Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

1993 posty

Ostatnia aktywność, 04-07-2015 13:25 przez Dominik
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-07-2015 13:25 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Radzio Tu jest Twoje s15. Aut od Porsche będzie bardzo dużo bo jest to ostatni rok w którym NFS ma wyłączność dla tej marki, więc będą chcieli wpakować ich tyle ile się da. Osobiście boję się o supersamochody i o model prowadzenia w tej grze. Jeżeli wpakują więcej niż 10 odrzutowców do tej gry i samochody będą prowadzić się jak motorówki to kompletnie zepsują moje zaufanie, a tego bym nie chciał, bo czuję, że ta gra może okazać się nawet lepszą niż MW 2005, a mam zamiar zamówić PRE-ORDER.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-07-2015 12:08 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ja tylko pisze, co mi się wydaje i snuję nowe podejrzenia xD A nuż okaże się to prawdą. Trzeba jakoś sobie umilić czas do Gamescomu Wink
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-07-2015 09:50 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie

Cytat

Danio:
wyścig z udziałem aut początkowych typu BRZ, 180SX i Skyline 2000-GT-R, co zwiastuje początek gry, a mija nas Huracan, który zwiastuje zakończenie kariery.


Już Ci kiedyś powiedziałem... wyciągasz zbyt dalekie wnioski xD
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-07-2015 03:12 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Mi się wydaje, że będzie około 10-15 egzotyków. Oprócz tego, co wymieniłeś dodałbym też trochę klasyki, np. Countach, Diablo czy F50.
Wydaje mi się, że Huracan będzie samochodem ostatniego bossa w grze Wink Symbolizuje to scena pokazana w trailerze - widzimy wyścig z udziałem aut początkowych typu BRZ, 180SX i Skyline 2000-GT-R, co zwiastuje początek gry, a mija nas Huracan, który zwiastuje zakończenie kariery.

Z odpowiedzi, jakie udziela Need For Speed na Facebooku wywnioskowałem 2 rzeczy: będzie w grze Skyline R34, a sprawa z ikonami rozstrzygnie się podczas Gamescomu Wink
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-07-2015 02:22 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ty się boisz powrotu do szkoły... A ja do klasy maturalnej (chociaż matury mam gdzieś), muszę zdać certyfikat z niemieckiego na C1 i dostać się na Hochschule Pforzheim...
Niech auta ujawniają stopniowo. Chcę widzieć kolejne Porsche (byłbym spełniony, gdyby kompletny boss jeździł jakimś Porsche, chociaż 918 nie pasuje, jest nie do stuningowania)... Może 993 GT2, 911 Turbo 997 i coś jeszcze? 991 wystarczyłoby w zwykłej wersji Carrera.
Co do innych marek egzotyków - na co stawiacie? Moim zdaniem wystarczyłyby Aston Martin DB9, Ferrari 458 Italia, Lamborghini Huracan, Gallardo, kilka modeli Porsche i... jeszcze coś? Może Mercedes AMG GT? I Audi R8? I McLaren 12C? Egzotyków powinno być kilka, i to tych z niższej klasy. Samochody powyżej 650 KM są bez sensu.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-07-2015 01:39 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Oj tam, niech ujawnią kilka nowych screenów, najlepiej z nieujawnionymi dotychczas autami! Pfft Moja (z pewnością tylko nie moja Grin) ciekawość zostanie zaspokojona, a bombę z ważnymi informacjami zostawią na Gamescom Grin Wilk syty, owca cała. Z drugiej strony szkoda tak czekać na Gamescom, bo to już sierpień, a wtedy już bliżej niż dalej do powrotu do szkoły Sad xD
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-07-2015 01:16 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Lepiej żeby Ghost siedzieli cicho i stopniowo wszystko ujawniali.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 04-07-2015 00:13 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
W okolicach października poznamy pełną, ostateczną listę samochodów. Dużo aut poznamy podczas Gamescomu; mam nadzieję, że ujawnią chociaż do 3 modeli przed właśnie tymi targami.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 23:32 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Samych Porsche będzie pewnie z 10 Pfft Myślę, że 80 aut to rozsądna liczba (pewnie i tak będzie dużo mniej). No, ale listę samochodów poznamy dopiero bliżej premiery (zapewne październik).
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 23:31 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Radzio - lampy jasno wskazują na S15. Nawet nie ma tuningowych lamp do S14, które by je podciągały tak do góry i zmieniały maskę...

