokolenie.

Nie mówię, że NFS'15 można opisać w samych superlatywach Grin Oczywiście pojawiają się rzeczy, które, przynajmniej mi, otwierają nóż w kieszeni.
Mamy noc, nielegalne wyścigi. Najlepsze części tuningowe na świecie, a policji brak XD To baaardzo razi w oczy, gdy musisz naprawdę się postarać, aby zaczęła Cię ścigać, a co dopiero utrzymać pościg przez kilka minut... Kiedyś kręciło się pościgi trwające kilkadziesiąt minut, a nawet kilka godzin, a tutaj? Porażka. Miejmy nadzieję, że to się zmieni.

Wspomniałem też o tuningu. Rewelacja, ale też i zawód lekki się pojawia. Naprawdę szkoda, że w sumie MEGAULTRAZAJEBISCIEKOZACKIPROUBER tuning był traktowany jako mejn ficzer tej gry, a tak w pełni potencjał tuningu możemy wykorzystać w... Hondzie Civic? Subaru BR-Z? Czasy się zmieniły, doskonale to rozumiem, ale to jest tylko gra, tu się aż prosi o przesadę, ja chcę zobaczyć Ferrari F40 w wersji wahadłowca!

Niektórzy skarżą się na fabułę. Cóż, nie była ona powalająca, jednak czuć ten klimacik, aż mam ochotę wsiąść do auta i włączyć "Get low" (TO THE WINDOOOOOW, TO THE WAAAAAALL). Najbardziej boli mnie fakt, że wczucie się w głównego bohatera jest znikome, tę sprawę rozwiązałyby dialogi głównego bohatera...

I w sumie, to tyle Smile Jak pogram, dam dłuższą wypowiedź.
Peace out Pfft
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.