Oh no! Where's the JavaScript? Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Need for Speed Zeal
Need for Speed Unbound
Need for Speed: Hot Pursuit (2010) Remastered
Need for Speed: Heat
Need for Speed: Payback
Need for Speed: Edge
Need for Speed (2015)
Need for Speed: No Limits
Need for Speed (film)
Need for Speed: Rivals
Need for Speed: Most Wanted (2012)
Need for Speed: The Run
Shift 2: Unleashed
Need for Speed: Hot Pursuit (2010)
Need for Speed: World
Need for Speed: Nitro
Need for Speed: Shift
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche 2000
Need for Speed: Road Challenge
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed
30 LAT SERII NFS
Forum dyskusyjne

Need for Speed (2015)

Nowy, lepszy i jeszcze szybszy

2000 posty

Ostatnia aktywność, 05-08-2015 19:27 przez Dominik
Dominik
Dominik Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 19:27 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Hahahahahah. Masz racje Radzio. Grin Wiecie co? Niepokoi mnie to odbijanie się samochodu od budynków itp. Mam nadzieję, że nie będzie tego w finalnej wersji gry, bo się załamię. Już te drifty mnie dobijają. Pfft Serio uważam, że mogliby zmienić model jazdy w tej grze na taki bardziej Undergroundowy. Chociaż jest lepiej niż w MW'12 gdzie auto po prostu prowadziło się jak skuter wodny. Pfft Mam wielką nadzieję na to, iż "Duszki" mnie nie zawiodą w tym roku.
Siekierka
Siekierka Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 19:13 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
link

Polecam bardzo tę stronę. Można się dowiedzieć, ile egzemplarzy danej gry zostało sprzedane na każdą platformę. Pamiętacie? Mówiłem, że sukcesem będzie dobicie nowego NFS do 5 mln. Jak się okazuje...
Najlepiej sprzedające się NFS'y to Underground 2 (około 11 mln) i Underground (ponad 10 mln), a zaraz za tym MW z 2005 (niecałe 10 mln) i... ProStreet (około 8.5 mln). Potem jest... uwaga... Undercover, następnie Carbon, HP 2010, MW 2012 i Shift (wszystkie te ponad 5 mln). The Run i Rivals zeszły w nakładzie ponad 4 mln egzemplarzy.
Jak widzę, nie wszystkie dobrze schodzące NFS'y były świetne. Teraz możemy liczyć na coś naprawdę dobrego, do czego na pewno sięgnie klientela Undergroundów i Carbona (z tego, co wnioskuję to ludzie nadal chcący remake'u MW podchodzą sceptycznie do NFS 2015). Tyle, że z tego, co jest na tym portalu to Shift 2 i Porsche były klapami sprzedażowymi. Kulą u nogi może okazać się tylko... cena. Wiadomo, chcielibyśmy, by NFS 2015 wszedł chociaż do tej piątki najlepiej sprzedających się NFS'ów (co na pewno się uda), a najlepiej do trójki, bo wątpię, by przebił Undergroundy. Co o tym myślicie?
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 17:43 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Mówiłem, że demo będzie to samo co podczas E3 Grin Ten typ co gra to jakiś bot xD
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 17:29 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Serwis Gamersyde opublikował 2 filmiki z NFS - jeden przedstawia tuning, a drugi wyścig w otwartym świecie.

link

link

5 pojazdów, którymi gracze będą mogli kierować podczas pojazdów w Gamescom to Nissan 180SX, Skyline KPGC10 (1973), Subaru BRZ, Ford Mustang GT (2015) i Porsche 911 Carrera RSR (1974). Na odkrycie nowych samochodów jest nadzieja w autach SI. Wraca kamera podczas zderzeń znana z HP2010, MW2012 i Rivals.
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Targi gamescom - oczekiwania 9 lata temu ( 05-08-2015 15:30 )
Re: Targi gamescom - oczekiwania
Ogólnie średni ten gamescom. Widać było wyraźnie, że M$ wszystkie najlepsze zapowiedzi wykorzystało na E3, na gamescomie właściwie dowiedzieliśmy się tylko trochę więcej o grach, o których wiadomo było już bardzo dużo, bo wychodzą najpóźniej za 2 miesiące, pozytywnie zaskoczył Tomb Raider i zapowiedź Halo Wars 2, rozczarował brak jakiejkolwiek wzmianki o grach, które zostały zapowiedziane na tegorocznym E3.
EA tak samo, zaserwowało marne prezentacje gier, na które zdążyliśmy się już napatrzeć, brak jakiejkolwiek nowej zapowiedzi, brak słówka nawet o Mass Effect.
Z "ciekawszych" rzeczy, poza dotychczasowymi prezentacjami pojawiły się jeszcze trailery Mad Maxa, MGS V i zapowiedź Mafii III. Mad Max wciąż wygląda średnio, do premiery miesiąc, więc najpewniej po prostu jest średni. MGS V może i wygląda fenomenalnie, ale trailer był średniawy - dało się wyczuć brak Kojimy na pokładzie. O Mafii wiadomo mało, ja po bardzo frustrującej i męczącej ale na szczęście bardzo krótkiej znajomości z Mafią 2 nie zamierzam trójki tykać nawet kijem.
Zostały nam jeszcze konferencje Call of Duty i Blizzarda, czyli raczej temat dla prawdziwych zapaleńców, bo zarówno WoW, Diablo jak i CoD już od dawna mają określony target, i raczej do zwykłych ludzi (bez obrazy) już raczej nie trafią.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Targi gamescom - oczekiwania 9 lata temu ( 05-08-2015 15:14 )
Re: Targi gamescom - oczekiwania
Oczekiwania były ogromne a ostatecznie było średnio.
Wszystko przez to, że rozgryzłem Ikony miesiąc temu. Dla nas to nic nowego, ale reszta świata się jara teraz Grin No i szkoda, że nie było gameplaya..
L
laster Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 15:11 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Teraz wejde trochę w temat tunningu. Przezentuje sie świetnie mamy do wyboru mnóstwo możliwości personalizacji naszego auta ale nie wiemy co z vinylami. Narazie możemy zauważyć wyłącznie gotowe warstwy np. na samochodzie Magnusa czy Blocka ale co z znanym nam dobrze vinylworkiem ? Czy będzie możliwość nalozenia kilku warstw vinyli tak jak w u2 czy będą dostępne tylko gotowe warstwy?