Danio - 80 to jak najbardziej optymalna liczba. Ale stawiam na 60-70.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 23:20 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Właśnie to miałem Radzio na myśli xD
Zastanawiam się także nad liczbą samochodów. Myślę, że okolice 80 aut to będzie ta ostateczna liczba. Na więcej raczej nie liczę; wolę być w tej kwestii realistą niż marzycielem. Ghost mówiło, że starannie dobierało carlistę, aby wiernie odtworzyć klimat autentycznej kultury motoryzacyjnej. Według mnie to oznacza starannie wyselekcjonowaną carlistę, co wykluczałoby dodawanie "pierwszych lepszych, byle jakich aut". Skoro każde auto ma mieć markowy zestaw body-kitów, to też nie będzie zawrotna liczba samochodów, bo to wymaga też czasu. Owszem, był dodatkowy rok pracy, ale to nie wszystko.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 20:58 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Oszalałeś? Walczyć całą grę o egzotyki? W nowym NFS będzie zapewne progresja jak w MW czy Carbonie - zaczynasz marnym BRZ a kończysz na Lamborghini Wink No i samochody będą odblokowywane stopniowo pewnie Wink

Powiedzcie mi lepiej jaki samochód jest na tym ujęciu - link
Wygląda na S15, ale z body od tego S14 - link

S14 jeździ Fish Grin No i w centrum ujęcia jest dość "duża" postać, może to on Grin
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 20:56 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
MW2012 to zupełnie inny rodzaj rozgrywki i target... Oczywiście, że egzotyki będą pod koniec. Może jeszcze jakieś powiązania z mafią rodem z Ventura Bay, kto wie? Przydałyby się wtedy czarne Huracany i np. Astony DB9.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 20:47 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Co do egzotyków, to mam nadzieję, że będą one zwieńczeniem gry i będą dostępne dopiero pod koniec Pfft Żeby były czymś w stylu BMW M3 GTR z MW2005 czy Audi Le Mans Quattro z Carbona, gdzie przez całą karierę walczyło się o zdobycie ich. Byłaby to miła odmiana głównie po MW2012, gdzie mogliśmy pocałować Teslę w du*ę i zacząć pierwsze wyścigi Gallardo.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 20:14 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
W grze będzie Liberty Walk więc egzotyki powinny być kozackie.
Huracan:
link
link
BMW M4:
link

Ferrari też powinno się pojawić a przynajmniej 458 - link Grin
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 20:06 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Danio - mogę napisać przecież "GAY PRIDE" i gitara. Grin

Radzio - vinyle akurat dla egzotyków powinny być zachowane - przynajmniej jakieś rozsądne presety... Poza tym - to "bardziej szalonego" sugeruje pojawienie się naklejek dla egzotyków.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 20:01 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Jeśli naprawdę postarają się z body-kitami dedykowanymi każdemu modelowi dostępnemu w grze, o co możemy być w sumie spokojni, to będziemy mogli ze spokojnym sumieniem tunować supercary, nie obawiając się, że obrzydzimy je itp. Przeciwnicy tuningowania egzotyków stracą też argument, że będą one wyglądać koszmarnie ze zderzakami rodem z Undergrounda, gdzie nie było dedykowanych body-kitów dla każdego modelu. Mam też ogromną nadzieję, że przygotują sporą ilość body-kitów dla każdego modelu.

Jeśli zmieścisz w 6-7 znakach poparcie dla małżeństw homoseksualnych, to nie powinno być żadnego problemu xD
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 19:58 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Chyba nie tylko markowe. Będą gotowe bodykity (jak Rocket Bunny), ale będziemy mogli dobierać elementy sami (zderzaki, progi, lampy, spoilery itd.). Ale na egzotyki może być jakieś ograniczenie ;D

Cytat

Przez ułamek sekundy na filmie można podziwiać pięknego Lamborghini Huracána pędzącego przez ulice Ventura Bay. W ciągu nadchodzących miesięcy z pewnością ujrzysz go jeszcze wiele razy... i tak, będzie można go modyfikować. Zachowasz żółty lakier czy zdecydujesz się na coś bardziej szalonego?


...mogą być bardzo ograniczone Grin Tylko lakier to przesada Pfft
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 19:49 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Ciekawe z tymi oponami. Mógłbym jeżdżąc on-line wyrażać np. poparcie dla małżeństw homoseksualnych w USA. Grin Zejdę na off-topic - wyobrażacie sobie taką wojnę jak tęczowe vs narodowcowe profilówki na Facebooku wyrażaną poprzez malowania?

Co do tuningu egzotyków - pamiętajmy, że bodykity będą markowe i dedykowane danemu modelowi. Ugly-cara więc nie stworzymy, bo dedykowane body są zazwyczaj dobre.
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 03-07-2015 19:42 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Z nowej notatki prasowej na stronie Need For Speed można dowiedzieć się kilku szczególików.

1) Będzie można tuningować egzotyki - mamy 100% potwierdzenie, że będziemy mogli przerobić Huracana.
W sumie się cieszę, chociaż Huracan jest na tyle piękny, że nie zasługuje na taki potężny tuning, jak 180SX. Ale z nowym lakierem i vinylem może wyglądać też piękniej Wink
2) Jest wzmianka o napisie "Ghost" na oponie Mustanga. Czyżby będziemy mogli stworzyć własny napis na oponach?
Średnio intuicyjne, ale zawsze kolejny element do spersonalizowania...
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.