pauza - Radzio raczej tak Pfft. Dużo osób uznawalo to za minus Rivals'a wiec mysle ze teraz dadzą normalna opcje pauzy.
Radzio
Radzio Odpowiedział(a) w Need for Speed 2015 - ogólnie 9 lata temu ( 05-08-2015 14:28 )
Re: Need for Speed 2015 - ogólnie
Będzie level kierowcy, misje i dzienne wyzwania:
s2.ifotos.pl/mini/screenpng_wqnrqrq.png


No i jeszcze jedno - będzie opcja pauzy? xD
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 11:26 )
Re: Lista samochodów
Więc pewnie to SV z przeszczepionymi elementami charakterystycznymi GT.
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 11:23 )
Re: Lista samochodów
NA "oficjalnej" stronie piszą że to Lamborghini Diablo SV z 1999r więc - nieważne xD
Bezprawie
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 10:35 )
Re: Lista samochodów
I Toyota FJ Cruiser ;D

EDIT: na jednym ze screenów dokładnie widać Diablo - nie jest to ani 6.0 ani SV, tylko GT.
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 10:32 )
Re: Lista samochodów
Kilka zbyt zamazanych:
i.imgur.com/dpc3mMf.jpg

R35 <3
i.imgur.com/ZqsQ1C9.jpg

Supra w garażu - Real ...
i.imgur.com/WgjrNi4.png

Amerykanckie tyż ? -
i.imgur.com/cbwTkSx.png
Danio
Danio Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 10:22 )
Re: Lista samochodów
R32 jest możliwy, bo gdzieś chyba minął mi jego tył ;D AE86 widziałem na 100% na zdjęciu podczas konferencji.
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 10:19 )
Re: Lista samochodów
AE86 w garażu takie czerwone - a R32 w grupie
pbs.twimg.com/media/CLoXEo8WgAAHKYN.jpg
Po prawej S15 / Po lewej R32 Pfft
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 10:16 )
Re: Lista samochodów
Supra chyba była, ale AE86 i R32 raczej nie bardzo.
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 10:13 )
Re: Lista samochodów
Coś jeszcze - AE86 <3 / Skyline R32 / Silvia S15 / Supra ?
W
WiqtorS Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 09:48 )
Re: Lista samochodów
Jest LANCER EVO 9 !!!!11!1
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 09:48 )
Re: Lista samochodów
Przyuważone na nowych trailerach:
Honda S2000
Mazda RX-7 FD
Lancer Evo IX (?)
Lamborghini Diablo 6.0
Skyline R34 (?)
BMW M3 E92 (?)
Jest tego więcej, ale tyle mi się rzuciło w oczy po pierwszym odtworzeniuWink
SkylinerPL
SkylinerPL Odpowiedział(a) w Lista samochodów 9 lata temu ( 05-08-2015 09:46 )
Re: Lista samochodów
Z nowego video z GC - można zobaczyć że będzie Lancer IX, Diablo SV, RX7, Mustang Blocka xD - Ikony się zgadzają z oczekiwaniami :3
Radon
Radon Odpowiedział(a) w Targi gamescom - oczekiwania 9 lata temu ( 05-08-2015 09:41 )
Re: Targi gamescom - oczekiwania
Liczę, że zapewnią mnie, że ta gra będzie dobra;D
Więcej oczekiwań nie mam, wszystko czego chciałem od gamescomu zobaczyłem wczoraj na konferencji MS.
  • You can view all discussion threads in this forum.
  • You cannot start a new discussion thread in this forum.
  • You cannot start on a poll in this forum.
  • You cannot upload attachments in this forum.
  • You cannot download attachments in this forum.